Перейти до вмісту
Іван88

Прошу допомоги порадою

Рекомендовані повідомлення

Вітаю, товариство! Продаю МакБук на ОЛХ. І от Днями прийшло доволі дивне повідомлення, що просять його надіслати сервісом DHL у СШа на цю адресу: 
PS- Here is the shipment information for calculation of cost,
Name: MS Florcel Nova B
Address: 1189 Dygert CT
City: Clarksville
State:Tennessee
Postal Code: 37042
Phone: +14242956507   

І запитують в мене, аби я надіслав їм свої дані, для того, щоб вони мені надіслали кошти на МакБук і доставку. Просять надати наступні дані Your Name:
Bank Name:
Account No/IBAN:
Swift code/BIC:
Total cost+shipment:
Email address for Notification

 

ЗАПИТАННЯ: МОЖЛИВО, ХТОСЬ З ЦИМ СТИКАВСЯ І В ЧОМУ МОЖЕ БУТИ ПОДВОХ ?

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, Іван88 сказал:

Вітаю, товариство! Продаю МакБук на ОЛХ. І от Днями прийшло доволі дивне повідомлення, що просять його надіслати сервісом DHL у СШа на цю адресу: 

на перший погляд , ніби немає підвоху, передплата свіфтом на Ваш рахунок, і розумію що відправка лише після отримання коштів. Відправка DHL обійдеться більше 200 доларів + страховка грузу.

Ви, краще зазвоніть в місцеву філію DHL, вони краще Вас поінформують.

 

** час від часу, теж висилаю деякі речі у США і Канаду незнайомим людям (з профільного форуму), але завжди користуюсь послугами http://meest.us/  (середня вартість доставки 25доларів) 

1) Покупець в себе звязується з офісом Meest-America , до нього приходить курєр і оформляє доставку з України по передоплаті. (я надсилаю покупцю лише П.І.Б. , своє місто, та №мобілки і ніяких реквізитів не треба)

2) за 2-3 після оформлення в США, в себе в місті забираю гроші готівкою у вказаній попередньо в ордері філії банку.

3) тоді відношу посилку в офіс міст-експрес (або викликаю курєра), в них вже є той готовий ордер з Америки, я лише показую паспорт і підписую тамож.декларації, віддаю пакунок - то все макс. 5хв. займає.

** можливо Вам згодиться :)

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Olja сказал:

на перший погляд , ніби немає підвоху, передплата свіфтом на Ваш рахунок, і розумію що відправка лише після отримання коштів. Відправка DHL обійдеться більше 200 доларів + страховка грузу.

Ви, краще зазвоніть в місцеву філію DHL, вони краще Вас поінформують.

 

** час від часу, теж висилаю деякі речі у США і Канаду незнайомим людям (з профільного форуму), але завжди користуюсь послугами http://meest.us/  (середня вартість доставки 25доларів) 

1) Покупець в себе звязується з офісом Meest-America , до нього приходить курєр і оформляє доставку з України по передоплаті. (я надсилаю покупцю лише П.І.Б. , своє місто, та №мобілки і ніяких реквізитів не треба)

2) за 2-3 після оформлення в США, в себе в місті забираю гроші готівкою у вказаній попередньо в ордері філії банку.

3) тоді відношу посилку в офіс міст-експрес (або викликаю курєра), в них вже є той готовий ордер з Америки, я лише показую паспорт і підписую тамож.декларації, віддаю пакунок - то все макс. 5хв. займає.

** можливо Вам згодиться :)

В Офіс DHL телефонував. Доставка в США Макбуку вартуватиме в районі 150 доларів. (3846 грн). Я просто ніколи так нікому не відправляв, тому переживаю, щоб не обдурили. Чи не вийде так, що я не зможу отримати кошти чи їх не віддадуть, доки покупець не отримає товар? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Іван88 сказал:

В Офіс DHL телефонував. Доставка в США Макбуку вартуватиме в районі 150 доларів. (3846 грн). Я просто ніколи так нікому не відправляв, тому переживаю, щоб не обдурили. Чи не вийде так, що я не зможу отримати кошти чи їх не віддадуть, доки покупець не отримає товар? 

Что у Вас за МакБук такой, что вы его решили продавать в USA? Не вижу смысла заниматься этим. Продавал 2 раза у нас на внутреннем(для покупки нового, обновленного) рынке без проблем.
Как-то мутно на мой взгляд.. Но я параноик :)

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, |Riko| сказал:

Что у Вас за МакБук такой, что вы его решили продавать в USA? Не вижу смысла заниматься этим. Продавал 2 раза у нас на внутреннем(для покупки нового, обновленного) рынке без проблем.
Как-то мутно на мой взгляд.. Но я параноик :)

Я його продаю на OLX. Але мені надійшло ось таке повідомлення на імейл. Hi again,
   Thanks for your swift reply my friend, it is my pleasure getting to meet you in this way. My name is Alexandra, I am a marine nurse and oceanographer and I can't come personally for inspection. I'm buying it for my cousin who is on a project in Tennessee and I want it to the sent directly there after I make the payment to you. I will include the shipping address so you can calculate the shipment cost and I will add the shipment fee to the payment I will send to you. I will like it to be shipped out with Local Post Office Express Delivery or DHL. Reply with the more pictures If this is okay with you.  I await your response. Amount + shipment cost

Regards

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 минут назад, Іван88 сказал:

Продаю не у США, а в Україні.

то ж зрозуміло!

прочитайте ще раз, вище. - Ордер на доставку оформляє покупець у США, і оплачує відразу курєру товар+доставка.

Ви, тут в своєму місті, отримуєте грош.переказ в банку і передаєте посилку в службу доставки, тут, в Україні! невже не зрозуміло...?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Olja сказал:

то ж зрозуміло!

прочитайте ще раз, вище. - Ордер на доставку оформляє покупець у США, і оплачує відразу курєру товар+доставка.

Ви, тут в своєму місті, отримуєте грош.переказ в банку і передаєте посилку в службу доставки, тут, в Україні! невже не зрозуміло...?

Це повідомлення було адресовано не вам. а вам - дякую за пораду.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня была подобная ситуация-продавал ноут-пришел мэйл с текстом:мол я студент из США, нахожусь на учебе в Нигерии,срочно нужен ноут и т.д.В общем примерно те же вопросы,что и вам.Я его спросил тогда-неужели есть хоть один идиот в США,который поедет учиться в Нигерию?Он меня укрыл трехэтажным матом и общение прекратилось.Так что я думаю-это разводняк...Пока подготовительная стадия,а после получения ваших личных данных,начнется сама атака.Что то вроде-звонки из банка/доставки/сша или что еще.

Змінено користувачем aleksandr7434saman
  • Хаха 1
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, aleksandr7434saman сказал:

Так что я думаю-это разводняк...

похоже на то, т.к. кто в здравом уме из США будет смотреть объявления на ОЛХ ? :)  - просто технология развода пока не понятна, ведь очевидно, что пока нет денег на руках - никто ничего не отправит.

А из Америки таки люди покупают некоторые товары , но это узко-профильные вещи , и находят их на спец.форумах , англоязычных конечно.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×