Перейти до змісту

Twin

Друг форуму
  • Постів

    4 765
  • Зареєстровано

  • Відвідування

  • Переможець днів

    5

Весь контент Twin

  1. Ну людина повідомила, що не хоче бігати по обмінках і ловити ці грині на курсі, а 59 коп є вже))
  2. Саме цікаве, що вже о 12:00 можна чітко вирахувати курс, який поставлять завтра. В мене не знімає плату, відкривав давно у відділенні, а один закрив брало комісію місячну.
  3. Щось ніхто не пише про акцію в Півні продаж онлайн за курсом НБУ, яка почалась в понеділок і триватиме до 5 грудня, от вирішив взяти трохи в понеділок вівторок, курс вийшов середній 42,05 сьогодні пішли знімати, думаю ну точно розвод буде в їх стилі, типу тільки 50ки, або білі сотні, але видали все емісійним)
  4. Минулого року ця пятниця нічого не коливнула, а ріст почався потім, по мірі викиду бюджетної грн.
  5. В нас біля Близенько стоять такі гарні не шумні, ну в будинках де піпл при грошах скинулись)
  6. Минулого року було антираллі, можливо цього року буде навпаки)
  7. Из-за у*бана, который слил «знаменитое видео» про заход российских войск в Покровск, гора «двухсотых» и сожженная техника. І таке буває..)
  8. Вже одні зайшли в тумані вчора, зараз ниють що їх кинули, жрать хочеться, а ягод нема і дрони покою не дають..) На цю картину можна дивитись з різних ракурсів.
  9. Дивують цеглинки з білим доларом, вони що і тут неліквід спихують)
  10. А коли закінчаться такі, як на відео, візьмуться за бронь, відстрочку ітд., а поки вони гуляють...
  11. Райф сьогодні з покерфейс) ну як це після акції ставити 42,05 а може і нижче)
  12. Походуу завтра в Райфі буде дешевше..
  13. І так буває) https://blik.ua/show-biz/16650-andzhelina-dzholi-vidvidala-kherson-de-vizvolyala-svogo-okhoroncya-z-tck-foto-ta-video-prigod-lari-kroft-v-ukrayini
  14. Звідки ця інфа) Нам повідомляли, що там 60-300 рускіх, яких мали зачистити...
  15. Якщо так, то підемо ще вище з 20.11.25 а до цієї дати можемо оновити лоу. Пс вересневий стрибок по анології з минулим роком не відбувся, а точніше змістився на жовтень...
  16. По євро хороший курс в них, враховуючи, що ше вчора можна було здати по 49.10
  17. Народний гнів він такий, ера тцк підходить до завершення.
  18. В Пумб треба мати залишок 500$ постійний. Пс раз був прікол, касир запам'ятав мене, коли я вносив білий і при видачі через якийсь час згадав це і хотів втулити білий)
×
×
  • Створити...