Перейти до змісту

Twin

Друг форуму
  • Постів

    4 765
  • Зареєстровано

  • Відвідування

  • Переможець днів

    5

Весь контент Twin

  1. Якісь новини вийшли 19:00 євро припав...
  2. Тобто зараз кінець корекцій і пряма вверх відкрита? Я не проти)
  3. 1,187 пройти би, а поки стукає в нього...
  4. Музика продовжує звучати і приваблювати мелодією...)
  5. Це якщо євро завтра знову піде на 1,183 а якщо ні, то нижче 43 мб не пустять. Пс в мене вже лімітів нема там) Пс перший казус з райф, сума на карті не співпадала з програмою в касі, не давало зняти, десь 40хв витратив на з'ясування і таки зняв.
  6. Походу на акцію дешевого долара не буде.. Пс хоча, якщо євро за ці дні завершить корекцію і піде на 1,18+ то шанси на спуск середа четвер на мб є)
  7. Ну значить часу залишилось до кінця березня, для максимумів по євро і хто зна може таки 1,22-23 дістане, як на графіку БетховенТі, я не проти)
  8. Враховуючи корекцію по євро, то тиснути мб на 42,80 і нижче змісту нема, значить з понеділка, початок місяця логічно знаву піти на 43-43,10
  9. Сьогодні по точках трохи проблема з синім спостерігалась, не пригадую такого давно, поховали)
  10. Гарно бід під засідання притиснули, шулери вищого гатунку)
  11. Щось вже просочилось на мб) А зниження ставки зараз це постріл в голову...
  12. Думаю залишать без змін, але треба дивитись за мб до обіду, якщо планують міняти, то буде рух по курсу, інсайд просочиться.
  13. 43,50 не дочекався, стрільнув швидше) але 60% грн вже у євро, а 40% піде в долар від 42,95 почну, може..
  14. Заявка на це є і не погана) А чи подужаємо при цьому 43 хоча б на завершенні торгів.
  15. І по 0.98 ще маю) Був рівень від якого хотів взяти, не дійшла готівка, не встигла, буває..
  16. Не було цікавого курсу, тому не брав..
  17. Ви бачите на графіку 1,2? Мова про 1,17 з хвостиком, від якого може піти знову корекція...
×
×
  • Створити...