-
Постів
486 -
Зареєстровано
-
Відвідування
-
Переможець днів
1
Весь контент Leva - 30
-
- 9 508 відповідей
-
- 3
-
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 3
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 3
-
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 2
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 6
-
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 4
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 5
-
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 6
-
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
Все залежить від відділення і міста.
-
- 9 508 відповідей
-
- 2
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 2
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 3
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 1
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 2
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 4
-
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 5
-
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 6
-
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 2
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 4
-
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
Райф, купляю за нал по 42.08.
-
Гривні хватає, але навіщо уВас брати по 42.2, якщо в Райфі 42.17. Знайомий що тримає обмінку хвастався мені що вигріб весь долар в Акорді по42.3, а у нас 3 відділення Акорда.
-
Коли перший раз прогнав через Пумб більше 400к. в місяць попросили пояснити звідки кошти. Я сказав поміч батьків. Попросили довідку про пенсію батьків за останні 10 років,надав і питання закрили
-
В перечисленных мною банков комиссии нет.
-
Я маю на валютних пластикових картках в Пумбі 500$ і 500€. Таким чином я можу знімати валюту з кожної карти 2 рази в місяць. У нас 2 відділення, в одному кладу в іншому забираю. Але касири адекватні тому питань нема.
-
Наведу пример. Один клиент покупает белий(минимум 5к в день). Сегодня по 42.20,ему разчитываться за товар, синий ему дорого. Добавляем 20 копеек получаем 42.40 за синий. Или ложишь в Кредо, Пумб, Аваль (белий хлам, 1996-1999) который я покупаю дешевле и на следующий день забираю синий. У нас сегодня максимальный приём белого был 42.13 + 20коп.= 42.33. Райф 42.25. Синий максимально у меня взяли 42.3. У нас некоторые обменки не хотят брать белый и тогда его приносят валютчикам, они покупают, но дешевле чтобы потом З доплатой поменять на синий. Ну и у меня всегда эмиссия, а это им тоже нравится.
