Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Львів, Сенс банк. Знімав долари, робив попереднє замовлення. Синіх не було, третина виданих - 1996 рік, але в хорошому стані, решта майже всі 2006 рік.

https://imgur.com/a/JU4Pxcf - це дві найбільш потертих банкноти. Таке вважається прийнятним станом чи "зношені", "мотлох"?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В привате выдают действительно доллар очень плохого качества - мотлох. Был сегодня в 2 отделениях. Но с евро - все более менее терпимо. Оформил карточку для выплат в евро и по 1.096 весь доллар перекинул туда через приват24. Евро в доллар у нас - покупка в обменке - 1.095. Так что - более менее. При обмене в приват 24 есть комиссия - 0.5%, но не больше 50 грн. На нормальной сумме комиссия не делает погоду. Если сумма небольшая, можно делать это все отделении небольшими порциями каждый день.

Змінено користувачем Otass
  • Лайк 3
  • Дякую 3
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зношені та і все. Мотлох це таке як видали мені: https://ibb.co/cQKPjwX    І це ще була можливість вибрати  з 3...4 десятків купюр.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11.08.2023 в 07:41, Tes_mk сказал:

Даже если допустить твою версию, что мешает людям в этих "деяких областях" сдать купюры в терминал или непосредственно в кассу, пополнив вклад?

Ти це серйозно?
Я вже не кажу про усіх, візьму лише деяких форумчан.

Наприклад, чому ж тоді деякі гіганти думки чи друзі форуму, чи активні форумчани,
не роблять так, як порадив ти, не поповнюють вклад і не закидають в термінал?

А продовжують писати про вал проблемних купюр які потім важко десь прилаштувати?

Ну щооось тут не так, щось не сходиться:
- Або всім згаданим вище людям (гігантам думки, друзям форуму і просто активним форумчанам) видають виключно пачками з штампами і вони, з якихось причин,
НЕ ХОЧУТЬ поповнити вклад на касі
і НЕ ХОЧУТЬ закинути в термінал.
- Або в них чомусь немає такої можливості.
- Або вони не планують здавати валюту в той же банк, де купували, в даному випадку приват (і причин може бути 100500).
- Або ж всі ті дописи про вал купюр з печатками, що бачимо на форумі  - все то не більш ніж чиїсь фантазії, чи чийсь невдалий жарт, який після сотень повторень вже відверто приївся. Тобто немає ніякого валу купюр з печатками.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17.08.2023 в 12:00, Otass сказал:

В привате выдают действительно доллар очень плохого качества - мотлох. Был сегодня в 2 отделениях. Но с евро - все более менее терпимо. Оформил карточку для выплат в евро и по 1.096 весь доллар перекинул туда через приват24. Евро в доллар у нас - покупка в обменке - 1.095. Так что - более менее. При обмене в приват 24 есть комиссия - 0.5%, но не больше 50 грн. На нормальной сумме комиссия не делает погоду. Если сумма небольшая, можно делать это все отделении небольшими порциями каждый день.

Київ. НЕ бачив поганої якості.
Весною і на початку літа взагалі синій по номерам.
Пізніше інколи сині, але частіше білі 2006 (на касі кажуть 1996, але по факту коли купуєш, в основному 2006, ну інколи проскакують купюри 2003, 2001, і зовсім рідко 1996, тобто просто мають на увазі ДИЗАЙН 1996, а не те, що всі купюри датовані 1996),
але все нормальної якості, без написів/штампів. І ГОЛОВНЕ - всі ці купюри без проблем забирали в інших банках (і це ще до постанови).
ТОбто, мені взагалі не зрозуміло, де і чому видають мотлох (і що люди мають на увазі, коли пишуть про мотлох).

Змінено користувачем 200314

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, 200314 сказал:

Ти це серйозно?
Я вже не кажу про усіх, візьму лише деяких форумчан.

Наприклад, чому ж тоді деякі гіганти думки чи друзі форуму, чи активні форумчани,
не роблять так, як порадив ти, не поповнюють вклад і не закидають в термінал?

А продовжують писати про вал проблемних купюр які потім важко десь прилаштувати?

Ну щооось тут не так, щось не сходиться:
- Або всім згаданим вище людям (гігантам думки, друзям форуму і просто активним форумчанам) видають виключно пачками з штампами і вони, з якихось причин,
НЕ ХОЧУТЬ поповнити вклад на касі
і НЕ ХОЧУТЬ закинути в термінал.
- Або в них чомусь немає такої можливості.
- Або вони не планують здавати валюту в той же банк, де купували, в даному випадку приват (і причин може бути 100500).
- Або ж всі ті дописи про вал купюр з печатками, що бачимо на форумі  - все то не більш ніж чиїсь фантазії, чи чийсь невдалий жарт, який після сотень повторень вже відверто приївся. Тобто немає ніякого валу купюр з печатками.

Я даже не буду спорить )))

Кому надо тот принял к сведению)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Dimon321 сказал:

Гроші любляють тишу!

Будь які зміни мають бути зрозумілими та відкритими, щоб до них можна було підготуватися.

Краще дати змогу нормально працювати та заробляти, це ефективніше ніж "не ринковими способами" регулювати ринок.

Правильно, будь-які зміни мають бути зрозумілі та відкриті.
Якщо всі купюри починаючи з 1914року все ще у вжитку, потрібно відкрито і зрозуміло сказати:
- всі купюри починаючи 1914року все ще у вжитку. І спекуляціям на цьому баста!
Якщо купюри дизайну 1996року платоспроможні так само, як і купюри після 2006 року (сині), потрібно відкрито і зрозуміло сказати:
- купюри дизайну 1996року платоспроможні так само, як і купюри після 2006 року (сині). І спекуляціям на цьому баста!

І так, гроші люблять тишу, мені, та й не тільки мені, вже відверто остогид весь той галас білі/сині.

І не треба НЕринковими методами видумувати різні сорти і рівні свіжості долара - це вже всіх дістало. Працюйте ринковими методами (так, як працюють у всьому світі) - всі долари рівні: білі/сині, 2014/1996 тощо, якщо на те пішло, долар пройшов через машинку, то які питання взагалі?
Нема машинки? Гуляй лісом! Не здіймай галас і не винось людям мозок байками, що долар не того року, чи не тої свіжості.

  • Лайк 1
  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Tes_mk сказал:

Я даже не буду спорить )))

Кому надо тот принял к сведению, ну а ты можешь продолжать "мучиться" с пачками со штампами )

А мені - та взагалі по-барабану.

Я, як вже неодноразово писав, ще не мав проблем з білими/синіми, і  пачок з штампами також не бачив,
скажу більше, навіть не бачив, щоб десь масово продавали такі штамповані купюри.

Я лише спостерігаю, і намагаюсь зрозуміти, що у людей не так, і чому їм продають лише зі штампами/написами/хлам.

 

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, 200314 сказал:

Попереджали, щоб не нагнітали з 1996 і купюрами з дрібними недоліками? Попереджали! Навіть постанову видали.
Ну а на це довелось почитати, що всім це... відверто по барабану...

Ну притисли хвіст тим, хто працює в чорну і продовжує нагнітати 1996, ну так, а що вони хотіли, щоб їм за це медалі видали з написом, "борцю проти білих та проти 1996"?

Ну закрили пару чорних конверт-центрів - буря у стакані, яка цікава лише тим, хто чомусь опинився у тому стакані.

Пересічному, взагалі ці обмінки по-барабану, кому треба, понесуть в банки.
Особисто я не пригадую, коли в останнє був в обмінці, в банках - так, а в обмінках, ну не пам'ятаю, де, коли і навіщо,
так вийшло, що поробиш.

Взагалі-то, на курс то ніяк не впливає. Дві-три сторінки стогонів ні про що.
Тому що влітку, коли бурили 37, писали, що йдемо на 29. А коли трохи підросли, вже ледь не все пропало, ледь не космос.
Поки бюджет на 50% фінансують з-закордну, космосу не буде.

В Харькове в обменках 1996 год начали не принимать еще до войны. В росии и днр с белыми и синими такие же проблемы. Наверно, они возникают, если есть проблемы с ввозом наличного доллара и вывозом ветхого. Пересичному далеко не все-равно, как кажется на первый взгляд. Полиция занимается откровенным рэкетом во время войны. Уменьшение конкуренции на любом рынке ведет к монополизации. В нашем случае просто увеличится спрэд. Цена продажи доллара сразу перенесется во все товары.

  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, 200314 сказал:

 Гуляй лісом! Не здіймай галас і не винось людям мозок байками, що долар не того року, чи не тої свіжості.

Надо запомнить порядок слов. Именно так буду отвечать покупателям, которые спрашивают именно "синенькие красивые " и разворачиваются, и убегают к конкурентам когда его нет, а у них есть и где синий стоит дороже .

А я сижу и просто смотрю...А так буду кричать: - Гуляй лесом! Не выноси мозг!

Змінено користувачем Анджелина
  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Подобається 1
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×