Перейти до вмісту
Заяц

Когда настанет "дно" цен на недвижимость: лучшее время для покупки с целью инвестирования (не для "жить").

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, Кремень сказал:

Наразі ціни поки що нижчі ніж до початку війни, але вже вищі за перше півріччя 2022року

Згоден зі всім, крім процитованого.
На мій погляд ціни на правому березі десь такі ж як були до війни(+/-5%), але подекуди(наприклад захіні облцентри) вище.

Хоча звісно є й нижче, але мало кого цікавить квартира у Покровську. Чомусь так здається.

І так вони вищі за перше півріччя 2022, коли і в цілому ціни трохи підприсіли на тонкому ринку, і були перший час варіанти з дисконтом, які, втім, швидко закінчились, але деякі наївні покупці ще весь 2023 рік бігали і питали "дайте знижку".
 

З публічною статистикою зараз звісно біда, але на підтвердження своїх слів можу використати лун статистику.(ну і звісно те що бачу сам, але то так собі аргумент)

Змінено користувачем NWEN
  • Дякую 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, NWEN сказал:

Згоден зі всім, крім процитованого.
На мій погляд ціни на правому березі десь такі ж як були до війни(+/-5%), але подекуди(наприклад захіні облцентри) вище.

Я більше орієнтуюсь в цінах по своєму регіону, то у нас ціни точно нижчі ніж до війни і продати квартиру наразі складніше аніж купити. Але в цілому з Вами сперечатися не буду, бо напевно Ви краще знаєте ситуацію в цілому по країні. 

  • Дякую 3
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×