Перейти к публикации

senderZ

Форумчанин
 • Публикации

  835
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

936 Душка

1 подписчик

О senderZ

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  місто Лева

Посетители профиля

5348 просмотров профиля
 1. На жаль, вичерпана кількість доступної продукції для замовлення в обраному регіоні отримання. можете на інший раз швидше кидати новину дякую!
 2. senderZ

  Прогноз курса доллара к гривне

  в білочки кращі курси
 3. НБУ не знайшов покупців на гривню в рулонах Аукціон з продажу нерозрізаних аркушів банкнот гривні, на якому Нацбанк запропонував для реалізації нерозрізані аркуші банкнот номіналами 1,2,5 і 10 грн, 21 березня не відбувся. “Для участі в аукціоні зареєструвалася тільки одна особа, а, згідно з регламентом організації та проведення на біржі “Контрактовий дім УМВБ” електронних біржових аукціонів з продажу пам’ятних монет, сувенірної та супутньої продукції, проведення аукціону неможливе, оскільки у його проведенні повинно брати участь не менше ніж два покупці”, – повідомили в Нацбанку.
 4. senderZ

  Альфа-Банк

  Гарний метод перевірки сервісу банку під диким навантаженням дешево і сердито
 5. аналогічно.. (гадаю треба чотко в 9 00 вже бути там і тримати палець на кнопці миші!) зате нейзильберг сьогодні можна аж 2 штукі замовити усі попередні лише по 1 давало PS Дякую за нотифікацію! до речі - чи є десь графік коли треба заходити в кабінет і спробувати замовити? власне графік для кабінету а не коли монета піде в обіг (це різні дати)
 6. senderZ

  Прогноз курса доллара к гривне

  У лютому, як і місяцем раніше, населення продало валюти на 63,4 млн доларів більше, ніж купило. Про це йдеться у звітних даних НБУ.
 7. senderZ

  В каких банках открывать депозит?

  А де власне написаний цей факт на сайті банку? (для нових клієнтів)
 8. аналогічно, навіть в 9:00:31 по Львову.... як на мене орудує професійна банда з ботами (хоча десь в новинах НБУ сайту проскакувало що вони тепер боряться із ними - брехня) не може людина за 30 секунд викупити УВЕСЬ тираж. банду - ГЕТЬ!
 9. senderZ

  Приватбанк

  я теж оплачую комуналку через Приват, налаштував шаблони (усюди стоїть галочка "оплата по рівню заборгованості" + макс. ліміт також додав другу картку (якщо на основній з якоїсь причини буде 0) моніторинг максимально простий - уважно читаю СМС від ПБ щодо кількості проплачених квитанцій якщо менше - іду в П24 чат і виясняю що сталось Зазвичай компанія постачальник міняє реквізити або тех-збій в П24 якщо 1- то зазвичай перестворюю шаблон платежу (по пораді із чату) якщо 2- то нічого не роблю, зазвичай на 2ий день платіж проходить сам (теж порада із чату) Єдиний мінус оплати комуналки - квитації приходять на пошту із запізненням в 8-10 годин і отримати їх швидше ну ніяк не можна (або я не вмію) Із недавнього часу оплата платіжок за комуналку із комісією, але із усіх моїх платіжок банк бере комісію (1 грн) лише за 1 платіж (міський телефон) все решта без комісій.
 10. senderZ

  В каких банках открывать депозит?

  Акція до дня Валентина підвищена ставка по програмі бонус до депозиту, банк Альянс, планую сам теж скористатись (заявку вже подав) Умови акції https://docs.google.com/document/d/1xLl2uuEakHu2vFe7Cl0VT3-J6kiLh2KwYg7N_4Q548w/edit?ts=5c6178a4
 11. senderZ

  Прогноз курса доллара к гривне

  і практично теж
 12. senderZ

  Прогноз курса доллара к гривне

  в межах країни це копійки тим більше що через пару тижнів буде game over
×