Jump to content

Rolyat

Member
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

93 Душка

About Rolyat

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ви юридично абсолютно праві, у мене немає жодних претензій до банку. Але, фактично, ми всі розуміємо, що нам скидають непотріб, який в поточній ситуації, нажаль, неможливо використати в Україні. Як можна побачити з повідомлень на цьому форумі, це робиться масово.
 2. Вже тиждень не можу забрати 1000$ в ПриватБанку. Замовляю третій раз, але в наявності постійно лише купюри 1996 року.
 3. Патріотизм, безперечно, йде поряд з стабільністю національної валюти. Варто зазначити, що наш НБУ - один з найкращих у світі центральний банк, про що свідчать безліч нагород. Але потрібно розуміти, що економіка не може довго працювати якісно та розвиватись, коли застосовуються адміністративні методи керування нею. Ринок повинен біти вільний з мінімальним втручанням (якщо воно взагалі потрібно) адміністративного впливу. Натомість, ми маємо війну, а, отже, інколи таке втручання може бути доречне. Питання тільки в тому, до якого часу воно буде доречне, і буде більше допомагати, ніж шкодити...
 4. А-банк вже тиждень дефіцит готівки долара в деяких регіонах, не видають навіть по замовленню.
 5. Підтверджую. У непродовольчій сфері бізнесу спостерігається зменшення попиту, саме попиту.
 6. Так все ж очевидно, робіть з точністю до навпаки) Хочете купити - продавайте, а хочете продати - купляйте) І буде вам щастя))
 7. Потрібно чекати детальної інформації, про це не було зазначено. Ймовірно, що мова йшла саме депозитний сертифікат, а не про облігацію, тому висновки робіть самостійно.
 8. Дослівно так: з 7 квітня 2023 року Національний банк скорегує операційний дизайн монетарної політики: по-перше, буде запроваджено 3-х місячний депозитний сертифікат під фіксовану ставку на рівні облікової ставки, можливість банків розміщувати кошти.... У НБУ пояснили, що можливості банків розміщувати кошти в таких ДС залежатимуть від обсягів сформованих ними портфелів гривневих депозитів населення з початковим терміном розміщення від трьох місяців, а також від успішності нарощення таких портфелів. Проведення першого кількісного тендера з розміщення ДС строком до трьох місяців заплановане на 7 квітня. Детальні параметри участі банків у тендері оголосять банкам до 6 квітня 2023 року. Нацбанк планує використовувати цей інструмент щонайменше протягом року.
 9. НБУ на засіданні 16.03.2023 вирішив: зберегти облікову ставку на рівні 25% розробити заходи і збільшити привабливість гривневих строкових депозитів зберегти фіксований курс гривні до долара США на рівні 36,56 грн за 1 долар Інфляція в Україні сповільнюється другий місяць поспіль і у лютому становила 24,9% у річному вимірі. НБУ з початку року не здійснював викуп ОВДП. З 7 квітня 2023 року буде запроваджено 3-місячний депозитний сертифікат на рівні % облікової ставки.
 10. «Рівень адаптації, який демонструє сьогодні абсолютна більша частина українського бізнесу, абсолютно унікальний, неймовірний, його навіть пояснити дуже важко, але ми маємо на сьогоднішній день це як доконаний факт: український бізнес адаптується». Андрій Пишний, голова НБУ
 11. НБУ на засіданні 26.01.2023 вирішив: зберегти облікову ставку на рівні 25% збільшити вимоги до банків щодо формування додаткових резервів зберегти фіксований курс гривні до долара США на рівні 36,56 грн за 1 долар. У 2022 році Україна отримала 32 млрд. $США допомоги та очікує отримати 38 млрд. $США у 2023 році. ВВП України у 2022 році впав на 33%. НБУ прогнозує зниження інфляції у 2023 році до 18,5% у річному вимірі.
 12. Відгук по зняттю конверт-депозиту в USD з Izi-банку Кошти замовляв у касу "Таскомбанку" за 10 днів наперед. Можливо замовити лише по понеділкам. У випадку, якщо потрібно зняти у інший день, можна залишити коментар з бажаною датою замовлення. Комісія: 15 грн за 1 зняття (незалежно від суми). Враження: вкрай негативне, всі від касира до оператора бідкаються що "долара немає", тричі перепитали чи точно відбулось бронювання, спеціально затримують зняття, декілька раз роблять копію документів (хоч у них все є). Лише потім дістають з заначки і видають кошти. Видали старими купюрами. Субʼєктивний висновок: не раджу ТАС і IZI для купівлі валюти на депозит.
 13. Rolyat

  ТАСкомбанк

  Відгук по зняттю конверт-депозиту в USD з Izi банку Кошти замовляв у касу "Таскомбанку" за 10 днів наперед. Можливо замовити лише по понеділкам. У випадку, якщо потрібно зняти у інший день, можна залишити коментар з бажаною датою замовлення. Комісія: 15 грн за 1 зняття (незалежно від суми). Враження: вкрай негативне, всі від касира до оператора бідкаються що "долара немає", тричі перепитали чи точно відбулось бронювання, спеціально затримують зняття, декілька раз роблять копію документів (хоч у них все є). Лише потім дістають з заначки і видають кошти. Субʼєктивний висновок: не раджу ТАС і IZI для купівлі валюти на депозит.
 14. Поганенька стратегія, залежати лише від сертифікатів НБУ. А як щодо кредитної стратегії, подумали? Врахували кредитні ризики? Невиплати по кредитам, погані кредити? Оренду приміщень? Зарплату? Податки? Ну, так собі, бізнес...
 15. Rolyat

  ТАСкомбанк

  В додатку IZI при відкритті зазначено, що при знятті депозиту комісії не буде. Юридично - це ТАС, але оскільки IZI - це окремий проєкт, цілком можливо що комісій не буде (якщо вірити додатку).
×