Давайте порахуємо, що програли чи виграли тримачі ОВДП? Давайте з початку року 42.5грн. за $ і на ставку на рік чи на пів року як вам зручно це 14.5 чи 16% відповідно, щоб бути в мінусі потрібно що курс був 48.5-49грн. Рахуйте далі самі, а щоб прилетів чорний лебідь тоді всім буде весірвно, бо думаю у тримачів ОВДП є корзинка і вони не на останні кровні купляли/вкладалися, як і більшість читачів форуму, напевно всі примножили свій скарб на 14% з початку року?