Перейти к публикации

qwerty2

Форумчанин
 • Публикации

  33
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

82 Душка

О qwerty2

 • Звание
  Member

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. qwerty2

  Прогноз курса доллара к гривне

  ...... і самим дорогим паливом
 2. qwerty2

  Прогноз курса доллара к гривне

  Шановний! Ви спробуйте вкласти хоч пів сотні на первинному ринку..... Вам банк одразу заблокує рахунок і попросить довести легальність коштів. Тому вторинний ринок нерухомості зараз використовують для легалізації коштів.
 3. qwerty2

  Прогноз курса доллара к гривне

  Фінансова система у нас повністю перейшла на ручне керування і "все під контролем". Особливістю цього періоду є керування валютної стабільності за рахунок контрольовоного зовнішнього притоку валюти. Схоже, що це контрольована легалізація офшорів. Приток гривні забезпечують примушенням банків купувати ОВДП, а приток валюти контролююють офшори (інвестиції в ОВДП зросли). Так і тримається баланс курсу. Ви мабуть не звернули увагу на абсолютно впевнені заяви уряду про те, що в цьому році ми побачимо зростання інвестицій в економіку? І це на фоні падіння економіки! На мою думку схема "зростання інвестицій" вже намалювалась
 4. qwerty2

  Прогноз курса доллара к гривне

  А це означає, що коломойчики бачать перспективу інвестування коштів, а облігації - це пральна машина. Питання тільки КУДИ планують інвестувати? Велика підозра, що це ринок землі, який поспіхом відкривали.
 5. qwerty2

  Куда вкладывать сбережения?

  Як це розуміти? Якщо це погроза,то я правий.
 6. qwerty2

  Куда вкладывать сбережения?

  Ви дійсно вірити в біткоїн, незважаючи на його стрімкий рост. Сумніваюсь, що через 5 років він буде існувати. Назвіть період історії коли високодоходні активи довго існуваи. Якщо це станеться, то це означає: 1. Ми живемо в епоху величезного зговору фінансових олігархів 2. Відбувається процес знищення фінкції грошей, різноманіття валют.....
 7. qwerty2

  Прогноз курса доллара к гривне

  Згоден, що спрвав не в локдауны. АЛЕ! Заперечувати, що зміцнення гривні в 2019 до майже до 23 грн., було штучним теж не варто. Економічних передумов такого зміцнення зовсім не було! Хоча піплу втирали вуха, що зарплатня в доларах збільшилась, мета була іншою. Майже не поміченим залишилось повідомлення " .....після вступу на посаду Президента України Зеленський здійснив купівлю та продаж облігації внутрішньої державної позики (ОВДП). Загальна вартість придбаних та проданих боргових цінних паперів перевищувала 50 прожиткових мінімумів."https://sud.ua/ru/news/publication/173184-na-zelenskogo-sklali-adminprotokoli-za-nepodannya-povidomlen-pro-suttyevi-zmini-u-maynovomu-stani Не важко порахувати, що це були 6 місячні облігації (бо декларацію треба було подавати в наступному році). І не важко побачити, що в середині грудня 2019 ми побачили стрімку девальвацію гривні. Тобто, мало місце штучне зміцнення гривні з метою отримати прибуток по ОВДП та відіграти на коливанні курсу валют. (приблизно +24-25 %). https://youtu.be/JXVrDdmokOM
 8. qwerty2

  Прогноз курса доллара к гривне

  Днями побачив карикатуру https://zhitomir-online.com/uploads/posts/2020-07/1594967556_1365855878_ukraine.jpg Все що зараз відбувається в економіці немає нічого спільного з законами ринкового розвитку економіки. На кожному кроці тотальні договорняки олігархів. Далі не буду ... З перших тижнів нової влади Коломойський наполягав на дефолті, хоча передумов зовсім ніяких не було. Таке враження, що нас поступово до цього тягнуть. Тому особисто я не бачу позитиву для гривні в 2021. Гадаю, що наступний рік буде роком підготовки до дефолту. Тепер відповідь на ваше запитання. Буде створюватись певна ілюзія стабільності за рахунок нарощування боргу. Настане момент коли перезапозичення припиняться. А далі все по наміченому плану. PS. На мою думку істеричне прийняття закону про продаж землі робилось, якраз для того, щоб можна було в подальшому розрахуватись за борги, які зараз створюються.
 9. qwerty2

  Прогноз курса доллара к гривне

  А ви не виключаєте, що має місце банальний договорняк між своїми (нашими) подібно тому, який ми спостерігали и минулому році? Я маю на увазі коли Зеленський&Co тарились ОВДП, а потім зливали їх в кінці року при курсі 24. Ну а в січні - ракета.
 10. qwerty2

  Forex Today

  Це не розвод. Ви забули одну просту істину. Курс валюти визначає стан фондового ринку, саме він має поглинати основну частину емісійних коштів. Якщо у нас роблять емісію для погашення заборгованості по бюджету, то в США її роблять для стимуляції економіки (!!!!) При падінні фондових ринків інвестори тікають в валюти, золото. При зростанні - навпаки, скидають валюту. Протягом листопада всі жахались "падіння" долара. Насправді відбувався перерозподіл капіталу на користь в фондового ринку. Як результат - за листопад Dow Jones + 12%. Саме в таку гру грають інвестиційні фонди.
 11. qwerty2

  Прогноз курса доллара к гривне

  Не забувайте шановний Моцарт, що в минулому році, коли стався внутрішній дефолт, для забезпечення життєвих потреб держави (медицина, силовики...) гроші були взяті з бюджету цього року (наперед ). В цьому році потреби на медицину значно вищі за минулий рік. І це ті потреби, які ТРЕБА негайно покривати. Тому гадаю, що емісії не уникнути. Питання в тому, що вини можуть латати диру за рахунок ОВДП в тому числі і валютних.
 12. Введення карантину обумовлено не кількістю заражених, а здатністю надавати допомогу. ВООЗ не заперечує, що найефективнішим методом боротьби є створення колективного імунітету. При відсутності вакцин такого можна досягти лише контролюючи захворюваність і надавати допомогу тим 20% які потребують госпіталізації
 13. Збільшення кількості смертей гадаю не пов'язана з інтенсивністю тестування.
 14. qwerty2

  Конфликт Армения-Азербайджан

  Нема бажання почитати Історію Криму перед тим, як писати про коней скіфів і сарматів. Може трохи раніше за Арцах в Криму з'явився Херсонес?Заодно почитайте і про Скіфську державу, яка з'явилась ЗНАЧНО раніше за Арцахське царство. Коли будете вивчати історію Прцахського царства не забудьте пригадати, коли саме там з'явилось армянське населення. Це все не для того, щоб задіти ваші почуття, але все таки об'єктивізм не буде зайвим.
×