Перейти до змісту

Олександрм

Форумчанин
  • Постів

    620
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Олександрм

  1. Звідки ці новості про сафарі на жінок? Поки про те що треба брати жінок чув тільки од ухилянтів... Нарахунок негативу то в києві був літом там всім байдуже, в нас часто про всяк випадок переходять дорогу) Якщо триматись в рамках няшного зсушного котика ( казати- там тобі не місце... ухиляйся далі 😂 , чи пряч сина і чоловіка під спідницею, а перемога скоро) і головне ізлучати оптимізм і перемогу. То ставлення вполнє собі, десь зомбанули нарід поки я не помітив, підходять незнайомі люди тиснуть руку дякують) завжди дорогу показують, маршрутчики в мене гроші не брали, квіти купляв в чернівцях то теж за так ... хоть я гроші й совав. Но, в мене фактура, що не сприяє негативному відношенню, Береже од того вєс в общєствє і ведмежа харізма))) жінки і маленькі діти од мене мліють. Бігме не брешу. Ви як? Чуйствуєте харізму?🤣 Не помню чи розказував тут, в ріднім селі мене вспомнили, повісили на дошку "герої -односельчани захисники України " мій портрет. Я там даж сфоткався з дошкою. І маю крім посвідчення убд, докази що я герой))) Но. Окрім того є відчуття... що то все, мяко кажучи, трохи наіграно. Тай стараються побистріше смахати подалі, ніби в мене ковід) а пацани жалуються що попутку сперти не можуть, або що сваряться коли з рюкзаком і степовими запахами в транспорт заходять. В запоріжській, багато де, форма то одразу націнка дна касі Та і так бачу не договарюють... особєнно старші жінки пенсіонерки, а іще якісь тимурівці пишуть маркером фашизм нє пройдьот!😂
  2. Дороги і посадки це не странно. Позиції обично в посадках вздовж доріг. Не посеред степу ж рити? Та і ходять вздовж посадок.
  3. Не можу сказати. Мені в основному патріоти котрі хотять воювати до кордонів 91року попадаються, но щоб без них. В основному ретранслятори марафону. Можливо не особо откровєннічають, я трохи на лютого посіпаку виглядаю) та й мало я з людьми общався з осені 22 р 35 днів був в отпуску і не особо лазив, по людях. А тут випустять якийсь раз на місяць помитись і в магазин... туда назад. Нема часу на екзитпол. Но загалом запорожці прохладніше ставляться до військових ніж центральна україна. Що странно бо прилітає по них частіше, но думаю ждунів тут більше.
  4. Ну не то шоб все було з перечисленого), де чого нема, но недавно й 170мм сау обявилось, звук спеціфічєський... + на дрони ліплять, що підруку попадеться з гівна і палок, даж чув) що концентрований гірбіцид роспиляли, або напалмом посадки вижигали з дронів. Хотілось б почитати щось оптимістичне, знаю тут люди є набагато розумніші за мене, які можуть передбачати розвиток подій краще, но вони мовчать... хз, які тут варіанти, не думаю що все захоплять. Не треба їм такого геморою... от уявімо фантастику- ми їм втащили. Взяли Донецьк і Луганськ. Далі шо? Як жити з цими людьми? Це ж не папуасів на острові захопити і в концлагері тримати, там ж повно таких психопатів як ми , тільки морди в них незнакомі... як вони будуть голосувати? Як пити з ними в одних генделеках? Думаю росіянам теж хочеться зіскочити з цієї заварухи. Не ожидали вони, що таку кашу заварять.
  5. Од кабів, напевно. Якби то Вам без матюків?) Передают обстріл. Форма така. Час початку час завершення, з чого, калібр, кількість прильотів, напрямок, звідки ведеться втрати. А тепер вопрос знатокам а на якій відстані то фіксувати? Арту 122 мм і 152 точно відрізняють? Каб 200 кинули чи каб 500? Чи мож то якась ракета? Підірвався джип на міні чи то удар фпв? Чи мож в середині детонація якоїсь самопальної хєрні? Експертизу ніхто не проводить, особливо якщо прилетіло не прицільно Короч, якщо чистосердечно, то хз хер майор, всяке може бути... Напевно од кабів.( бувають доби що по якомусь селу по 15 штук прилітає.) Но щоб всі од кабів, то я гарантії не дам. Тут може статись любий брєд, може якась воронка од того, що піхота навалила півгрузовика протитанкових мін на купу, а потім якась абізяна з гранатою...)) Бог любить піхоту!)))
  6. В мене слів нема як то передати. Краще дивіться , це поле бою, там є люди. І півроку тому знято, зараз ще гірше. Одразу щоб не було опять од когось нового закидів я штабний щур І я в набагато комфортніших умовах в підвалі розхєряченої 9 етажки https://www.facebook.com/share/r/161qkLMSox/ https://www.instagram.com/reel/DFK6Gl5MLie/ Думаєте в цій розрусі понятно чи ми ще воюєм за кордони 91 року? Чи вже за копалини трампа?)
  7. Ви не так зрозуміли. Я відповідав на відповідь про ціль війни, або за що бємся. То Ви здалеку бачите картину в перспективі. Був час, коли нас вводили в бій, то ціль була чи мелітополь, а в фантазіях і джанкой))) Помню коли воно звузилось до токмака. Рік тому ми вже тримались за трупи загиблих, щоб їх винести і вони не вважались безвісти. Зараз лишилась тільки відповідь Портоса... але це ще моя точка зору з місця сидіння на командному пункті, на вогневій позиції видно ще менше. ну і інтенсивність маневрів вже не та. В атаки колонами ніхто не ходить. штурмові дії це 5 чоловік лізе в яму де сидять двоє. А так то бродять по 1 , 2 чоловіка... місцями та подекуди... там пекло. Куди можно лізти з напарником по морозному степу? Відкрита ділянка до 7 км. Шукають або риють нори. І лежать без з вогню, а з запасів лиш харчі і вода в рюкзаку. Наші теж в обороні без обігріву, но вони ніби як в погребах і з запасом продуктів та якогось дрантя, гріються окопними свічками.
  8. Наш передній край в районі роботине- вербове. Такого приказу бути не може. Це контрольовано на практиці зробити неможливо. Воно як собачі бої. команду фас дати можно, команду фу теж, но набагато трудніше. а відступити та ще й контрольовано і на чомусь спертись... Як ви цей відступ уявляєте? Тихою безмісячною нічкою,на волах, змазавши чумацькі вози щоб не скрипіли ... 🤣 добре давайте серйозно, ми всі сядем на техніку і поїдем за дніпро? А техніка вся на ходу? А її вистачить щоб всі одночасно а не частями? А росіяни що в той час робитимуть коли ми з якоїсь ділянки всю арту поставим на колеса? Відступати це не в обороні сидіти. Втрати і дезертирство збільшиться в 4- 5 раз. навіть перекидання якоїсь бригади з однієї ділянки фронту на іншу це завжди втрати позиціій і майна.
  9. Головне щоб за пару місяців не посипалось по справжньому... якось за переговорним шумом останніми днями почали забувати, що іде війна.
  10. З томашем не знайомий. Опечатка. прошу, шановне пансьтво, понять і простіть. Я все таки тицяю на телефоні, в не особливо комфортних умовах. Тут трохи зябко) І пальчики в мене тож не піаніста) Не в тому річ. Ви хоть розумієте, що скоріш за все виграє вибори Потужний? І продовжить лінію партії ще на 5 років... Тільки не треба одразу тапком. Самі підете на вибори? За кого голосувати будете?
  11. Я б голосування проводив не день а місяць і на виборчих дільницях зробив виїзні фіали тцк🤣
  12. Не памятаю хто сказав, но вислів влучний. сильні держави схожі на бандитів, а слабкі на проституток.
  13. Не бачим це ще не зовсім те слово, ми майже не знайомі одне з одним. Це більш всього бісить. Батьківський інстинкт) Якось не вийшло з мене патріарха, а вже майже 44. Та і сам загалом змінивси, відчуття що ще з 2р і не буде куди вертатись, крім бджіл,😂 випав я вже з того життя, за 2 тижня отпуску в грудні мало кого і хотів бачити, та і тих недовго...
  14. До зеленського в мене органічне не принятіє. Юмор теж не сприймав. Щодо воєнних керівників багато з них тупо заробляють гроші. Якщо і самі воюють то дорослих синів тримають за кордоном. і якщо не бачать матеріального смислу продовжувати спригують без зазрєній совісті
  15. Я за 3х. І без шуток. ) того і на грані ,од безсоння В мене зара 2. Меншій було в листопаді 22 коли я пішов рік, старша на 1,5 р старша ... за весь час 35 днів мене бачили. Виростуть чужі.(
  16. В чому біда? ) що війна? звідки набрати молодших офіцерів коли армія розрослась в 5 раз? І шанси в мол офіцерів на виживання не набагато вищі ніж в рядових? А майора пенсіонера на посаду капітана взяти можно лиш за його згодою) я іще добавлю що вже маю 3 воса (офіцерські спеціальності) ніяк не повязані одна з одною))) На першу тіпа вчився 2 роки (1день в тиждень, 24р тому), на 2гу 40 днів в 2022, а по 3й взагалі походу діла)))
  17. Я теж гражданський) чи кафедра 24 роки тому це спеціальна військова підготовка?😂 вермахт мимо це не 2 світова, там в арміях було в 7 раз більше людей і непорівняні по підготовці армії. Ізраїльські то бурі в стакані ) , які втрати в ізраеля і його противників за ті війни? Це перша війна нового типу з часів 2ї світової. І я думаю що це початок якщо не 3ї світової то серії воєн.
  18. В тому й справа що в Україні росту економіки нема. А те що в ближайший час... то ще дожити треба, поки в нас більшість хто воює це мобілізовані за віком за 40к. І добрих 2/3 насильно мобілізовані. 800тисяч дармоїдів? Нгу по крайній мірі воюють як і зсу. сбу і поліцаїв хочете скорочувати коли криміногенна ситуація загострюється? Мож іще амністію обявим як берія в 53? і зеків випустим?)
  19. Не треба класти руку на плече. Цей рух доречний, може, тільки в танці. Довіра — звір полоханий, втече. Він любить тиху паморозь дистанцій. Він любить час. Хвилини. Дні. Роки. Він дивний звір, він любить навіть муку. Він любить навіть відстань і розлуку. Але не любить на плечі руки. У цих садах, в сонатах солов’їв, Він чує тихі кроки браконьєра. Він пастки жде від погляду, від слів, І цей спектакль йому вже не прем’єра. Душі людської туго і тайго! Це гарний звір, без нього зле живеться. Але не треба кликати його. Він прийде сам і вже не відсахнеться.
  20. ) ні. У вас допит це щось типу в ровд поганий і добрий слідчий? Це даже не допит рецедивістів на зоні. І не мотиваційна розмова з бусіфікованим в тцк. Я вам намєкну -здатись в полон не так і просто, можуть бути непонятки... недорозуміння🤣 І замість набути статусу полоненого можно набути статусу трупа. А можно і безвісті зниклого. Може трапитись юридична калізія.
  21. Мені можно.) По протоколам допитів полонених, всі добровольці, більшість так думали вискочити з кредитної ями. Благополучних з тієї сторони мало. В восени 23 пацани десантники проти нас перли, ті да були нормальні, а решту- украв, випив в тюрму! З тюрми сюди.)
  22. А кому вони не потрібні? А нащот ряжєності ) то це болячка ісконних воєнних. Показуха в них в крові.
×
×
  • Створити...