Перейти к публикации

deen

+Подписчик
 • Публикации

  132
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

336 Душка

О deen

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

5421 просмотр профиля
 1. deen

  Куда вкладывать сбережения?

  Капіталізація якраз врахована (але лише щорічна). При щомісячній капіталізації цифру потрібно множити приблизно на 1,2. Ну і не забуваємо про ПДФО і ВЗ.
 2. deen

  Приватбанк

  Перепрошую, але за що мінусувати пост пана Влодека (з такою чудовою лексикологією)? Це, звичайно, право кожного...мені просто цікаво. А по темі: підтверджувати купівлю валюти через дзвінок на 3700 потрібно було клієнтам, які рідко користуються Пр24. При чому, першого разу задавали багато питань, як і у описаному випадку, а на другий раз питань взагалі не було. На третій і наступний рази платежі проводились вже без підтвердження.
 3. А чому це лом - неліквідний актив? І чому "ломові" (такі, що не мають нумізматичної цінності) монети - найцікавіше? Якщо не секрет, звичайно.
 4. deen

  Обмен валют во Львове

  Цифри на вікнах в центрі: 87/00, 90/00, 87/98, 85/97...а раніше всюди були тільки курси абсолюту...все міняється
 5. deen

  Обсуждение Валютных бегов

  Про вчорашню ситуацію. 1. Нікчемити операцію, яка була здійснена відповідно до правил, - це нонсенс. 2. Те, що присутня можливість згідно з правилами здійснити дану операцію, - це також нонсенс . 3. На мою думку, умови цих змагань мають бути наближені до реальних. 3.1. Цікаво, чи хтось в реалі буде світити 8000 дол. заради профіту в 400 грн. 3.2. Крім цього, вчора було відомо, що реально здати в той банк можна тільки 100 дол. 4. Як на мене, суть цього змагання не в тому, щоб посортувати курси банків і здати по курсу, який вище ринкового офферу. 5. Пропоную все-таки чітко прописати даний момент в правилах, щоб в майбутніх бігах таких ситуацій не виникало. Так, жортско, але в такому випадку вирішальним для перемоги буде бачення ринку учасниками змагань.
 6. deen

  Участник №7 - deen. Старт 13.06.2016

  Купую 7140 євро по 27,9953 Залишок 7140 євро, 113,56 грн.
 7. deen

  Прогноз курса доллара к гривне

  30.12 прийом був 25,50 Перевіряйте цифри перед написанням.
 8. deen

  Что сейчас слушаем?

 9. deen

  Что сейчас слушаем?

  Оригінал пісні, викладеної вище
 10. deen

  Народный рейтинг доверия банкам Украины

  Ну як не важливо . Підходи до обрання банку для депозиту і банку для депозитарної скриньки різні ж. Крім цього, в одному випадку банк мені платить гроші за розміщення моїх грошей, а в іншому - навпаки .
×