Перейти к публикации

deen

+Подписчик
 • Публикации

  138
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

341 Душка

О deen

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

5698 просмотров профиля
 1. deen

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я до того, що прибуток можна було зафіксувати суттєво більший (для цього на форумі інформації достатньо...)
 2. deen

  Прогноз курса доллара к гривне

  А завтра може виявитись, що Ви купили на піку цього росту)
 3. deen

  МоноБанк

  Все залежить від конкретного терміналу. В одному відділенні НП на двох касах різні термінали, в яких різні налаштування. По одному розраховувався карткою Моно без комісії, по другому - із.
 4. deen

  Куда вкладывать сбережения?

  Капіталізація якраз врахована (але лише щорічна). При щомісячній капіталізації цифру потрібно множити приблизно на 1,2. Ну і не забуваємо про ПДФО і ВЗ.
 5. deen

  Приватбанк

  Перепрошую, але за що мінусувати пост пана Влодека (з такою чудовою лексикологією)? Це, звичайно, право кожного...мені просто цікаво. А по темі: підтверджувати купівлю валюти через дзвінок на 3700 потрібно було клієнтам, які рідко користуються Пр24. При чому, першого разу задавали багато питань, як і у описаному випадку, а на другий раз питань взагалі не було. На третій і наступний рази платежі проводились вже без підтвердження.
 6. А чому це лом - неліквідний актив? І чому "ломові" (такі, що не мають нумізматичної цінності) монети - найцікавіше? Якщо не секрет, звичайно.
 7. deen

  Обмен валют во Львове

  Цифри на вікнах в центрі: 87/00, 90/00, 87/98, 85/97...а раніше всюди були тільки курси абсолюту...все міняється
 8. deen

  Обсуждение Валютных бегов

  Про вчорашню ситуацію. 1. Нікчемити операцію, яка була здійснена відповідно до правил, - це нонсенс. 2. Те, що присутня можливість згідно з правилами здійснити дану операцію, - це також нонсенс . 3. На мою думку, умови цих змагань мають бути наближені до реальних. 3.1. Цікаво, чи хтось в реалі буде світити 8000 дол. заради профіту в 400 грн. 3.2. Крім цього, вчора було відомо, що реально здати в той банк можна тільки 100 дол. 4. Як на мене, суть цього змагання не в тому, щоб посортувати курси банків і здати по курсу, який вище ринкового офферу. 5. Пропоную все-таки чітко прописати даний момент в правилах, щоб в майбутніх бігах таких ситуацій не виникало. Так, жортско, але в такому випадку вирішальним для перемоги буде бачення ринку учасниками змагань.
 9. deen

  Участник №7 - deen. Старт 13.06.2016

  Купую 7140 євро по 27,9953 Залишок 7140 євро, 113,56 грн.
 10. deen

  Прогноз курса доллара к гривне

  30.12 прийом був 25,50 Перевіряйте цифри перед написанням.
 11. deen

  Что сейчас слушаем?

×