Jump to content

kursman27

Member
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

265 Душка

1 Follower

About kursman27

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kursman27

  Финансовые советы

  Якщо купюри в гарному стані, вигідніше продати їх як бони колекціонерам.
 2. "Кто больше выигрывает - игроки или казино?" - вопрос риторический.
 3. Підтримую, сьогодні досягли дна, надіюсь, люки в нацбанку добре заварені, щоб знизу не стукали.
 4. Простой ответ: Бакса в мире стало больше (напечатали), количество гривны условно неизменно, вывод - гривна укрепляется.
 5. Судя по черной восходящей линии графика - курс шел, шел и упал в пропасть. Шоб не получилось движения типа игрушки "йо-йо", то есть так же отдернется вверх, стабильность в районе 40 мне больше нравилась.
 6. Так доллар отдельно и цены отдельно, как мухи и котлеты, то есть с нашей теперешней экономикой курс связан опосредовано, что к лучшему, конечно, в нашей ситуации. Да и доллар - это тот же товар, валютчики подтвердят.
 7. ага - и конкретизирует, какая сеть на какой товар еще не подняла цены. а то гривна укрепляется, а товар дорожает именно в гривне
 8. Правління НБУ та особливо банкірів все влаштовує - і банківська ставка, і курс, на цей скромний процент і живуть.
 9. Доколе будем падать? А саме цікаве питання - чи знизять ціни на імпорт на цьому падінні?
 10. Про укріплення гривні - якби це було пов'язано з нашими успіхами на фронті, то хай би гривня укріплялась так з кожною нашою перемогою, і так до курсу 20 за долар, навіть якщо більшість з нас сидить в валюті. ПС. на повному серйозі.
 11. главное, чтобы желания совпадали с возможностями, то есть было бы чем заходить интересно будет, когда большинство побежит снимать свои долары НАЛИЧКОЙ с касс банков, будет ли столько налички? или расчет на то, что не побегут?
 12. Подскок-загончик засчитан, кто воспользовался - молодец.
 13. Якщо абстрагуватись від емоцій і передбачуваних дій путіна, та подивитись на піврічний графік готівкового долара, то побачим, що курс перетнув позначку минулого максимума в кінці липня і складається дуже схожа ситуація перед офіційним підняттям курсу НБУ. Політичні новини, емоції, прагнення зберегти заощадження сприяють великому стрибку, величина якого в значній степені залежить від дій НБУ. А після стрімкого росту завжди йде хороший відкат, тільки нижче 42 вже явно не буде.
 14. "Не верю" (С). Гадаю, что загончик может быть, но откатится до 42,50. Имхо.
×