Перейти до змісту

Leva - 30

+Підписчик
  • Постів

    486
  • Зареєстровано

  • Відвідування

  • Переможець днів

    1

Весь контент Leva - 30

  1. Все залежить від відділення і міста.
  2. Гривні хватає, але навіщо уВас брати по 42.2, якщо в Райфі 42.17. Знайомий що тримає обмінку хвастався мені що вигріб весь долар в Акорді по42.3, а у нас 3 відділення Акорда.
  3. Коли перший раз прогнав через Пумб більше 400к. в місяць попросили пояснити звідки кошти. Я сказав поміч батьків. Попросили довідку про пенсію батьків за останні 10 років,надав і питання закрили
  4. В перечисленных мною банков комиссии нет.
  5. Я маю на валютних пластикових картках в Пумбі 500$ і 500€. Таким чином я можу знімати валюту з кожної карти 2 рази в місяць. У нас 2 відділення, в одному кладу в іншому забираю. Але касири адекватні тому питань нема.
  6. Наведу пример. Один клиент покупает белий(минимум 5к в день). Сегодня по 42.20,ему разчитываться за товар, синий ему дорого. Добавляем 20 копеек получаем 42.40 за синий. Или ложишь в Кредо, Пумб, Аваль (белий хлам, 1996-1999) который я покупаю дешевле и на следующий день забираю синий. У нас сегодня максимальный приём белого был 42.13 + 20коп.= 42.33. Райф 42.25. Синий максимально у меня взяли 42.3. У нас некоторые обменки не хотят брать белый и тогда его приносят валютчикам, они покупают, но дешевле чтобы потом З доплатой поменять на синий. Ну и у меня всегда эмиссия, а это им тоже нравится.
×
×
  • Створити...