Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, Moskit сказав:

"світлофорна коаліція" Німеччини  під ранок прийняла рішення про пакет економічних заходів на 65 млрд. євро  Окремі положення:

- одноразова виплата до 1 грудня пенсіонерам по 300 та студентам по 200 євро;

- збільшення з 1 січня 2023 року "дитячих грошей", зокрема до 250 євро на дитину щомісяця;

- реформування плати за комунальні послуги, зокрема зниження податку на використання газу з 19% до 7%;

- збільшення "неоподаткованої" суми виплат працедавців своїм працівникам до 3000 євро

- детальніше тут https://www.bild.de/politik/inland/politik-inland/ampel-beschliesst-drittes-entlastungspaket-pressekonferenz-um-11-uhr-live-bei-bi-81209222.bild.html

П.С. чи можна говорити про німецький варіант "вертолітних грошей"? 

П.П.С. яким буде курс євро при збільшенні соціальних виплат і одночасному зменшенні окремих податкових надходжень?

А Ваша думка яка?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 хвилин тому, volodumur volodumur сказав:

А Ваша думка яка?

З минулого року - незмінна: євро донизу. «Просідання» до тривалого паритету певним чином було надмірним imho)))

Так буде не завжди)))

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28.08.2022 в 10:24, BOGDANGG сказал:

Цікаві гойдалки на нас очікують по євро-найближчи кілька місяців.

Скоріш за все так.І не тільки найближчи кілька місяців.А й наступні як мінімум 2,5 роки на нас будуть очікувати гойдалки по парі євро-долар.

  • Лайк 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Лев сказал:

Скоріш за все так.І не тільки найближчи кілька місяців.А й наступні як мінімум 2,5 роки на нас будуть очікувати гойдалки по парі євро-долар.

Може на такий термін краще увійти у золото?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минут назад, Flexvin20006 сказал:

Може на такий термін краще увійти у золото?

Цікаве питання.Колись я дуже давно хотів вкладатися у золото,але по своїй глупості,та по непрофесійності одного з операторів Приватбанку,я не зробив цьогго.Після цієї ситуації золото поперло до гори дуже швидко.Потім кілька років я  шкодував,що не дотиснув ситуацію.

А наразі це не все так просто-саме по моїй ситуації.Тим паче саме валюта(скоріш за все долар)мені буде дуже потрібна за 2-2,5-а можливо і за 3-3,5 роки-звичайно якщо все буде більш-менш добре в Україні.

І я наразі знаходжуся на 27% у гривні,на 28% у доларі,та на 45% у євро.До зими планую вийти на 75% у євро,та на 25% у доларі.Ну і звичайно я залишу гривню на кілька місяців,на життя для своєї Родини.

Чому більше у євро.Тому що хочеться вірити,що за 2-3 роки євро подорожчає на 10% до долара.Не проти і більше.Вийде такий собі непоганий депо у євро.А там побачимо,як воно буде.Чи був я правий.Тим паче на гойдалках гратися я не планую.Не та ситуація в країні,та й в мене.От якось так.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Подобається 4
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

НБУ курс евро на завтра ниже сегодняшнего?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 хвилин тому, D.M. сказав:

НБУ курс евро на завтра ниже сегодняшнего?

ніт)))

+ 2 копійки 

https://bank.gov.ua/ua/markets/exchangerate-chart?cn[]=EUR

  • Лайк 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зайшов сьогодні поки є можливість,у євро по факту на 51092гр.(а по курсу НБУ 50к.)=1379.По 37.05 вийшло.Бо невідомо,що приймуть на засіданні післязавтра 08.09.22р.!?!Можуть і підняти офіційні курси НБУ.Хоча я раніше міркував,що до жовтня навряд чи піднімуть.Але ж хто знає,що в їх головах-!?!

  • Лайк 4
  • Подобається 2
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
06.09.2022 в 18:39, Лев сказал:

Зайшов сьогодні поки є можливість,у євро по факту на 51092гр.(а по курсу НБУ 50к.)=1379.По 37.05 вийшло.Бо невідомо,що приймуть на засіданні післязавтра 08.09.22р.!?!Можуть і підняти офіційні курси НБУ.Хоча я раніше міркував,що до жовтня навряд чи піднімуть.Але ж хто знає,що в їх головах-!?!

А, якщо не секрет,це депозит в якому банку?

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×