Перейти к публикации

senderZ

Форумчанин
 • Публикации

  848
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

941 Душка

1 подписчик

О senderZ

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  місто Лева

Посетители профиля

5499 просмотров профиля
 1. senderZ

  Куда вкладывать сбережения?

  про що говорить така цифра?
 2. Мені не зрозуміло наразі одне - чому інвестиційні монети Архістратиги є для продажу-замовлення лише в Кийові? в центральному відділенні у Львові тітонька повідомила, що на вільний продаж їх нема і не буде, треба замовляти а де їх власне замовляти не знає є ідеї, народ?
 3. чи я правильно розумію, що новина натякає, що вищезгадані монети можна замовити лише в Києві? наразі таке бачу, у Львові замовити не дає
 4. senderZ

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Зе почав ставити своїх дружбанів коміків і шоуменів - квартальників навколо себе. гарний початок!
 5. холд (або розбудова і накопичення власного приватного (сімейного) капіталу) = це альфа і омега. мода це зовсім інше..
 6. той -хто купував біток із зими - МОЛОДЕЦЬ +150% за пару місяців
 7. читав що очікують підскок лайта до 1000 через цю подію
 8. із цього місця поподробніше будь ласка припустимо в мене на телефоні є програма GA (Google Authenticator) відповідно лише вона може давати другий фактор (код), після паролю, яким таким чином хакери отримали такого роду інформацію?
 9. senderZ

  Приватбанк

  Игорь Коломойский подал 5 новых исков в Хозяйственный суд Киева к Нацбанкуи Приватбанку Согласно сообщению, в исках оспариваются пять кредитных договоров и его личное поручительства по ним. Первые слушания пройдут в суде 10, 22 и 23 мая.
 10. senderZ

  Прогноз курса доллара к гривне

  літо - традиційний відрізок часу на просадку, да і парламентьскі на носі - будуть завоити на порядок більше валюти самі знаєте навіщо
 11. На жаль, вичерпана кількість доступної продукції для замовлення в обраному регіоні отримання. можете на інший раз швидше кидати новину дякую!
 12. senderZ

  Прогноз курса доллара к гривне

  в білочки кращі курси
×