Перейти к публикации

Moskit

Форумчанин
 • Публикации

  905
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 092 Душка

О Moskit

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Не знаю
 • Откуда:
  Україна

Посетители профиля

7 032 просмотра профиля
 1. Moskit

  Юмор - объявления на OLX

  можливо комусь треба було, а не знав, де шукати
 2. "Финалист гонки вакцин Pfizer и BioNTech первыми в мире завершили финальную фазу клинических испытаний. Что известно об их вакцине?" https://novayagazeta.ru/articles/2020/11/12/87931-finalist-gonki-vaktsin Начебто і добре, але залишаються питання (крім доступності та ефективності) - "Де зберігати?" Температуру - 70 0С створити та підтримувати реально (банки кордової крові, яйцеклітин, сперми тощо), але одна справа зберігати декілька сот пробірок, інша - мільйони доз, які ще треба привезти до місць щеплень у спеціальному транспорті (!) IMHO це зразок маніпулятивного впливу на потенційного споживача продукту: - спочатку голосно сказати (як доведений факт!), що антитіла зберігаються до двох років, тобто довше, ніж у конкурентів; - а потім прошепотіти "ми так думаємо"
 3. сторінка головного лікаря лікарні ім.Мечнікова (Дніпро) https://www.facebook.com/rsa010963?__cft__[0]=AZVdd5QUpOWYN8jRUGAwYDAEvjNsh_UTYNAHB8T2IWA7VS8yXOCzY_2MoFWHHRqa5cRroWSxfYOgzyO7dV2OTIQI2aX7hfU_coxB4YZtbZ6OrWDwek-BxHNWIx6soBvhpdA&__tn__=-UC%2CP-R Лікарі, як не дивно, теж люди, зі своїми недоліками, тараканами, фокусами і болячками. Щоби багато не говорити наведу приклад по своїй роботі. Колектив - майже 30 осіб, 4 чоловіків, решта жінки; всі з вищою медичою освітою, переважна більшість - з науковими ступенями. Всі працюють з хворими, НЕКОВІДНИМИ. У багатьох "друга половинка" - також медик. З весни станом на сьогодні не хворіло менше 10 чоловік; ті, що хворіли - хворіли сім'ями (в т.ч. діти, близькі родичі). Хтось "пропетляв", а хтось і в реанімації побував. Віковий ценз від 27 до 60, середній вік ближче до 40-42 років. Алкоголіків ("запойных") в цій групі немає, з ожирінням також відсутні. Період відновлення у кожного - по-різному, у когось 1.5-2 місяця ще залишалося виражена кволість, апатія, депресія. Якось так... є дані про повторні зараження серед медиків; підозрюю, що моя дружина також (перший раз з початком карантину, аналізи не підтвердили, але була втрата нюху та шалена задишка в спокою, другий раз - у серпні, ПЛР +) до речі, поцікавтесь в інтернеті, медики яких спеціальностей (не тільки в Україні, загалом в світі) лідирують в групах "смертників", скільки самогубств((( не нагнітаю паніку, просто даю цифри та інформацію з перших рук
 4. Аид повідомив 08.11.20 в 14.40 (не вийшло коректно скопіювати) В Одессе нет мест для тяжелых, с областными полная жопа. Но об этом знают не многие. У чиновников надежда на само собой пройдет. Позиция страуса (хотя понимают, то внизу бетон а не песок). Які ще дані потрібні? Західна Україна: всі базові ковідні лікарні - "під зав'язку". Харків, Одеса - див.вище Те, що у в Краматорську тільки 20 чоловік плюс, означає, що Ви спостерігаєте початок хвильки, яка була в Україні весною, коли все тільки починалося. Все попереду((( П.С. я не маю на меті зловтішатися, але згадайте скільки було декілька місяців тому ковід-диседентів серед форумчан, і серед керівників міст України. Кернес один чого вартий... П.П.С. майже щодня новини про смерть лікарів. Сьогодні https://www.obozrevatel.com/dnipro/v-dnepre-ot-koronavirusa-umer-zaveduyuschij-otdeleniem-bolnitsyi-mechnikova.htm а це фахівець вищого класу був, таких після медуніверситету ще не один рік треба готувати((( П.П.П.С. і да, 58 років - це вже старий, чи ще ні?
 5. ну і для чого ця кровожерливість((( можна ж, напевно, підібрати індивідуальне лікування, якщо що...
 6. є такий, на мій погляд "таблеткі" працює коректніше + інтерфейс краще. але "у каждого Додика - своя методика")))
 7. враховуючи, що багатьом доводиться купляти зараз медикаменти більше, ніж зазвичай, даю інформацію про такий ресурс (прошу модератора не сприймати як рекламу) tabletki.ua - пошукова система по наявності медикаментів в аптеках Вашого міста, дозволяє знайти локацію, де найдешевший на даний момент препарат. Працює коректно, сам користуюся, замовлення роблю переважно через сайт (мінус 5-7% від роздрібної ціни). Різниця в ціні в аптеках по конкретному препарату може сягати 30-40%!
 8. Moskit

  Трамп или Байден?

  зрозуміє, мабуть лише чоловіча частина форуму, тим кому 45+... Чемоданы у них нелегки,Но спешат старики, старики.И в вокзалах, портах, по маршруту такси —Покидают Омск старикиИ в вокзалах, портах, по маршруту такси —Покидают Омск старики П.С. і музичний супровід, для ностальгії
 9. це добре, що спровокували))) зі статистичними даними треба вміти працювати, і далеко не всі медики це вміють. Тому Ваші думки в цьому топіку IMHO будуть доречними П.С. пандемія COVID-19 - це не тільки медична проблема П.П.С. плюси закінчилися, тому підтримую на словах необхідність перейменувати тему
 10. враховуючи, що симтоми у Вас з'явилися більше 2-х тижнів тому, клінічні прояви, як я зрозумів вже відсутні, з великою долею вірогідності Ви вже неконтагіозний (незаразний по-простому). ПЛР якраз покаже: позитивний чи негативний пацієнт! ІФА діагностика менш чутлива та має значення (IMHO) для оцінки загального імунного статусу в популяції (скільки народу перехворіло). Шануйтесь, сил і терпіння!
 11. для чого здавати повторно ІФА при Ваших показниках? Що Ви очікуєте побачити? IMHO IgG залишиться (свідчення, що перехворіли), IgM - може залишитися або зникне (це гострофазовий показник). 400-600 гривень піде... Всі питання з безкоштовним (!) ПЛР вирішуйте з Вашим сімейним лікарем, але зараз необхідність негативного ПЛР-результату після хвороби для виходу в люди практично скасували.
 12. про Казахстан - не знаю, гугл видає наступне https://www.inform.kz/ru/kakie-pobochnye-reakcii-mozhet-vyzvat-azitromicin_a3696390. Можливо не використовують при лікуванні COVID-19 або у певної категорії пацієнтів. "дуже сильні побічні ефекти" може дати і аспірин (ацетилсаліцилова кислота), в т.ч. кровотечі зі шлунково-кишкового тракту, пригнічення імунної системи, ураження нирок тощо; Цефтриаксон також має ряд переваг і масу побічних ефектів за певних умов. А ще для ВСІХ МЕДИКАМЕНТІВ є поняття "ідіосинкразія" - спотворена (неочікувана) відповідь на ліки Будь-ласка, не займайтесь самолікуванням! Дайте можливість докторам заробити трудову гривню
 13. якщо Ви питаєте за цього доктора https://covid19.jmc.org.ua/publishing-options/, тоді наступне: - свої рекомендації "сертифікований у США сімейний лікар Зеленко" почав давати ще у квітні 2020 року, коли багато що було незрозуміло про COVID-19 загалом і його лікування зокрема; - "коктейль" (???!!!) Зеленко передбачає використання трьох препаратів: гідроксихлорохіну (плаквеніл торгівельна назва), азитроміцин, препарати цинку. - плаквеніл - протималярійний (!) препарат, який також використовується для лікування ряду захворювань сполучної тканини. Його також нахвалював Трамп, можливо з подачі фармлоббі (в т.ч. Зленко???), що випускають цей препарат. Як результат - весною упаковка плаквенілу на піку "плаквенілофілії" доходила до 500 і більше у.о., і як результат - зник з аптек, що ускладнило життя реальним хворим, яким він потрібний (!) На сьогодні більшість національних протоколів виключили цей препарат із списку засобів, рекомендовані при лікуванні COVID-19, оскільки доведена його неефективність та наявна серйозна побічна дія на серцево-судинну систему. "Пройшла любов - зів'яли помідори", але у декого запаси "чудо-ліків" ще довго будуть лежати/тліти німим нагадуванням про втрачені немалі кошти на піку ажіотажу - азитроміцин - антибіотик, непоганий, працюючий, але теж треба знати коли і кому його призначати, а не всім підряд. "Протокол лікування" (https://moz.gov.ua/article/news/klinichni-protokoli-scho-ce-i-chi-e-voni-v-ukraini-) - це інструкція для лікаря, що робити при тій чи іншій хворобі. І як будь-яка інструкція вона не пишеться і не затверджується однією людиною, якою би геніальною (?) чи заслуженою вона не була б. П.С. на даний момент пошукова система не дає інформацію про продаж гідроксихлорохіну (дякуємо Трампу та ажіотажу), шукати його та купляти за кордоном для лікування ковіду IMHO непотрібно!
 14. сподіваюсь Маестро не образиться, що відповім за нього))) стосовно конкретно дексаметазону: 1. в Україні в аптеках є як нашого виробництва, так і імпортний, співвідношення цін 1:4 приблизно; ефективність нашого IMHO також нижча. Загалом ціна на препарат - не захмарна. 2. Дексаметазон, як і інші глюкокортикостероїди, призводять до пригнічення імунної відповіді організму, для того їх і використовують. Тому можуть виникати при їх невірному використанні і інфекційні ускладнення. 3. Без рекомендації лікаря КУПЛЯТИ І ПРИЙМАТИ дексаметазон НЕМОЖНА! Купляти "про запас" не потрібно!
 15. Moskit

  Политический юмор

  мені одному здається, що в нижньому ряду, починаючи з третього фото, відбулася заміна головного персонажа?
×