Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

8 часов назад, gonzo сказал:

В целом согласен, кроме момента с ин. дочками, у многих стоит цель не преумножить средства, а сохранить и для этого не сильно принципиально 0.01% по депозиту или 2-3%, если посмотреть по ин.дочкам из первой 10ки то огромное количество средств просто на текущих счетах лежит без процентов вообще, после 2 лет банкопада людям хочется хоть какой то стабильности. 

Вопрос по ин.дочкам в тему, всем кто посчитает нужным ответить:

Кредитагриколь/Райфазен/Прокредит/Кредо ( может кого из надежных забыл ), доверили бы вы больше фонда или нет? и почему

Это Вы правильно заметили, что под 0,01-0,2% годовых в инодочках деполюди хранят суммы на ПОРЯДКИ раз большие, чем в росах под 5-7 % годовых.:crazy:

По Вашему вопросу я считаю нужным ответить.  Не только доверил БЫ, а уже доверял (на краткосрочные периоды в 2-3-4 месяца) , доверяю и буду дальше доверять :)

Почему?

1-е и главное, у них нет проблем с выдачей валюты, не в пример к уже приснопамятному Проминвестбанку с его лимитом в 180 $  в день в течение одного года, как. Таким образом, при действующих лимитах от НБУ не более 250000 грн в день в экв. за одну рабочую неделю можно вынести с одного банка больше 6 Фондов, или 1 ляма, в грн если считать. Отсутствие проблем вытекает из принадлежности этих банков к крупнейшим европейским банковским группам, которые помогали, помогают и будут дальше помогать своим дочкам в Украине.

 

2-е, инодочки не сокращают так стремительно свои отделения, как, например, ВТБ банк. Многим вкладчикам этого банка сейчас придется ехать,чуть ли не в Киев за своими депозитами, если им понадобится снять их.

 

3-е, в инодочках нет комиссии за снятие собственных средств, как это было введено в том же Сбербанке России ( который теперь не России, а просто Сбербанк   :crazy:)

 

 

 

 

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, UncleB сказав:

Рекомендую :

http://finbalance.com.ua/news/NBU-6-ti-bankam-z-TOP-20-ne-vistacha-kapitalu

В приложениях таблицы по активам, где хранят валюту/гривну физики и юрики  с динамикой изменений.

Не понятно, зачем так убеждать физиков, что не нужно хранить деньги в укргосах? Посмотрите лучше на динамику прироста в них же от юриков:). Может, эти юрики так заняты, что им некогда банковские форумы читать и черпать правильную информацию о перспективах хранения в госах валюты? :crazy:

 

http://finbalance.com.ua/images/Деп_юр_вал1(1).jpg

http://finbalance.com.ua/images/Деп_юр_вал2(1).jpg

 

На Газмяс и Ощад только приходится прирост по вкладам юриков по прошлому году ПЛЮС 1,3 МИЛЛИАРДА ДОЛЛАРОВ.:o  (это не учитывая прироста счетов в гривне)

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кто знает, где еще есть деп - пополняшки?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, AaronSky сказал:

Кто знает, где еще есть деп - пополняшки?

Ощад, "росы" (Укрсоц, ВТБ, БМ, Форвард), "аборигены" (банки Тигипко, Ахметова, Мартыненко, Пинчука, Субботина, Родина и т.д.), "буржуи" (Идея,Кредо)

http://www.prostobank.ua/depozity/any/980/365/any/t/any/any/200000

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, джордж сказал:

Ощад, "росы" (Укрсоц, ВТБ, БМ, Форвард), "аборигены" (банки Тигипко, Ахметова, Мартыненко, Пинчука, Субботина, Родина и т.д.), "буржуи" (Идея,Кредо)

http://www.prostobank.ua/depozity/any/980/365/any/t/any/any/200000

 БМ - пополнение всех депо с 1,03 - закрыто.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, scorpion_studio сказал:

 

Цитата

Сколотяный и Сирота констатируют, что система гарантирования вкладов – фактический банкрот, и ее условное существование обнуляет шансы на возврат своих средств для кредиторов-юридических лиц, и клиентов, которые держат в банке вклады размеров более гарантированных 200 тыс грн.

Интересно, а кому когда-либо выплачивал Фонд более 200,000 грн и юрикам? :lol:

Змінено користувачем Binimovich

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коль тихони-вкладчики молчат себе в тряпочку о ситуации с возвратом их вкладов в Проминвестбанке, великолепная статья вышла с сухими цифрами статистики:

http://finbalance.com.ua/news/Prominvestbank-za-tri-roki-zafiksuvav-zbitok-305-mlrd-hrn

Промінвестбанк за три роки отримав збиток 30,5 млрд грн

Цитата

За даними НБУ, Промінвестбанк у 2016 році зафіксував збиток 4,23 млрд грн (у 2015 році – 20,27 млрд грн, у 2014 році – 5,95 млрд грн).

За підсумками минулого року Промінвестбанк посів 11-е місце в банківській системі за обсягом активів, тоді як на кінець 2015 року він займав 9-е місце. Обсяг його гривневих активів скоротився на 4,7 млрд грн (-34,2%), а валютних – на 232,9 млн дол (-20%).

На кінець грудня резерви банку покривали кредитний портфель юросіб на 45,8%. Нагадаємо, за даними агентства Fitch, на кінець І кварталу-2015 частка NPLs (кредити з прострочкою понад 90 днів) і реструктуризованих позик складала 92% кредитного портфелю Промінвестбанку. За даними звітності банку, на кінець вересня-2016 балансова вартість його кредитів у Криму становила 103 млн грн (на кінець 2014 року – 3,66 млрд грн), а в окремих районах Донецької та Луганської областей – 4,7 млрд грн (на кінець 2014-го – 11,7 млрд грн).

Торік Промінвестбанк посів 1-е місце в банківській системі за відтоком гривневих вкладів населення (-1,18 млрд грн, або -32,7%) та 2-е місце – за відтоком валютних вкладів (-76,7 млн дол, або -42,1%). Крім того, Промінвестбанк посів 3-є місце на ринку за відтоком валютних коштів юросіб (-61,7 млн дол, або -46,7%) та знову ж таки 1-е – за відтоком гривневих вкладів цієї категорії вкладників (-4 млрд грн, або -70,7%).

Статутний капітал Промінвестбанку у 2016 році зріс на 21,6 млрд грн – до 40,6 млрд грн, а власний капітал відновився з від`ємного значення (-12,27 млрд грн) до плюсового (+5,15 млрд грн). Це відбулося, по суті, «на папері» - через конвертацію в «статутник» раніше отриманих кредитів від материнської структури (загалом обсяг валютних боргів ПІБа перед іншими банками торік впав на 765,6 млн дол, або на 70,2%, внаслідок чого їх частка в пасивах зменшилася до 30,3% з 48,6% на 01.01.2016). 

Як писав Finbalance, за підсумками 2016 року борг Промінвестбанку перед НБУ збільшився на 712,3 млн грн, або в 4,6 разів – до 912,2 млн грн (у т.ч. в IV кварталі-2016 він зменшився на 697 млн грн; на 01.10.2016 становив 1,61 млрд грн).

У травні 2016 року директором департаменту банківського нагляду НБУ стала Наталія Дегтярьова, яка до цього очолювала департамент внутрішнього аудиту "Промінвестбанку".

У серпні 2016 року НБУ погодив на посаду глави правління Промінвестбанку Андрія Рожка, який у 2008-2012 рр. був главою правління Фінбанку (тобто в т.ч. у період, коли у Фінбанку працювала нинішній заступник глави НБУ Катерина Рожкова).

Про фактичне списання Промінвестбанком заборгованості для готельних структур Б. Кауфмана (який "не чужий" для К. Рожкової) читайте тут.

Згідно з новою Стратегією розвитку російської держкорпорації «Внєшекономбанк», вона має намір реструктуризувати та продати дочірній банк в Україні (Промінвестбанк) до кінця І кварталу 2018 року. У документі Промінвестбанк (як і Связь-Банк та Глобекс-банк) віднесений до групи установ, «які не відповідають новим пріоритетам, але вимагають перед виведенням проведення додаткових заходів». У листопаді глава ВЕБа Сергій Горьков заявляв, що Промінвестбанк буде проданий ще до кінця 2016 року.

Интересно, кому может понадобиться банк с NPLs 92%,из которых в ОРДЛО только 4,7 млрд грн?:crazy:    Разве что, Ахметову...

Змінено користувачем Binimovich

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×