Перейти до змісту

Олександрм

Форумчанин
  • Постів

    620
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Олександрм

  1. Не політкоректно "дурак" треба з особливостями розумової активності. Мож і правда нормально стріляє. А щодо організації то Багров теж вродь був одіночка?)
  2. Ну понятно, нєт нам блізкого, но ви там?) Нічо мож через пару років я тож приїду, будем разом тоскувати)
  3. Оглядуюсь ? Мож я на них дивлюсь вплотну? Вам тож б не помішало трохи побачить русскій мір зблизька. Війна дійшла до крайньої степені озвіріння, понятно що до африканських рівнів нам іще є куди рости) Мазепа не єдиний казак Були іще Краснов, Каледин, Шкуро. Шкуро між іншим і за обєднану європу встиг повоювати.
  4. Не бачу аналогій між тутсі/хуту і росіянами/українцями. Щось схоже можно було б уявити в громадянську між казакамі/росіянами. Це Вам тільки здається що шизофренія лиш в нашому суспільстві, в росіян все те ж саме.
  5. Елемент звязності між людьми це спільність інтересів. Ця агресія, це ознака шизофренії нашого суспільства.
  6. Тут ж системна проблема а не в комусь конкретному? Можна валити на совок, що зараз рівень життя вищий, но треба розуміти- ми користуємось тим, що попередні покоління придбали, і живем за їх рахунок і за рахунок наших потомків.
  7. При всій злобності пише він по ділу. В нас закінчується запас прочності закладений совками, інфраструктура доживає своє, і це при тому, що населення зменшується. Ладно там депресивні східні території, але в нас те саме скоро буде. Європейські Чернівці, маленький Париж, мають всі шанси повернутись в досовкову епоху і лишитись без водопостачання... і тут не богзна які технології і не АЕС, це тупо залізна труба метрового діаметру. КП «Чернівціводоканал» інформують, що для ліквідації прориву залучили двох зварювальників та бригаду для заміни ділянки труби довжиною 2 метри. В середу, 21 серпня, подібний прорив стався на цій ж лінії декілька метрів нижче. Тоді комунальники замінили 1,5 метра труби. Ці прориви відбуваються внаслідок того, що труба знаходиться в експлуатації з 1982 року, кажуть у КП «Чернівціводоканал». З часом метал, з якого виготовлені труби, зношується. Замість необхідної товщини стінки труби 10-12 мм, сьогодні товщина стінки труб в окремих місцях сягає 1-2 мм, що призводить до аварійної ситуації та несанкціонованого скиду води. Ну і відео, там не технічна інформація, а щось невразумітєльне розказують за гроші) про трубу перших 5хв. Ремонтувати трубу гоноровим буковинцям будуть турки. Можем собі позволити, за німецькі кредитні гроші) Скажете що це дрібниці? Но така втома матерялу є кругом, у всіх галузях. https://www.golos.com.ua/article/260179 https://dom.ria.com/uk/news/polovina-ukrainskikh-elektrosetej-nuzhdayutsya-v-kapremonte-251918.html
  8. Тут є труднощі перекладу... "либо" то українською "либонь"? Як писав Михайло Грушевський- Альбо воно буде так, альбо не так того ми не знаєм і знати не можем🤣 перед тим він правда писав на промові про героїв крут- солодко прийняти смерть за вітчизну свою, но сам помирати не став, він не любив солодкого)
  9. Де я писав що переживати нічого? Помоєму саме час панікувати) І що ж проізошло що проізошло? Все ще проісходить. У вас якісь шаблони про війну, що все має закінчитись бистро і бєзоговорочной капітуляцією однієї з сторін, так буває рідко. І ще не факт що ця війна з часом не переросте в світову. Ви вважаєте, що в росії є шанси дійти раніше зими до Запоріжжя? Чи якісь інші прогнози? Цікаво почути Вашу точку зору, бажано з обгрунтуванням.
  10. В мене вродь екстраполюції не було.) Але ладно, якщо не зрозуміло на чім базується прогнозування, Підкину Вам трохи відкритої інформації для роздумів. окрім непонятності з наявністю резервів піхоти, є іще одне питання. теперішня лінія фронту, в проміжках де була стабільність, густо замінована ( мені здається років на 20) . чи можливо так ж замінувати новостворені укріплення? Кляті комуняки наробили того добра з запасом, але все має властивість закінчуватись. та і не факт, що запаси не знищені і правильно зберігались. Добре хоть з отавської конвенції нарешті вийшли...
  11. Сумніваюсь. Якби все рішалось в києві то може так б воно і було. Ця війна не закінчиться навіть якщо їм вдасться окупувати київ. А так як діло йде тут, то рф все що зможе досягти, це підійде вплотну до запоріжжя. І не раніше зими.
  12. Помниться тут не вірили, що бусифікувати будуть стадіонами. Укріплень набудували а людей в них нема.... при чому не будували близько до фронту, а на відстані мінімум 20км, надіятись що в разі прориву відступати ми будем контрольовано... і зупинимось на тих укріпленнях смішно.
  13. Тут вже справа не в пропаганді фортецю Бахмут повторити не вийде. Ні в нас ні в рф нема більше піхоти, яка там воювала. Такі втрати за пару років відновити не можливо.
  14. Якщо сша перестало фінансувати Україну, це логічно, що прибирають їх контролерів.
  15. Тут да, згоден. Є ще ймовірність, що свої, но... Взагалі щось нечутно про заказні вбивства безпілотниками в тилу. Спеціалістів що можуть залетіти в відкриту форточку вже хватає.
  16. Сзч мало контролюється . Це як клапан для випуску пари щоб зсу не порвало з середини.
  17. Я такого не писав що втрат нема. Но щоб їх ховали в статистиці сзч такого нема. Поки тіло не винесене з позицій подають" безвісті зниклим". Чисто в порядку брєда, допускаю, що могли так когось подати з загиблих в результаті якоїсь поножовщини в тилу.
  18. Це брехня . " Кинуті" на полі бою це безвісті зниклі. Сзч це сзч, основна маса не повернулись з відпустки чи лікування. З позицій додому не тікають.
  19. В вязницях україни до війни було +- 55 тисяч. Разом з жінками. зараз загадочно на 10т менше. кількість сзч ? Хз, ну на весну 24р від одного не останнього депутата я чув що їх десь під 150 тисяч. Срок за сзч здається від 5 до 10 років. Ну хай навіть лиш 3 роки давати. Це цифри без ухилянтів. В правовому полі ця проблема рішення не має. Не можливо прокормити в тюрьмах таку ораву.)
  20. З хомячками в сзч та хомячками без документів, що залягли на дно, не все так просто. Вони не просто залякані, вони втратили здатність легально заробляти. Якийсь час вони протянуть на запасах жиру, а далі ?
  21. Як і вам до мого тільця діла нема? 😅Так я цю відповідь знав одразу. Теж мені тайна сфінкса... Ви якогось рішили, що вам можно думати в першу чергу про власну безпеку і кишеню, а в тих що воює мають бути високі цілі?🤔 То я Вас огорчу, на війні люди керуються глибиннішими рівнями піраміди маслоу ніж Ви)
  22. Багато тексту, і все ніби я мав оправдовувати єврореволюцію і війну. Я проти і того і того. І в тім я участі не брав. Я за мир і проти майдану. І я проти окупації росією України. Те що Ви нафантазували собі якусь вищу ціль, заради якої війна ... нема в війни ніяких високих цілей і бути не може. Про пасічника не зрозумів) це така образа? Вспокойтесь, я бжоловод вихідного дня, так відпочиваю. Чи ви вважаєте, що хобі рибака чи мисливця робить людину більш інтелектуальною?) Ви за інший напрямок розвитку? Хочеться розвернути Україну? Ну ідіть беріть владу і розвертайте, раз у Вас є Вища ціль. В чім проблема? Страшнувато? Ціль тримати тільце в теплі і безпеці трохи важливіша в вашій піраміді маслоу?) якого ж я маю керуватись якимись морально етичними факторами?
  23. Боюсь, ми з вами користуємось різними системами координат. Я не розумію яка в війни може бути вища ціль.
  24. Не знаю хто такий любарський. Українці воюють бо на нас напали росіяни. Лічно я воюю щоб війни не було там звідки я. Якби то не звучало для запоріжців дико но вважаю за краще зупинити росіян тут.
  25. Судоплатівці цього разу воюють за нас 🤣 . В росії повно нашої агентури.
×
×
  • Створити...