Перейти к публикации

Starske

Форумчанин
 • Публикации

  64
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

144 Душка

О Starske

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской

Посетители профиля

1 811 просмотр профиля
 1. Starske

  Прогноз курса доллара к гривне

  Якщо дивитись на 3-х місячний графік вимальовується фігура "голова і плечі" з основою на 25 грн.
 2. Starske

  Прогноз курса доллара к гривне

  так то заявки фіз осіб на купівлю долара по 25,80 вже ... розвертаємся
 3. Starske

  Банки, в которых мы держим деньги

  ще ніяких ссилок немає, банкомат поки гроші видає.
 4. Starske

  Банки, в которых мы держим деньги

  в УКРГАЗБАНК ввели тимчасову адміністрацію
 5. Starske

  Прогноз курса доллара к гривне

  так то продовжуєм рости, після невеликої корекції, якось останні часом підйоми по четвергам проходять, чекаю в четвер наступний.
 6. Starske

  Прогноз курса доллара к гривне

  Багато, хто зараз в гривнi,плануэ осiнь перебути в доларi. На осiнь купляти долар бiльшiсть почне в серединi серпня. Так чому б зараз до середини серпня добре не пiдняти курс, щоб та ж бiльшiсть залишилась в програшi. Депозити гривневi,теж люди оформляли так щоб до осенi забрати та купити валюту.
 7. Starske

  Прогноз курса доллара к гривне

  А баксік тим часом розгон набирає таки непоганий. На завтра продажа 25
 8. Starske

  Прогноз курса доллара к гривне

  Падіння призупинилось, потроху починає долар дорожчати. Може курс перед траншем піднімають?
 9. Starske

  Краткосрочные депозиты (от 1 до 3 месяцев)

  Які думки на рахунок депозиту "Оптимальний/7днів" в УКРЕКСІМБАНКУ під 15% ? https://www.eximb.com/ukr/personal/deposits/optimum_7days/?f=choose
 10. Ліплять нового ХЕРОЯ. Профінансований америкосами проект САВЧЕНКО. Країні потрібний новий лідер - получіть. Подивився онлайн повернення, як вона амбітно, емоційно висловлювалась, враження що подивився передвиборчу президенську гонку в Америці Трампа.
 11. Starske

  Выбор матраса

  Брали роки 3 тому Венетто з назалежними пружинами, зима/літо, кокос іт.д на той час 1200 дол.США. Правда тоді курс 8 був Задоволені повністю, благодать + зрузу взяли в них ортопедечні подушки мемори ляпота.... Правда врахуйте, що ціна залежить від розміру матрасу, ми брали 180*200
 12. Щойно дізнався про недавній випадок в Ощадбанку, пенсіонеру відмовили по причині недостатньості пенсії для погашенння кредиту, ПРОТЕ в цієї пенсіонерки є діти, які мають відношення до розробки даної програми, і як виявилось банки по даній програмі зобов'язані надавати кредити пенсіонерам незважаючи на недостатність пенсії для погашення кредиту! Десь зробили розгон, в Банку та наче зобов'язали надавати кредити пенсіонерам по даній програмі незважаючи на недостатність пенсії. Чесно кажучи не до кінця розумію, щоб Банк свідомо йшов на прострочений кредит, проте є отакий факт. Подзвонив на гарячу лінію в банк з питанням про оформлення кредиту пенсіонеру, в якого недостатньо коштів для його погашення - мають надати відповідь протягом 2-х днів. Чесно кажучи перший раз зустрічаю щоб відповідь в Банку по контакт центру готували до 2-х днів. Побачим.
 13. -70% при умові, якщо отримуєш субсидію. Замінити вікна по програмі хоче пенсіонер. Для отримання кредиту необхідні офіційні доходи і щоб дозволяли погашати кредит. Пенсія не дозволяє погашати щомісячні платежі по кредиту, без оформлення кредиту не можеш скористатись програмою. Сказали в Ощадбанку що фін. поручителів не враховують. Замкнулось коло. Чи є варіанти скористатись програмою з компенсацією 70% пенсіонеру, в якого є фін. поручитель з необхідними доходами?
 14. Starske

  Forex Today

  так а шо ж вчора так гепнулись?
×