Перейти к публикации

seruy

Форумчанин
 • Публикации

  8
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

-4 Редиска

О seruy

 • Звание
  Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Не знаю
 1. seruy

  Как распознать фальшивку?

  Речь шла о серии 2006, а на фото 2006A
 2. seruy

  Обмен валют в Луцке

  Ніко $ 0.00-16.1 є 0.00-20.2 Цікаво!
 3. seruy

  Приватбанк

  Вчора хотів зробити покупку в інеті( останній раз купував на початку року) потрібно було купити до 20 $ на інтернет карту - та нічого не вийшло, на мої претензії онлайн підтримка предложила відкрити інтернет карту в гривні віза - я відкрив, так як необхідно було зробити цю покупку вчора.Відповідно курс візи вищий ніж проста купівля валюти - я заплатив більше ніж планував добре що річ коштувала небагато і я переплатив десь 10 грн - а якби купував за 200 $ ?... Тепер напишу до приватбанку. Не присилайте дурних смс на шквал - Ви довго з нами співпрацюєте' якщо хтось вам буде пропонувати перейти в інший банк на обслуговування зарплатного проекту -звертайтеся до нас ми вас захистимо. Та ніхто вас не буде триматися з таким підходом до клієнтів. Знаю що вже багато організацій переходять на обслуговуння в інший банк. Я в вас розчарувався.
 4. seruy

  Приватбанк

  Спс. Купив 99,5$., а 100 ну ніяк не вийшло.
 5. seruy

  Приватбанк

  Ну підкажіть хтось!. Я ще не проводив покупки (коли відкрив карточу то на наступний день вийшла заборона на зняття валюти- тільки грн). Варто бавитись чи ні?
 6. seruy

  Приватбанк

  Якщо я сьогодні поповню КДВвалютну(вона в мене відкрита без відкриття рах.) на 100$ шляхом перерахуванням коштів з своєї гривневої карти - я зможу зняти в банку нал( чи мусово відкривати рах.)? Дякую за відповідь.
×