qwerty2
Форумчанин-
Публікації
228 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Репутація
621 ДушкаПро qwerty2
-
Звання
Advanced Member
Відвідувачі профілю
Блок відвідувачів профілю вимкнений та не відображатиметься іншим користувачам
-
Найближчим часом не вийде. зараз лібералізація спрямована на пожвавлення економіки.
-
Якщо ви не помітили, то вже не перша лібералізація. Мені просто цікаво - при попередніх кроках лібералізації ви дійсно спостерігали все те про що написали?
-
Дарма ви цього хлопця захейтали та допогаєте іншим. Відкрию вам тайну. Він ще молода людина, звідси інколи підліткові погляди. АЛЕ! Він має доступ до достовірної і неоприлюдненої інформаціїї. І якщо ви досі не помітили, то його довгострокові прогнози виглядають значно краще за ваші. Серед його флуду періодично лунає досить конфіденційна інформація. Тому краще навчіться читати поміжстрок. Не ображайтесь.
-
Не плутайте Божий дар і яєшню. ЗВР - це ЗВР, а зовнішній борг - це зовнішній борг. Найбільшим боржником є США, яких за вашою логікою вже давно не має існувати. Співвідношення зовнішнього боргу США до ВВП значно перевищує цей показник в Україні. Тому у нас ДУЖЕ непогані перспективи.
-
Погоду? Про все інше я писав
-
Політикою НБУ по відновленню економіки. Ви маєте розуміти, що РЕКОРДНІ ЗВР і девальвація виглядають досить забавно
-
Співпав ефект зниження облікової ставки та загострення на фронті
-
Будете в профіті. До червня буде відкат
-
Назіть період, коли війни та потрясіння впливали на курс долара. Я пам'ятаю тільки 11 вересня 2001 коли стався обвал фондового ринку. Торги тимчасово були припинені. Курс валют в країнах з міцною економікою на 100% визначає фондовий ринок. Саме стан фондового ринку визначає потребу в фінансах. Тому обвалу долара на фоні подій на Близькому Сході не буде. Як це не виглядає цинічно, але війни в одних країнах стимулюють економіку тих країн, які не приймаймають участі у війні. Насамперед це пов'язано з замовленнями для потреб війни, збільшенням кредитування, тощо....
-
Відома фраза про слабкісь і безпорадність короля в шахматах цілком стосується голови НБУ. Олег правий. Він ЖОДОНОГО важливого питання самостійно не вирішує.
-
На девальваційному тренді НБУ знизив облікову ставку. Я писав про повзучу девальвацію. Про піки я теж писав. Вони будуть. Стрибків які ви очікуєте по 2-3 гривні не буде. Стосовно конкретної ситуації, - це реакція ринку на зниження облікової ставки, НБУ незабаром покаже, хто в домі хазяїн. Схоже що НБУ тестує ринок на спроможність саморегуляції в умовах зниження облікової ставки. Знижувати її треба.
-
Сумно таке читати. Перший раз я дав пояснення ситуації в квітні минулого року.
-
За денними кореляціями звертайтесь до Моцарта. Він інтрадей. Я не граюсь з короткими коливаннями курсу. Мене цікавлять довгострокові прогнози.
-
Зниження облікової ставки абсолютно прогнозоване. Цікаво інше. Зазвичай, зниження ставки супроводжується девальвацією - це правило. Цього разу НБУ навпаки - допустив девальвацію і на піку девальвації знизив облікову ставку і отримали парадоксальну динаміку зміцнення гривні. При цьому, як і було обіцяно НБУ вирівняв курс готівки, офіційний та міжбанку. Фактично показав повний контроль над ринком
-
Які пропозиції?