Jump to content

kursman27

Member
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

169 Душка

1 Follower

About kursman27

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. а як от таке вплине на курс: "щомісячно фіксовану суму в розмірі 3 мінімальних зарплат (19,5 тис грн) з кожного пункта обміну" - новий податок від "г" , певно знайшли крайнього і поки не прибють, не заспокояться
 2. цікаво, шо на графіку - відбився курс до низу чи "нирок валютчика"?
 3. і машини часу не треба, якась викревлена реальність (економічна) ПС певно привату на здачу багато насипали
 4. разве что по приему в банках, видимо
 5. отбой мінімальному курсу "С 8 августа Нацбанк разрешил банкам и финансовым обменникам ставить в своих кассах любой курс выкупа валют у населения. Об этом говорится в постановлении Нацбанка № 172."
 6. хоча смішного мало, звісно, але такі економічні генії, що рулять нашою економікою, сприяють тільки росту курсу долара
 7. шось дуже швидка реакція, якшо це причина а ше "Українська біржа" та фондова біржа ПФТС заявили про поновлення торгівлі цінними паперами, припиненої в перший день війни."
 8. часто мы судим о логике других исходя из своей, но это не так
 9. і зробіть наступний висновок - які з цього бізнесу будуть податки в казну? як приклад, згадайте повернення податків на імпорт авто, імпорт знизився, приблизно в 10 раз, і податки, з нього заплановані, відповідно
 10. питання в тому, що краще - плавне поступове падіння курсу, а він так чи інакше буде падати, чи от такими стрибками по 25%? і хто від цього виграє?
 11. Виходить так, що 10% закладається в підняття ціни товару, при чому всього імпорту і продуктового теж. Зато курс не піднімають і податок такий зразу в бюджет. За все заплатить кінцевий споживач, якщо буде чим. Не розумію тільки як в них інфляція при цьому зростає тільки на 1%? Такий фінт по-моєму призведе тільки до розгону тієї інфляції та й самого готівкового курсу, і перехід імпорту ще більше в чорний ринок.
 12. "За розрахунками Національного банку України, запровадження податку у розмірі 10% на операції з купівлі валюти для імпорту товарів та послуг призведе до зростання інфляції приблизно на 1 відсотковий пункт. "З одного боку, впровадження додаткового оподаткування збільшуватиме імпортовану інфляцію, але з іншого – знижуватиме тиск на обмінний курс. Врахований у прогнозах ефект на зростання інфляції становитиме близько 1 в. п.", - повідомили у Нацбанку." так шо вони це все серйозно, власному виробництву вже допомогли, тепер допомагають імпорту хто там шось хотів собі купити?
 13. "Національний банк цього тижня 1 - 5 серпня продав з резервів 490,4 млн доларів після того, як скоротив обсяг продажу минулого тижня до 33 млн дол."
 14. да что-то и с валютой спокойствия не видно впереди ПС пустого больше писать не буду
×