Перейти к публикации

Hebbi

Новичок
 • Публикации

  10
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

19 Хороший человек

О Hebbi

 • Звание
  Member

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Hebbi

  Прогноз курса доллара к гривне

  Для отримання грошей МВФ потрібно зробити аудит ковідного фонду та перестати обкрадати країну привселюдно. Проголосував ще 1.07 за 27.5-27.8
 2. Hebbi

  Прогноз курса доллара к гривне

  Потрібно враховувати чинники. З 2016 до 2019 валовий борг країни зменшувався, ВВП збільшувалось, нафта була дорога і народ купував валюту. З приходом саранчі у владу, валовий борг збільшується, ВВП зменшується. Народ продає валюту, та не купує імпортні товари як раніше, в минулому році найдешевші ціни на нафту і газ. В США друкують 5 трильйонів та ставка по долару близько 0%, а долар в Україні росте. Щоб в таких сприятливих умовах для гривні, треба дуже багато красти щоб долар ріс. Як тільки сприятливих чинників хоч трохи зменшиться тоді полетим до 30. Імхо в таких умовах долар мав би коштувати 25, а не 27.75, а валовий борг мав би зменшуватись а не збільшуватись.
 3. Hebbi

  Прогноз курса доллара к гривне

  Думаю в Мінфіні знають, що для режиму зеленського легше спалити мільярди податків, ніж проводити аудит ковідного фонду. Видно, що піраміда зеленського потроху зменшує привабливість і з кожним півріччям будуть збільшуватися відсотки для овгз. Прогнозую, що місяць-два курс буде низьким (27.8-27.9) а потім почнеться поступове зростання до кінця літа. Чим більшу піраміду аферисти зроблять, тим сильніше вона впаде.
 4. Hebbi

  Прогноз курса доллара к гривне

  Якщо МВФ дає гроші це індикатор що владі не повністю корупційна.
 5. Hebbi

  Прогноз курса доллара к гривне

  *платіжний баланс по поточних операціях у 2020 +5млрд дол
 6. Hebbi

  Прогноз курса доллара к гривне

  Те, що режим зеленського це антиукраїнська гниль уже не секрет для більшості людей. Для курсу гривні вони зробили неможливе, при всіх сприятливих чинниках: коронавірус, імпорт менший за експорт, відсутність подорожей, найнижчі ціни на енергоресурси в 2020. В результаті вперше за багато років плюсовий баланс валюти, гривня все одно просідає. Тому дивно читати оптимістів про 27.0 чи нижче. Зараз ціни на енергоносії вже наближені до 2019. Єдиний фактор стримування девальвації - це крадіжка фонду боротьби з коронавірусом та закупка недієвих вакцин і продаж їх через прокладку в 4 рази дорожче. Але це окрім зменшення туристичного потоку зменшить і надходження від заробітчан. Коли їх піраміда овгз почне сипатись там відразу буде за 30, бо всі прошарені будуть виходити дуже швидко.
 7. Hebbi

  Прогноз курса доллара к гривне

  Для того щоб підживлювати піраміду овгз від зеленського і його слуг НБУ не дасть гривні укріпитесь нижче 27.7 Бо якщо долар піде нижче 27 ніхто не прийде в грн овгз літом щоб потім відкупити долари по 30. Є один нюанс кишеньковий нбу для своїх будуть робити хороший курс на пару годин, щоб ті вийшли. Це моє суб'єктивне бачення. Цікаво коли піраміда посипеться.
×