Jump to content
Sign in to follow this  
Followers 0
Дух Форума

Глобус

Recommended Posts

Обсуждение особенностей валютного обмена в банке Публичное акционерное общество Коммерческий Банк "Глобус"

У кого есть Кредитная карта "Запасочка" этого банка?

При переводе через sendmoney или пополнение другой карты снимает комиссию?

44 минуты назад, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

Як, з видачею валютного депо в цьому банку?

Київ, відділення на Сверстюка, долари, вересень 2022. Попередньо зняв у мобільному додатку автопролонгацію. Зателефонував до контакт-центру і запитав про готовність банку до повернення вкладу. Контакт-центр проінформував відділення і пообіцяв, що немає проблеми. Вклад отримав за три дні унаслідок обмежень НБУ.

Edited by Modestus

Київ. Зняв євро без проблем після закінчення депо.

• Like 1

Незнаю наскільки цей банк буде класний у майбутньому, саме для зберегання грошей на депо і т.д., але те що цей банк один з найкращих(якщо не найкращій), за розрахунками саме гривневою(у нашої Родини віртуальна гривнева) карткою, саме за кордоном у терміналах, чи на закордонних майданчиках, то це напевно.

Я не рекламую цей банк. Просто написав, можливо комусь згодиться. Бо наприклад за останні кілька місяців мої спробували до 5 карток різних банків, для вище вказаних розрахунків, і як не дивно карта(нагадую, у нас саме віртуальна, і саме гривнева) Глобус вийшла найцікавіша, в плані курсів при остаточному розрахунку-хоч на Алі-експрес(у доларах), хоч в терміналах у Європі(у євро).

Єдиний невеличкий мінус, що вони при покупки на 1-2 дні блокують додатково 15%(було і 10%, і 20%, коли як) від суми покупки, поки не пройде остаточний розрахунок. Потім тимчасово блоковану суму одразу повертають на картку.

От якось так, саме по Глобусу.

• Thanks 1

В 24.09.2022 в 10:46, lutsak.oleg@ukr.net сказав:

Як, з видачею валютного депо в цьому банку? 

Нормально. У меня проблем не было снимать валюту в этом банке. Хотя у меня не огромные суммы до 10к. И я снимала их периодически, за надобности в течении октября.

• Upvote 1

В 22.10.2022 в 18:37, Лев сказав:

Незнаю наскільки цей банк буде класний у майбутньому, саме для зберегання грошей на депо і т.д., але те що цей банк один з найкращих(якщо не найкращій), за розрахунками саме гривневою(у нашої Родини віртуальна гривнева) карткою, саме за кордоном у терміналах, чи на закордонних майданчиках, то це напевно.

Я не рекламую цей банк. Просто написав, можливо комусь згодиться. Бо наприклад за останні кілька місяців мої спробували до 5 карток різних банків, для вище вказаних розрахунків, і як не дивно карта(нагадую, у нас саме віртуальна, і саме гривнева) Глобус вийшла найцікавіша, в плані курсів при остаточному розрахунку-хоч на Алі-експрес(у доларах), хоч в терміналах у Європі(у євро).

Єдиний невеличкий мінус, що вони при покупки на 1-2 дні блокують додатково 15%(було і 10%, і 20%, коли як) від суми покупки, поки не пройде остаточний розрахунок. Потім тимчасово блоковану суму одразу повертають на картку.

От якось так, саме по Глобусу.

Подтверждаю. В этом плане как минимум в этом году этот банк наверное лучший. Ещё иногда Альфа перебивал Глобус. Но все таки в большинстве именно Глобус оказался самым выгодным из всех 7-8 банков карточки которых я пробывала для операций которые выше в своем сообщении описал Лев.

• Like 1

Забрав сьогодні конвертаційний валютний депозит, все видали без проблем і предзаказу👍