Перейти к публикации

m_v_a

Форумчанин
 • Публикации

  3
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 Молчун

О m_v_a

 • Звание
  Member
 1. m_v_a

  Прогноз курса доллара к гривне

  Національний банк вирішив встановлювати новий курс гривні - індикативний курс. Про це йдеться в листі Нацбанку №24-008/54205 від 24 вересня, пишуть "Українські новини". "Повідомляємо, що банківське співтовариство разом з найбільшими учасниками зовнішньоекономічної діяльності (експортерами та імпортерами) з метою стабілізації панічних настроїв населення та запобігання розхитування фінансової системи держави прийняло рішення про встановлення індикативного валютного курсу долара до гривні", - йдеться в ньому. НБУ буде щодня розміщувати інформацію про цей курс, а також індикативні курси інших основних валют, на своїй сторінці в інформаційній системі Thomson-Reuters NBU01. Індикативний курс гривні є орієнтиром, який банки можуть враховувати при здійсненні операцій на міжбанку.
 2. m_v_a

  Прогноз курса доллара к гривне

  О лимитах... У меня карта ОТП. Всегда можно было увеличить лимит через интернет- банкинг. Функцию убрали. Как давно не знаю - заметила сегодня Все постепенно "улучшается"....
 3. m_v_a

  Прогноз курса доллара к гривне

  Для 1cE_: Живу в Нидерландах. Обменников не существует. Банки не меняют. Есть специальная контора, офисы их находятся обычно, в аэропорту или возле жд вокзалов. Курс доллар- евро не выгодно ( мягко говоря), работают в дневное офисное время. Вот их сайт http://www.wisselkoersen.nl/ можете посмотреть, вверху справа табличка Сегодня 100 дол почти 77 евро. Логически в ЕС, думаю, все по одним стандартам. Надо искать такие фирмы. Самый выгодный вариант для меня - карточка. У меня гривневая, здесь евро снимаю. И, да, в Италии только евро.
×