Перейти до змісту

Twin

Друг форуму
  • Постів

    4 765
  • Зареєстровано

  • Відвідування

  • Переможець днів

    5

Весь контент Twin

  1. Якщо згадали минулий рік, то в грудні було 22.5 а потім відкотились на 19 (18.70), якось так..
  2. мені також грн поступає, але в п"ятницю 13-го стримаюсь від покупок.. ПС сьогодні валютчики трохи затиснули долар, хоча вчора вільно віддавали по 24.40, якось так.
  3. Набираємо обороти, розрив з міжбанком 2грн
  4. Цей драйверок вже відіграний на курсі, тепер треба щось нове, наприклад відповідну реакцію Росії)
  5. Літом на такому фоні подій на 24ХХ пішли, а тут стільки часу 25 не можемо взяти..
  6. Звісно курс буде 25+ і причин на це тьма, сама банальна, подивіться як йде (закрутилось) життя, автомобілі, супермаркети ітд., як при курсі 8 і ціні на пальне 10, всі звикли до сьогоднішнього курсу. Комуналка, тарифи дорого, нічого зроблять хід конем і приспустять трохи всі будуть задоволені (більшість) от так і проживемо якісь роки, а потім буде нова хвиля і зовсім "інша" історія..) ПС щодо курсу, чекаю ще невеличкої корекції перед....) Рівні не оголошую, якось так.
  7. Вже не раз писав, гривня порційна і впливати сильно не буде, а от потім (не в цьому році) ця грн маса зробить своє діло)) Зараз треба дивитись за виходом НБУ, тобто на якій планці зупинить і почне підбирати
  8. Ну от валимся, значить наміри серйозні
  9. ЧР не буде сидіти тихо, а буде змушений приспуститись... Завтра буде цікавий міжбанк, який покаже, чи був сьогоднішній спуск реальним... На місці НБУ я б завтра вийшов з інтервенцією. ПС шось згадав недавній напад Гігантів на мене, а точніше за мій вибір
  10. Ринок підганяє курс в очікуванні грн від погорільців, а точніше погорільця ФІК на даний момент, а приват зважує ситуацію реальну, тобто міжбанк, як тільки там піде рух він в моменті відреагує.
  11. Хто відмінив Ну а з приватом дійсно не все так гладко тепер, все тільки зав"язується, зароджується...
  12. Зачекаємо завершення виборів от тоді побачимо реальній курс, ну або напряк. Гривня з погорільців не робить ажіотажу, це хотілки ЧР ітд., не бідьше, але в майбутньому ця грн маса буде дуже сильно давити на курс.
  13. Ну от припали, а головне що не ростем.. ПС зачекаємо місію, ніби на цьому тижні має бути
  14. Ви хочете сказати що ринок піде своїм шляхом, в плюс 1,2,3грн..., від міжбанку?
  15. Навіщо, достатньо вловити напрямок НБУ
  16. А що відбулось такого, почитайте гілку ФІК на фінансах, там виплати не прості а порційні по електронному реєстру (смс приходе) і все тупо чекаєш, ще толком не встигли стартувати, а вже є записи на 13.12.15 Міжбанк для мене важливіший, як там зрушимось от тоді і я зоворушусь.. ПС в нас сьогодні 24.20 закрились, ранок буде аналогічний.
  17. Щоб завтра стартувати публікація на ФГВФЛ має бути сьогодні, а вони тільки визначаються з агентами.
  18. Забули дописати "Собственной персоной" друга біда, що живемо так досить давно і я б сказав відносно успішно...
  19. Чому так категорично, ще є час і все може бути, питання тільки в об"ємі...
  20. Все відносно, з"явилась грн на ринку зайва нбу підгріб і вже нема зайвої..) А основний тон задається на міжбанку і як ми бачимо тримають зараз на рівні 23, тут на майбутнє два варіанти, або це є пік і від нього будемо трохи припадати, або після боковика на цих рівнях підемо на нові, наприклад планка нбу стане 21.5\23.5
  21. В нас мінус 10коп від вчорашнього 24.2
  22. Ні, навпаки ці поправки реально стримають ріст. Зараз завдання в НБУ (стукнули кулаком по столі і сказали виконати), а точніше два завдання, перше повернути довіру вкладників і заставити останніх таки нести кровні в систему, а по різним підрахункам на руках населення гуляє порядна сума. Друге, для цього треба забезпечити стабільний курс, або намагатись це зробити, ось таке замкнуте коло...
  23. З понеділка ніколи нічого цікавого не було, а от з вівторка буде тренд... ПС може статись так, що на тривалий час буде боковик.
  24. Так ціна на ці товари навіть не догнала "вчорашнього" курсу, а він вже пробує нові рівні брати... От з січня побачимо справжню ціну, яка на той час дожене минулорічний курс і під шумок трохи реальний. ПС по моїх підрахунках цукор 25грн, олія від 40грн, батон від 10грн.
×
×
  • Створити...