Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, alex790579 сказал:

Очевидно же - выгодополучателям важен не результат, а сам процесс БД. По... им, что от Украины останется.
 

Теперь когда перерезана дорога на Богоявленку всякие говорящие головы включили антикриз... сами виноваты а бубочканипричем.

И удивляет мирняк (я не говорю за стариков) которые сидят до талого и скарб с бетоном им важнее их жизни.

Змінено користувачем Аид
  • Подобається 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 хвилини тому, alex_agent сказав:

А чем тогда для этих семей, которые вы хотите поставить на грань выживания, ваш режим будет отличаться от оккупационного ?

Чому це я хочу?   Я говорю про логіку війни.

А те чого я хочу нікого не цікавить.

Я хочу пити пиво в чехії. Думаю нато в мої чернівці окупаційний режим не пустить...  

Тільки що, Odin1 сказав:

 

военный думать не обучен, он обучен выполнять приказы. 

Я не воєнний.) Я бусифікований. В кінці осені 22. Так само хочу виконувати накази як Ви. 

  • Хаха 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Олександрм сказал:

А в якій Ви хочете парадигмі? )

ладно МЕНЕ вговорили... заградотрядів не буде.

Звичайно, насильно мобілізовані не ефективні, тому вас не візьмуть. Візьмуть мотивованого. там перед воєнкоматами черги.

Всі хотять 130 тисяч. Беруть тільки не старших 50, здорових і самособою націоналістів пригавших на майдані... гончаренко ж казав.

Перемога ж скоро. Та навіть якщо ще 5р війни буде, черги перед воєнкоматами не закінчуться і вас не візьмуть.

Ви ж й війну не підтримуєте?  А Ваш голос дуже важний. Ви ж проголосуєте проти? За кандидата який проти війни? Що там вибори не проводять і мітингувати не дають? Странно звичайно, ми ж демократія а не совок. Но не страшно.    

вибрали ж такого який проти війни. Помниться зєля вродь проти був? І даж російськомовний. І вся верховна рада 70 процентів його...  тому нічого боятись

Та я нікого не вговорюю, просто окреслюю до чого все йде. Щоб показати що це шлях в нікуди.

А взяти мене не вийде не тому що наведений сарказм відповідає дійсності, а відповідно до ст 23 та ст 25 ЗУ 3543-XII. Як мінімум поки що, хоча у нас така веселуха, що сьогодні не можуть по закону а завтра можуть, та й сьогодні можуть намагатись не по закону.

 

Ну і базово у людини є три реакції, - замри, бий, біжи. І не всі т.н. "ухилянти" це люди з реакцією біжи/замри. Та гадаю що Ви самі знаєте, більше мене, щодо того що чудять люди з реакцією "бий" в ситуації беззаконня.

Чесно, от не розумію до чого Ви ведете? Що виходу нема, ну в цілому згоден. Але і продовжувати далі крутити шапіто, це лиш один з варіантів безвиході.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Аид сказал:

Теперь когда перерезана дорога на Богоявленку всякие говорящие головы включили антикриз... сами виноваты а бубочканипричем.

И удивляет мирняк (я не говорю за стариков) которые сидят до талого и скарб с бетоном им важнее их жизни.

Люди некоторые просто в ступор падают когда жизнь рушится. Хотя в целом адекватные.

Имею родственников в Покровском районе, никак не соберутся выбираться оттуда. Хотя люди предельно адекватные. Иррационально.

Это трагедия.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Сумно 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минут назад, NWEN сказал:

Люди некоторые просто в ступор падают когда жизнь рушится. Хотя в целом адекватные.

Имею родственников в Покровском районе, никак не соберутся выбираться оттуда.

А вы допускаете вариант того, что они просто хотят, скажем так - попасть под юрисдикцию РФ :) и никому это желание пока не озвучивают, даже близким родственникам (на всякий случай) ?

Змінено користувачем alex_agent

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 хвилин тому, NWEN сказав:

Та я нікого не вговорюю, просто окреслюю до чого все йде. Щоб показати що це шлях в нікуди.

А взяти мене не вийде не тому що наведений сарказм відповідає дійсності, а відповідно до ст 23 та ст 25 ЗУ 3543-XII. 

Бігме, не знаю про що там написано, я того не читав.)  Я даж устав не читав) якось не цікаво,  хоть офіцер командного пункту.

Все йде до посилення каральної  системи або до обвалу фронту.

Щодо настроїв тут, щодо насильно бусифікованих з ображеною гідністю, то є популярна ідея щоб бригада сама зайшла в велике місто і доукомплектувалась без всяких тцк)

думаю , відповідь вичерпна...

Сзч і відказників повно. Дехто пише що 150 т.  І тікають все більше.

Да, вони вродь під якоюсь статтею, здається від 3 р до 5.

Но їх не саджають. Та й взагалі система стіки не перетравить, в нас в Україні зара загалом сидить +- 50 тисяч. 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, alex_agent сказал:

А вы допускаете вариант того, что они просто хотят, скажем так - попасть под юрисдикцию РФ :) и никому это желание пока не озвучивают, даже близким родственникам (на всякий случай) ?

Пытаться так попасть эм, "под юрисдикцию" предельно глупо, т.к. это скорее способ попасть на тот свет чем куда-либо еще. И это точно не их случай, оно им не надо, да и если хотели бы то давно бы могли, еще до большой войны.

 

Тут другое, я уже не один раз наблюдаю как некоторые люди во время войны заклякают. При чем те от которых этого совершенно не ждешь. Мистика какая-то.

1 минуту назад, Олександрм сказал:

Бігме, не знаю про що там написано, я того не читав.)  Я даж устав не читав) якось не цікаво,  хоть офіцер командного пункту.

Все йде до посилення каральної  системи або до обвалу фронту.

Щодо настроїв тут, щодо насильно бусифікованих з ображеною гідністю, то є популярна ідея щоб бригада сама зайшла в велике місто і доукомплектувалась без всяких тцк)

думаю , відповідь вичерпна...

Сзч і відказників повно. Дехто пише що 150 т.  І тікають все більше.

Да, вони вродь під якоюсь статтею, здається від 3 р до 5.

Но їх не саджають. Та й взагалі система стіки не перетравить, в нас в Україні зара загалом сидить +- 50 тисяч. 

 

 

Так, до виділеного жирним і йде. Але рано чи пізно посилення злиже різьбу. Насправді вже, потроху злизує і кількість сзч з відказниками та бусики наглядний тому приклад.

 

А щодо ідеї зайти й доукомплектуватися то це не спрацює.
Тому що:
1. Щоб зайти треба піти з позиції
2. Централізовано доїхати
3. В процесі реалізації я більш ніж певен що не розрахують силу, та й інших порушень при такому підході також буде
4. В процесі ненависть буде не менше чим до противника
5. А коли ненависть до "своїх" та "чужих" однакова то буде дупа навіть більша ніж обвал фронту.

 

А взагалі це і є совіцькі методи. Чи Жуковщина, як у нас популярно називати. У того теж поповненням займалися в стилі "звільнили село, забрали всіх кого можна, і в бій на звільнення наступного села". Тільки при такому підході більше половини села лягало там же.

І якщо тоді народжуваність була 4-5 дитини, то зараз 0.7, а для відтворення треба 2.1.

На цьому все. Найбільш розумним було би зупинити, зайнятись економікою та народжуваністю, а рф сама вимре. От тільки з війною ми вимремо раніше. Більш того, я гадаю що одна з причин нападу те що демографічно РФ просідала швидше нас, і чим далі в майбутнє тим менша була їх перевага.

В них населення заміщувалось на тюрків, які без славяно-фіно-угорської складової точно мали б інший культурний код, і як наслідок устрій держави.

Тож з демографічної точки зору продовження війни їм вигідніше набагато більше ніж нам.

  • Лайк 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, NWEN сказал:

Пытаться так попасть эм, "под юрисдикцию" предельно глупо, т.к. это скорее способ попасть на тот свет чем куда-либо еще. И это точно не их случай, оно им не надо, да и если хотели бы то давно бы могли, еще до большой войны.

Они, скорее всего, не от жиру...знаю несколько таких примеров. До войны даже об этом и не думали. Но эвакнутся они в Украину - что их тут ждёт? Соцподдержки 0, работы 0, жильё хз где искать и за сколько... мужиков бусифицируют, естессно. Знакомых, родственников в других регионах нет. Они выбирают, возможно, меньшее из зол, рискуют, в укрытиях пересиживают. 

 

42 минуты назад, NWEN сказал:

Більш того, я гадаю що одна з причин нападу те що демографічно РФ просідала швидше нас, і чим далі в майбутнє тим менша була їх перевага.

Да не в этом дело. Иные первопричины войны, и о них на этом форуме столько написано, что неохота снова повторятся.

  • Подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Олександрм сказал:

Все йде до посилення каральної  системи або до обвалу фронту.

Любые карательные инициативы Зеленского по отношению к украинцам только ускорят "обвал фронта" потому, что воюют не западные деньги и техника, а именно украинцы, которых он карает через принятие новых людоедских законов, через ТЦК, через силовиков и т.д.. Собственно из-за этих карательных мер желающие воевать украинцы уже закончились в тылу.  На фронте они тоже постепенно заканчиваются.
Предотвратить "обвал фронта" могут только переговоры о капитуляции Украины, на которые Зеленский не пойдет.
Так что "обвал фронта" неминуем в будущем, а вот к чему этот обвал приведет - пока трудно спрогнозировать.

Змінено користувачем alex_agent
  • Лайк 5
  • Дякую 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Аид сказал:

Теперь когда перерезана дорога на Богоявленку всякие говорящие головы включили антикриз... сами виноваты а бубочканипричем.

И удивляет мирняк (я не говорю за стариков) которые сидят до талого и скарб с бетоном им важнее их жизни.

Вот, тут с вами не согласен про бетон. У меня у супруги бзик - я тут родилась, живу и буду жить. И что, оставить её с детьми саму? Если бы она согласилась, то... Но нет. Пословица как жизненное кредо: "где родился, там и сгодился". 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   1 користувач

×