Перейти до вмісту
Tanya

Город, в котором ты живешь.

Рекомендовані повідомлення

Закарпаття завжди для мене було унікальним, надзвичайно гарним і чистим місцем. Поїздки туди викликають якесь захоплення, дають якийсь заряд енергії і позитиву. В мене, як корінного львівянина, постійно чогось виникає відчуття буквально як перетинаєш границю з Закарпаттям - майже Європа! На порядок кращі дороги, чисті і охайні вулиці, обійстя, акуратні будиночки. Було пару разів коли відчув себе навіть "рагулем" - вїжджаєш в Ужгород - до речі дуже гарне місто і дуже схоже на Львів - дорога де три де дві полоси - але всі чемненько правої смуги 60км за годину! Я а по звичці кудись не встигати в лівій під 80... але миттєво перестроївся - не знаю може повітря там таке - перейнявся духом неквапливості і наслоджувався краєвидами ) Люди також там кльові і навіть зустрів львівян що працювали в рестарації, розговорились... Купа кумедних моментів повязаних з м.Берегове - як виявилось потім по словам не багатьох україно/англо/російськомовних - там проживає всього десь з 30ть українських сімей )

Однозначно рекомендую поїхати на Закарпаття на травневі свята - коли цвіте сакура! Краса неймовірна! Отримаєте море задоволення, зробіть собі турне по замкам (їх там багато) походіть по вулицям, подивіться на живу форель яка плаває в місцевих річках, поспілкуйтесь з людьми. Кухня смачна, ціни на проживання адекватні. Будете в Бегерове - візьміть на пробу ероспішту )))  Дуже шкодую що був в Мукачево заради замку - не сподобався, тому можливо краще б погуляти по вулицях старого міста - фото Тані дуже колоритні )

  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мукачево. 2009 г. Мини экскурсия. Ссылка почему-то не открывается, но это не имеет значения. Она активна. Посмотрите, не пожалеете.

https://www.youtube.com/watch?v=I05z_5ZBYU0#t=57

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Закарпаття завжди для мене було унікальним, надзвичайно гарним і чистим місцем. Поїздки туди викликають якесь захоплення, дають якийсь заряд енергії і позитиву. В мене, як корінного львівянина, постійно чогось виникає відчуття буквально як перетинаєш границю з Закарпаттям - майже Європа! На порядок кращі дороги, чисті і охайні вулиці, обійстя, акуратні будиночки. Було пару разів коли відчув себе навіть "рагулем" - вїжджаєш в Ужгород - до речі дуже гарне місто і дуже схоже на Львів - дорога де три де дві полоси - але всі чемненько правої смуги 60км за годину! Я а по звичці кудись не встигати в лівій під 80... але миттєво перестроївся - не знаю може повітря там таке - перейнявся духом неквапливості і наслоджувався краєвидами ) Люди також там кльові і навіть зустрів львівян що працювали в рестарації, розговорились... Купа кумедних моментів повязаних з м.Берегове - як виявилось потім по словам не багатьох україно/англо/російськомовних - там проживає всього десь з 30ть українських сімей )

Однозначно рекомендую поїхати на Закарпаття на травневі свята - коли цвіте сакура! Краса неймовірна! Отримаєте море задоволення, зробіть собі турне по замкам (їх там багато) походіть по вулицям, подивіться на живу форель яка плаває в місцевих річках, поспілкуйтесь з людьми. Кухня смачна, ціни на проживання адекватні. Будете в Бегерове - візьміть на пробу ероспішту )))  Дуже шкодую що був в Мукачево заради замку - не сподобався, тому можливо краще б погуляти по вулицях старого міста - фото Тані дуже колоритні )

Порадуйте нас фотографиями города Львова. Тоже есть что показать. А кухню закарпатскую я выкладываю в ветке "Кулинарная коллекция..." :) Змінено користувачем Tanya

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дивлюсь на оту всю красоту і розумію Україна це Європа... Дай Боже закінчити ту війну, забути про курс, вибрати накінець нормальну владу, вбити в собі совок і рагулізм і будувувати, будувати, будувати...

  • Подобається 6
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Львов - сказочный город. Это правда. Как и Муачево, история застывшая в камне.

Винница - какая красота. Спасибо ребята за такое удовольствие полюбоваться вашими городами.

Винница до Второй мировой была территорией Польши?

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

siua, у меня со Львовом связаны самые теплые воспоминания)2 года жила в этом чудесном городе)

после ваших фото захотелось поехать опять  :)  ;)

 

Tanya, да, после Люблинской унии (1569) Подолье перешло под власть Польши, после распада Речи Посполитой Винница была под властью Российской Империи (1764—1917), с 1917 УНР (Украинская Народная Республика) как автономия в составе России, 1922 - Украинская ССР и только с 1991 НЕЗАВИСИМАЯ Украина

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Красивые у нас города, просто сказка!

Коротенькие видео ролик- цветение сакуры в Ужгороде, весна 2014 

 

Змінено користувачем Niki
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×