Перейти к публикации

senderZ

Форумчанин
 • Публикации

  826
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

925 Душка

1 подписчик

О senderZ

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  місто Лева

Посетители профиля

5229 просмотров профиля
 1. senderZ

  Приватбанк

  я теж оплачую комуналку через Приват, налаштував шаблони (усюди стоїть галочка "оплата по рівню заборгованості" + макс. ліміт також додав другу картку (якщо на основній з якоїсь причини буде 0) моніторинг максимально простий - уважно читаю СМС від ПБ щодо кількості проплачених квитанцій якщо менше - іду в П24 чат і виясняю що сталось Зазвичай компанія постачальник міняє реквізити або тех-збій в П24 якщо 1- то зазвичай перестворюю шаблон платежу (по пораді із чату) якщо 2- то нічого не роблю, зазвичай на 2ий день платіж проходить сам (теж порада із чату) Єдиний мінус оплати комуналки - квитації приходять на пошту із запізненням в 8-10 годин і отримати їх швидше ну ніяк не можна (або я не вмію) Із недавнього часу оплата платіжок за комуналку із комісією, але із усіх моїх платіжок банк бере комісію (1 грн) лише за 1 платіж (міський телефон) все решта без комісій.
 2. senderZ

  В каких банках открывать депозит?

  Акція до дня Валентина підвищена ставка по програмі бонус до депозиту, банк Альянс, планую сам теж скористатись (заявку вже подав) Умови акції https://docs.google.com/document/d/1xLl2uuEakHu2vFe7Cl0VT3-J6kiLh2KwYg7N_4Q548w/edit?ts=5c6178a4
 3. senderZ

  Прогноз курса доллара к гривне

  і практично теж
 4. senderZ

  Прогноз курса доллара к гривне

  в межах країни це копійки тим більше що через пару тижнів буде game over
 5. senderZ

  Приватбанк

  Скоро е-ліцензія як така буде відмінена, залишиться лише е-ліміт, який буде контролюватись (50К Usd -> 50K Eur для фізиків) https://bank.gov.ua/doccatalog/document?id=81394996
 6. senderZ

  Приватбанк

  із 7 лютого цього року нацбанк зробить значні валютні послаблення - варто дочекатись, гадаю Національний банк України затвердив і оприлюднив усі нормативно-правові акти, які є основою для нової ліберальної системи валютного регулювання, передбаченої Законом України "Про валюту і валютні операції". Нова система складається з восьми основних постанов Правління Національного банку, які замінили попередню базу з 56 нормативно-правових актів у сфері валютного регулювання
 7. Свіжі новини від порталу НБУ Національний банк України з 18 січня 2019 року приймає on-line замовлення на наступні пам’ятні монети: - із золота: “Ластівчине гніздо” “Український балет” “Острозька Біблія” “Херсонес Таврійський” “Боспорське царство” - зі срібла: “200 років Нікітському ботанічному саду” “200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченко” “За твором М. В. Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки»” “Острів Хортиця на Дніпрі – колиска українського козацтва” - із сплаву на основі цинку: “Захисникам Донецького аеропорту” “День українського добровольця” “100-річчя створення Українського військово-морського флоту”, набір памʼятних монет “Героям Майдану”. Отримати зазначені пам’ятні монети можливо у відділі касових операцій та реалізації нумізматичної продукції Департаменту грошового обігу Національного банку України (м. Київ, Контрактова площа, 2Б). Звертаємо увагу, що отримання замовлення має бути здійснено протягом 14 календарних днів із наступного дня прийняття Національним банком України замовлення до виконання.
 8. senderZ

  Американцы на Луне

  Дійсно цікава точка зору насправді треба сісти, почитати троха фізику, вікіпедію, ін та зрозуміти де правда а де ні ось тут наприклад є фото Национальная космическая администрация Китая заявила, что все системы корабля и лунохода работают исправно после первой в истории посадки на обратной стороне Луны. https://infuture.ru/article/20682 але цікаво інше - чому Місяць - коричневий на китайських фото??
 9. senderZ

  А-Банк

  акція ЗАВЕРШЕНА на другому кроці вже нічого не видно поточні ставки такі - Скоро завершиться депошка, глянемо як буде +1 за лонгацію працювати!
 10. senderZ

  Поздравления

  Вітаю усіх із наступаючими, гарного настрою та здобутків, форумчани!
 11. senderZ

  Прогноз курса доллара к гривне

  Згдіний, але якщо це було зроблено значить була задумка. Диму без вогню не буває, правда ж? 2) як 2ий варіант - можна було спробувати по цій солодкій ціні зайти на вал. депо Розумію що ставки там не конкурентні, але якщо взяв дешево а на виході - валюта, why not? profit!
 12. senderZ

  Прогноз курса доллара к гривне

  шо сі діє люди добрі
×