Перейти до змісту

Олександрм

Форумчанин
  • Постів

    620
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Олександрм

  1. А вам якщо б не платили? Ви б працювали? Росіянам доречі платять більше. Півтора мільйони рублєй одноразово за річний контракт, потом 180 т в місяць на полігоні, і 300 т бойових. Росіяни не розбіжуться якщо їм не платити? Ми в капіталізмі живем чи при совку?
  2. Це дивлячись як піде окупація. Якщо застрягнути в прифронтовій зоні, то можуть і не особливо розбиратись... не тільки з поліцаями а і з простими людями даж симпатиками Тємнєйшого. Питань може бути мало десь в великих містах рф, за виключенням найбільших. Історично бандерівці повтікали після війни не тільки в аргентину і канаду, але І на донбас та в росію. Ситуація чимось схожа на лісовий пожар. Якщо заникатись і переждати фронт пожару а потім коли він буде за спиною піти вперед, то на території не зачепленій пожаром буде безпечно, якщо не зустрінеш людей, що залишаться горіти війною...
  3. Обясняю, відповідь, яку ти знаєш сам. Ці люди потрібні для охорони влади і їх будуть тільки добирати. Всі бесіди про мобілізацію поліцаїв смішні. Для прикладу , їх не можуть набрати навіть в лють. Кругом обяви щодо набору туди "комбайнерів"... обмежена символічна мобілізація "силовиків" робить їх тільки злішими і контрольованішими.
  4. Реакції понятні. Но тцк це громоотвод. Трансльована точка зору зараз- 80 процентів підтримують війну, але не люблять тцк. Бо не так мобілізовують, мають мобілізувати з повагою, тіки після кіна і морозива.😅 Потом найдуть інших винуватих, думаю прийде час що і на погон будуть дивитись так як зараз на тцк. Тут звичайно рф попала вдало... сильний хід.
  5. Мова не про глобалістів. До них питань нема. з ким церкві по дорозі? От зараз взялись бусифікувати священнників мп. А багато з них виступали проти війни? Багато взагалі мають якусь громадянську позицію яка може розходитись з владною? Християнство ізвратила сама церква і була на побігеньках у властьімущих. Вони стали козлами, що водять овець на бойню і були певні що їх різати не будуть.
  6. Не було там душі. Давно продана. Тут більше питань до того що справа. За великим рахунком церква сама винувата в гоніннях на себе. Занадто грошелюбна і толерантна стала до гріху.
  7. Правильно. Там різні дрони. Той що з взривчаткою одноразовий, фпв. Коштує тисяч 20 грн. Дорогі вийдуть посилки. Щось ви дуже недовірливі.
  8. Та в інтернеті різне пишуть. Я вам кажу що на передку небезпечно навіть вилізти забрати посилку, тушонку з бпла. Що основна маса гине при виході і заході на позиції. Що все ХАОТИЧНО заміновано. Що можуть довбанути свої просто перепутавши. Що до ворожих позицій од наших км, а від їхніх до безпеки так само як зайти на наші. Нема ніяких дронових коридорів. І да прєдставте собі на війні вбивають і мучать. Абсурдне занятіє таке в людей час од часу вони вбивають одне одного, масово.
  9. Як у вас все гладко. Даж не буду про процедуру здачі. Але за сам плєн у вас явно фантазії ... Це те саме що до тьощі на бліни сходити? Чи попасти до сільського участкового за груповий взлом магазину і вимагати адвоката... кажете плєнний то не тільки тьоплий мєх но і багато цінної інформації ? а для кого та інформація цінна? Для комбата? розвідника? для здичавілого на позиції піхотинця? все ви розказали? Може щось забули? Чи недоговорили? А мож ви свідомо вводите слєдствіє в оману? ви ж розумієте що статус плєнного в цнапі можуть не оформити?
  10. І коварно підсунув на підпис начальству. удобна штука. Секретарці догана, директору фірми чукулядка, странно іще як цивільні не догадались.
  11. проблеми були не з населенням, зброя вже вилучена. Поліція з пробуксовкою надавала дозвола військовим.
  12. Хз. Передавали конфісковану та добровільно здану мисливську з загашників мвд. То мороки було стільки ж як би вояки купляли собі самі для охоти. ) автомат можно любому дибілу а тут по всій жосткості)
  13. Та так собі з дробовиками... Буває що попадають по дрону, но толку з того мало. Не другою так третью фпв відірве конєчності. Поки сама краща тактика піхоти це тактика жука- забитись в нору, прикинутись мертвим, і надіятись що на тебе не вистачить часу і натхнення.
  14. Питання було що може зламати баланс на фронті і нову чудозброю. А щодо відео так ти думаєш здивував? ) так і граєм вдвох.Таких відео можу тобі накидати безпосередньо від операторів. І на це дивиться весь світ. Думаю більшості теж хочеться спробувати зіграти. Воно все сире і не пасує до старих уставів. А ніхто не хоче мати устарівшу армію
  15. Хорош, вопросы вы задаёте явно не по окладу — тут надо вызывать дух Сунь-цзы или Аристотеля. Сомневаюсь, что в ЗСУ есть люди, которые могут на них ответить. Разве что буржуинские кураторы. У меня сейчас голова плохо соображает от недосыпа. И пока пишу — собираюсь с духом, чтобы почистить зубы. Да, для этого нужно волевое усилие.😅 Чисто в порядке бреда... Пока мы только нащупываем "дроновую" тактику. По большому счету, дело тут не столько в дронах, сколько в "операторах". И не в операторах дронов, а в операторах операторов. Вся война идёт онлайн, связь буквально непрерывная, и управлять можно каждым пехотинцем. Вот это сейчас и оттачивается. Беспилотники — это лишь элемент войны. Вундерваффе, вероятно, будут какие-то автоматизированные системы "роевого" интеллекта. Где и дрон и человек будет элементом роя.
  16. Прямої підтримки ірану не буде, але думаю китай з пакистаном своє фе на ваги покладуть.) А взагалі цікаво, що там з багатовекторності ірану, вродь колись вони і з французами якісь гешефти мали?
  17. Тут треба виставити межі між перемогою і програшем. Який ймовірний оптимальний результат і найбільш неприйнятний? По вашому якщо фронт ломанеться вихід з ситуації буде кращим? А так да, ні надія на смерть 7 двойніка ні надія на рудого лебедя не справдились... Те що після війни хтось там когось буде щитати... от ким ви рахуєте ліквідаторів чорнобильської аварії?
  18. Зеленський не прав. І якраз оце його нікому нє должєн і є однією з причин чому війна ввійшла в цю затянуту фазу. він сам за себе і йому насрать на всіх. По суті він такий ж як Ви, і такі як Ви за нього голосували вважаючи його подібним собі. Вибрали? Всетаки президент має дбати і за суспільне благо не тільки за свою задницю. Тепер про "ідеологічність" тут не все так просто. Є носії ідеї. Є "ретранслятори" . ретранслятори мають одну правду внутрішню для себе, а іншу напоказ. Вони живуть в стані льогкої шизофренії. Думаю, забравши у Вас анонімність і поставивши в середовище де всі ретранслюють телемарафон ви так само почнете співати в унісон) З чого Ви взяли, що я внушаємий? Управляти мож не тільки через внушеніє а цілком реальними речами. Тіпа насильства і "грошей" Хіба я говорю лозунгами? Я ж Вам не пишу - космос буде наш або нічий!?🤣 Те що став частиною війни це понятно без екгрегорів. Хоть признаю теорією екгрегора і сам собі пояснюю проісходяще.
  19. Ви демонізуєте суспільство владу і зеленського ) нема в нас такого "колективного вигідно" вигідно має бути кожному окремо Да, вбитих подають як безвісті . Бо часто не виносять тіла. Тіла не виносять не тому, що так хоче зеленський. А тому що це небезпечно і солдат не хоче ризикувати своїм життям виносячи трупи.
  20. А можно поінтересуватись в чому ви видите мотів для командира подати вбитого як сзч? Прям якісь військові всі державники тіки подлюки ? Чому не наоборот подати когось що він на передку на 100ці а він дома з сімєю сидить ? А гроші командуванню віддає?)
×
×
  • Створити...