Перейти к публикации

R-Yaroslav

Форумчанин
 • Публикации

  29
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

24 Душка

О R-Yaroslav

 • Звание
  Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Не знаю
 1. R-Yaroslav

  Прогноз курса доллара к гривне

  Зараз вигідно поміняти гроші в долар (залишити трошки гривні на крайній випадок), і користуватись кредиткою від привата (чи інших банків), який дає 55 днів безвідсоткових грошей з лімітом (в мене 10 000грн), за умови тільки розплачуватись карточкою, а не знімати з неї гроші. Після чого долар міняєте назад в гривню і погашаєте кредитку. Зараз дурна тенденція, де кожних 55 днів долар тільки росте. В мене дещо простіша ситуація бо заробіток в доларах, тому просто міняю долари в гривню коли потрібно погасити ліміт. Порахував що від грудня зекономив близько 300 доларів так
 2. як і обіцяв відписуюсь як я перетинав кордон Польщі. Пів автобуса під мобілізацію мужчин підпадало, але всіх без проблем пропустили, жодних питань не виникало в прикордонників. Тільки щоб нового нічого не понаприймали Ось ще цікаве відео на цю тему:
 3. Привіт, думаю буде актуальна тема на період мобілізації, планую поїхати в Польщу, ходять слухи що зараз шукають причини, щоб не пустити, хто що чув про це? також відпишусь за кілька днів, як я проїхав і чи були з цим проблеми. (маю військовий квиток, в якому я комісований від служби)
 4. R-Yaroslav

  Обмен валют в Ивано-Франковске

  чому такий великий спред порівняно з іншими містами?
 5. R-Yaroslav

  Система Payoneer

  https://load.payoneer.com/- тут можна поповняти, але додатково рахує 3.75% комісії, я думаю це не вигідно
 6. R-Yaroslav

  Система Payoneer

  в Білорусії вигідно знімати долари з картки, але ліміт 200 доларів за одну транзакцію, з картки списує порядка 206$. До листопада це все ще працювало, зараз не в курсі (чи залишились доларові банкомати в Білорусі, так як після обвалу біл рубля народ всі долари з банкоматів витягнув)
 7. R-Yaroslav

  Каким будет курс 01.07.2015 ?

  а де градація від 20 до 25 ?) чи це нереальні цифри для літа?
 8. R-Yaroslav

  Прогноз курса доллара к гривне

  http://obmenka.kharkov.uaодного не розумію, чому досі на харківська роза показує курс 18?
 9. R-Yaroslav

  Приватбанк

  привіт, хто знає чи видають гроші в касах з КДВ доларової? Якщо так то чи потрібно замовляти?
 10. R-Yaroslav

  Приватбанк

  це курс НБУ, а курс у відділенях та приват24 залишився 13.02, поки що
 11. R-Yaroslav

  Финансовые советы

  пших, Райфайзен банк Аваль. Тут трошки інша специфіка, якщо долари отримані від підприємницької діяльності, частина в мене зразу продається на міжбанку, решта лишається на поточному рахунку, з якого я можу будь-коли теж продати в гривні. Тому просто зняти я їх не можу, а тільки обрати час коли краще перевести їх в гривню (і зразу закупитись доларами)
 12. R-Yaroslav

  Финансовые советы

  доброго вечора, дайте будь ласка пораду. В мене на поточному доларовому рахунку є близько 10000 доларів, отриманих від підприємницької діяльності. Я їх зняти не можу, тільки на міжбанку продати і отримати папірці гривню по заниженому курсу. Як вважаєте, краще ще потримати і продати коли курс полетить вгору (чекаю, щоб появились в банках валюта і закупити її, втративши на різниці купівлі продажу) чи за 1-2 місяці тільки погіршиться ситуація?
 13. R-Yaroslav

  Прогноз курса доллара к гривне

  долар укріпився, гривня обвалилась, все правильно
 14. R-Yaroslav

  Прогноз курса доллара к гривне

  Всі банки показують наявність долара в касі, це малоймовірно. Хтось перевіряв?
 15. R-Yaroslav

  Приватбанк

  привіт всім, скільки часу зараховуються гроші на картку приватбанку, якщо робити переказ через інтернет банкінг з іншого банку (Аваль)? в службі підтримки мені сказали чекати 3 дні, невже так довго гроші переходять з рахунку на рахунок?
×