Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

97 користувачів проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
      0
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

12 часов назад, Аид сказал:

 

image.png

 

B63AFB03-7844-4AD3-A004-4F76CA396F0F.jpeg

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, exo сказал:

 

B63AFB03-7844-4AD3-A004-4F76CA396F0F.jpeg

там, вище, беруть по 26,85

  • Дякую 1
  • Хаха 5
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут ещё участники рынка пугливые... - стоило Загонщику чуть вздернуть котировки, так сразу бегут скупать зелёного. Но, ничего, поболтаемся в диапазоне до конца месяца и снова на штурм 26,60! Прикупил с утра немного в ТАСе по 26,70 (уже у них 26,69 покупка) руки чесались, уж больно привлекательная продажа, может какую копейку заработаю🙂

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Gennadiy08 сказал:

Тут ещё участники рынка пугливые... - стоило Загонщику чуть вздернуть котировки, так сразу бегут скупать зелёного. Но, ничего, поболтаемся в диапазоне до конца месяца и снова на штурм 26,60! Прикупил с утра немного в ТАСе по 26,70 (уже у них 26,69 покупка) руки чесались, уж больно привлекательная продажа, может какую копейку заработаю🙂

Вы очень преувеличиваете роль Нацбанка в формировании настроений на валютном рынке :)
Осень - вот первопричина. Народ привык, что после 24 августа курс начинает расти. Стереотипы - наше все. 

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, Mozart сказал:

Вы очень преувеличиваете роль Нацбанка в формировании настроений на валютном рынке :)
Осень - вот первопричина. Народ привык, что после 24 августа курс начинает расти. Стереотипы - наше все. 

почему курс растет - потому что покупают ) а почему покупают - так курс же растет )

  • Хаха 2
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23.08.2021 в 22:12, Samurai сказал:

Есть тип людей 

смотрит в книгу - видит Фигу 

вроде спор -на доллар /гривна :lol:

спростування -не прошу - мне просто Смешно :lol:

Хм...ну раз на те пішло давайте разом шукати фігу? 

Ось пост від Моцарта(скрін). Враховуючи на скріні перший коммент про біток і якісь захмарні "50-100" для гривні, ще й як підстава для парі?! рілі хтось викидає 100євро за 50+ до 05.22...?!)) На букмекерскій мові, я б дав коефіціент десь під 20, що гривня буде 50+ до 05.22!)  Тому для мене автоматом було зрозуміло, що мова про біток...  Лише те, що тема данної гілки "прогноз юсд/грн" може казати про інше, але враховуючи, що данна тема найпопулярніша, тому(як я гадав) Моцарт проінформував усіх про цікавий офтоп і + у вашій переписці з опонентом немає згнадки про курс юсд/грн. І все зійшлось для мене, що парі про біток: перший комент "кінець корекції бтк", тобто опонент каже, що далі - вгору, а ви кажете - ні,до 50 не дойде рік точно))) 

1.jpg

  • Не розумію 2
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Samurai сказал:

 

тоже помню ваш спор, и в голове четко сидит что речь шла о долларе - и был шутливый диапазон 50-100....

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
43 минуты назад, Devood сказал:

Хм...ну раз на те пішло давайте разом шукати фігу? 

Ось пост від Моцарта(скрін). Враховуючи на скріні перший коммент про біток і якісь захмарні "50-100" для гривні, ще й як підстава для парі?! рілі хтось викидає 100євро за 50+ до 05.22...?!)) На букмекерскій мові, я б дав коефіціент десь під 20, що гривня буде 50+ до 05.22!)  Тому для мене автоматом було зрозуміло, що мова про біток...  Лише те, що тема данної гілки "прогноз юсд/грн" може казати про інше, але враховуючи, що данна тема найпопулярніша, тому(як я гадав) Моцарт проінформував усіх про цікавий офтоп і + у вашій переписці з опонентом немає згнадки про курс юсд/грн. І все зійшлось для мене, що парі про біток: перший комент "кінець корекції бтк", тобто опонент каже, що далі - вгору, а ви кажете - ні,до 50 не дойде рік точно))) 

1.jpg

Дружище, Вы заставили меня напрячь память... По-моему, я уже комментировал: тут речь была о паре доллар/гривна. БИТОК во фразе от 16:24 - это отвлеченная фраза... А дальше Panda Bear отвечает  Самураю и пишет, что ждет рост доллара к гривне в течение года... 

Я могу попросить Panda Bear - и он подтвердит, что речь шла о долларе, а не о биткойне :)

  • Дякую 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×