Jump to content

Moskit

Friend of Forum
 • Content Count

  1,920
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6,223 Душка

About Moskit

 • Rank
  Advanced Member

Additional Data

 • Пол:
  Не знаю
 • From:
  Україна

Recent Profile Visitors

12,316 profile views
 1. "у нас є свої люди в Лондоні. Ваш досвід та аналітичний розум стали би їм у пригоді! Поїдете? Вогкий клімат не лякає?") а весь фільм не дивилися? Вже є і однойменний серіал (з іншими дійовими особами), але ще той стьоб))) Це ж Гай Річі)
 2. Ирина_ , youxim- респект! Дали старт новій темі на форумі) Згадалась розмова двох високоосвідчених професіоналів з проблем освітлення в ботаніці)
 3. Moskit

  Так ли всё хреново?

  будемо бачити що і коли приймуть що зараз заважає нацгвардії перебуваючи у змішаному патрулі з поліцією робити те. що прописано в законопроекті?
 4. Moskit

  Так ли всё хреново?

  не прийняла, а схвалений у першому читанні потім має бути друге, потім підпис голови ВР, потім президента imho до другого читання підкорегують ще
 5. Moskit

  МоноБанк

  фінмоніторинг почне цікавитися при перевищенні 400 тисяч в місяць але якщо людина офіційно безробітня, а по карті рухаються кошти більше, ніж умовні 150-200 тисяч - можуть з'явитися питання
 6. Moskit

  Сериалы

  справжній чоловік imho іронія та сарказм, маса символізмів і симпатія творців мінісеріалу до Трампа (але це не точно) чи допоможе фільм самому Трампу - хз)
 7. Moskit

  Так ли всё хреново?

  у Орбана свої прихильники, наскільки моторні - побачимо по стрілку: Нападавший был задержан. Им оказался 71-летний Юрай Ч. из города Левице, отмечает TA3. По предварительным данным, оружие у него было на законных основаниях. Издание Plus 7 Dni пишет, что нападавший — поэт и писатель, один из основателей литературного клуба «Дуга». Также в материале еженедельника приводится стихотворение возможного стрелка. https://novayagazeta.eu/articles/2024/05/15/premer-ministr-slovakii-robert-fitso-ranen-v-rezultate-strelby-news
 8. Moskit

  Так ли всё хреново?

  бабцю Європу трусить не "подитячому" вчора французські драгдилери свого боса у поліції відбили (2 трупа, 3 поранених серед поліції), нападники з босом непоспіхом зникли сьогодні стріляли у прем'єра Словаччини Фіцо. Стан - невідомий https://www.teraz.sk/slovensko/po-rokovani-vlady-v-handlovej-sa-strie/794950-clanok.html?utm_source=teraz&utm_medium=organic&utm_campaign=click&utm_content=%3Bw%3BwIndex%3Btop
 9. декілька хвилин тому на телеграм прийшо таке від знайомої: Привіт, виручай, є 8500грн на карті на 2-3 години мені ? Передзвонив, каже зламали її тезлеграм акаунт і поширили такий запит на всіх адресатів її мобільного - може хто і поведеться. Тепер сидить, відповідає на дзвінки знайомим, з якими давно (роками) не говорила) Будьте уважні!
 10. нацбанк місцями нагадує Джекі Чана в його кращі часи: літають руки-ноги-голови-предмети (не завжди зрозуміло чиї), а в кінці - поганці переможені))) так і сьогодні: "нагодував" спраглих і нетерплячих не за свій рахунок, закрив міжбанк курсом нижче, аніж учора (про що @Mozart і озвучив декілька годин тому), а офіційний курс на понеділок підняв 18 копійок, до 39.72. от і думай, що хочеш, прогнозуй, як вийде))) НБУ - красссавец!
 11. Moskit

  Так ли всё хреново?

  я мав на увазі емігрантів як окремий потік (без прив'язки до країни, тим паче БС). А ось "потенційні гастарбайтери" - це певний приріст (досить специфічний), але спочатку мир + членство в ЄС. Вага паспорта, думаю, зросте. Але, на жаль, не зараз(
 12. Moskit

  Так ли всё хреново?

  підйом після кризи може мати на графіку різну форму і не завжди означає вихід на докризові показники. Наприклад: умовний докризовий показник був 100, під час стрімкого (кризового, катастрофічного) падіння став 20. Криза? Звичайно! За певний проміжок часу після цього показник став 30 (приріст 50% до кризового). Підйом? Так! Повернення на докризовий рівень? Ні! V-подібного варіанту звичайно не буде, нажаль( Найбільш реальний - розтягнутий у часі поступовий підйом без досягнення докризових значень. За рахунок чого? Основна умова - завершення війни та початок відбудови. Кількість народу, що повернеться буде значно менше, ніж про це заявлалося (перш за все емігрантами) у 2022 році. Ще одним чинником приросту населення може стати трудова міграція з країн з невисоким рівнем заробітньої плати (не хотів би розвивати цю тему, щоби не звинуватили у ксенофобії як мінімум). Фантастика? Не зовсім.Український паспорт у мирний час для представників окремих країн видавався досить бажаним. Станом на 2021 рік український паспорт займав 31 в світі за даними консалтингової компанії Henley&Partnrs https://dmsu.gov.ua/news/dms/14579.html. Знову ж таки - у мирний час!
 13. Moskit

  Так ли всё хреново?

  це народжені від народжених у 1986-у (+) роках. Це давно спрогноована ситуація п.с. кожна криза завершується підйомом (який може мати також різну форму на графіку як от V. W.L((( )
 14. Moskit

  Так ли всё хреново?

  meine Deutsche ist nicht gut) коротенькі історії людей, які виїхали в Німеччину і не можуть на даний момент працювати: - після поранення, дружина доглядає, планую повертатися на фронт; - на "соціалі", все подобається, планую шукати роботу; - доглядаю за дитиною (1 рік), чоловік з України висилає гроші, скільки може"; - на біржі праці запропонувати дуже просту роботу; якщо буду підробляти за мінальну оплату 8-9 євро на годину - буду самостійно платити за комуналку; - поєднувати роботу та мовні курси дуже важко; - мені потрібні ще мовні курси; - в моїй галузі немає мініроботи; - und so weiter)
×