Jump to content

Shansss

Member
 • Content Count

  161
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-107

1 Follower

About Shansss

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,748 profile views
 1. В Газ банку по 38.3 можна взяти онлайн і забрати синіми.
 2. В них завжди тільки з приносу, так що якщо і є то сотка, дві не більше. Купляв у них онлайн $ так там ще комісія при отриманні.
 3. В нашому житті постійно хтось залякує, все буде погано. Один негатив. І так вже живемо більше 10 років. Надіюсь ви скупчилися $, але на все життя не накупиш. Живіть з позитивом, через місяць весна і цю зиму пройшли без жодних відключень і проблем. І Олег відкупить свій $ не по 37, но по 37.30-37.50 так точно. Я також зараз перестав купляти по 38, рахую що весною-літом зможу відкупитись 37.** а каруселі вже відкуплені і як я писав раніше забуті, бо змінилося правління. Всі позитиву і гарного дня.
 4. Цікаво буде глянути в лютому хто зможе заробити не 10-30 коп., а більше бо розрив стає все меньше і банки переписують курс все частіше.
 5. Щось є таке передчуття, що все повернеться до листопада-грудня місяця 2023р. коли онлайн купівля приносила 10-20коп. і були не вигідними.
 6. Щойно Приват і Моно підняли курси онлайн обміну.
 7. Так банків ж багато, я вже думаю про райф., колись там був зарплатний проект. Мене наприклад з 39.35 якраз і кинули не захотіли брати, немає заявки і т.д. Прийшлось здавати по 39.30 IFS
 8. Shansss

  Приватбанк

  Дуже просто заходите в обмін і вибираєте придбати 1300$ , спиюється 50000 грн. ви отримаєте 1298.68$. Поповнити потрібно карточку онлайн діджітал/карту для виплат/універсальну. Я користуюсь першою в терміналі.
 9. хм, сьогодні там був, все ок, бронь є Дайте більш розгорнуту відповідь, де були скільки, здали, який курс був. Бо якраз пл рекомендації з цього сайту Dmutro84 і поїхав туди і зловив лося.
 10. Ні, якесь КАТЕ EXCITING даже не буде рекламувати, бо проїхав кучу чи щоб зловити лося. Не рекомендую.
 11. Призов до дії, минайте цю обміну стороною, намагалися обманути. Бронювання немає.
 12. Мені просто цікаво з якою метою ви на цьому форумі? Попридиратися до людей чи ...
 13. Міжбанк вниз, готівка верх. Загін чи ще один подарунок до Водохреща.
×