Jump to content

Savage Mind

Member
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

145 Душка

About Savage Mind

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Навпаки, в Андроїдах це було реализовано раніше і вже давненько використовувалось Приватом.
 2. Мабуть влаштовує або навіть перевищує очікування динамика та обсяги міжбанку після запроваждення гнучкого курсу.. Питання у іншому, - який ціловий рівень або межі облікової ставки на період продовження війни..
 3. Підкажіть, якщо купувати валюту в Sense, треба потім її замовляти, відповідно з лагом у N днів ? Чи $1300 в них одразу знайдеться в касі (Київ) ?
 4. Запуск кредитування, ціною невеличкого знецінення гривні? Бо $ по 40 вже всі бачили і то звичайна річ... До кінця року ще 2 засідання НБУ.. у жовтні та грудні. Тому, imho, прогнозую на кінець року ставку 15 % (зі зниженням у 2 заходи). Відповідно девальвація на готівці по ~1 гривні за кожний.. А відпустять по ситуації і за сприятливих умов. І то, "якщо"..
 5. Залишу це тут, про всяк випадок: https://bank.gov.ua/ua/news/all/vstanovleno-dodatkovi-vimogi-schodo-zdiysnennya-bankami-finansovogo-monitoringu
 6. имхо, если снова выйдет прийти на наличке к 37,00-37,30, снизят учётную ставку до ~20% ..
 7. Там нове посилання: https://mustbe.pp.ua/tables/club100k/
 8. Маю припущення що зміцнення гривні може бути пов'язане з мотивуючим фактором для воїнів які захищають країну. Щоб зосередити виключно на тому як знищити ворога, а не на клопотах про фінансовий стан родин. Типу, захист тилів від держави. Звісно, завдяки допомозі спонсорів у вигляді купюр за номерами, де всі можливості і бюджети завчасно пораховані. А тим більше зараз, коли ґрунт таки підсихає.. P.S. Хоча, може я занадто гарної думки про тих хто у керма..
 9. може в когось є якісь думки, чому знову спостерігається зміцнення гривні, при тому що приват продає наче тільки з приносу?
 10. Кто ты воин..? P.S. Слил немного сегодня утром по 39,4 (( И самое время смотреть на голосовалку.. Никто не угада?
 11. за моїми спостереженнями, техніка вже в $ потороху йде вгору. на кожні $1000 вже додалось від +$50 та більше. і мова не про екофлоу чи блюєтті, а про звичайні гаджети та побутову техніку не перошої необхідності..
 12. Щойно ризикнув, купив $1050, по 37,хх на 3 місяці. В умовах договору вказано повернення на $ рахунок. Азарт, він такий.. ))
 13. Може все це прилюдія до великого кіпішу? Хто вкурсі, що там чути про націоналізацію/ліквідацію(?) великого, якщо не помиляюсь, системно-важливого.. банку?
 14. В цьому є великий відкладений "сніговий ком", попит.. та/або зародження фінансової піраміди..
×