Jump to content

Shansss

Member
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-18 Буйный

1 Follower

About Shansss

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Підкажіть які підводні камні є в Аккорд Банку при купівлі 50к онлайн, хотів сьогодні в сенсі відкрити і купити, но там обслуговування 50грн. в місяць, або 10 купівель, або залишок в 50000грн. Не захотів заморочуватися з сенсом, можливо в Аккорд немає ціх проблем?
 2. В Агріколь сьогодні забирав то касира сказала, що вже давно не бачила синіх, тільки білий то вибрала мені 2006 і на цьому дякую, обмінки з якими я працюю, немає різниці синій, білий. Якось так!
 3. Всерівно ринок буде коливатися, ми побачимо долар на міжбанку і по 37 в по 38, а можливо і по 40. Також навесні і влітку можлива " чудо" на МБ $ по 35, він вже не раз нас всіх дивував.
 4. Нормальне питання, бо обмінки не беруть 5-10-20 ні $, ні €. Мені в газі видали депо 20€ , прийшлося закидати в приват і знімати крупнішими, тоді дали 100.
 5. Які прогнози по € ? На скільки раціонально зараз купляти чи чекати що ще впаде? Наразі 1.05
 6. А якщо поповнити інтернет картку ПБ, і купити з неї $ на кдв яка комісія? Також 50 грн. чт ні?
 7. Доброго дня! В Агріколь також відкрив свій онлайн обмін, я вже ліміт свій на цей місяць використав, хотів купити в Приват24, но не можу зрозуміти як з мінімальними комісіями це зробити, гроші на руках. Щоб поповнити карту для виплат це буде комісія скільки? Як краще підкажіть?
 8. Сьогодні (Київ) забирав свої € так перед мною чоловік забирав $, не купував, а забирав так дали синіми.
 9. Сьогодні Приват (Київ) видали $ синій по заказу хоч смс підтвердження не прийшло, а прийшло підтвердження на завтра на € більшу суму. Прийшовши в касу касир сказал, що бачила замовлення, но не підтверджувала, напевно тільки підвезли.
×