Перейти к содержимому

Іван88

Форумчанин
 • Публикации

  271
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

146 Душка

О Іван88

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской

Посетители профиля

2 065 просмотров профиля
 1. Якщо монети є в наявності у відділені - можна придбати.
 2. Дякую, вже дізнався. Можу за 1 100 запрпонувати, якщо комусь буде потрібно.
 3. А яка вартість колеса життя?
 4. Отдых в Одессе

  Що скажете про Кароліно-Бугаз?
 5. Шарий

  Не є прихильником творчості Шарія, однак заради справедливості значний відсоток його відео описує реальні проблеми та проколи, в тім ліку безглузду пропаганду, котру демонструють на наших телеканалах. Принаймні, його творчість спонукає думати і говорити про іншу сторону медалі, а не тупо вірити всьому, що нам показують. Нажаль, більшість людей не схильна до аналітичного мислення, оцінки ситуації й тим більше прогнозування.
 6. Немає рівноцінних пропозицій.
 7. Дякую за пораду, проте управління соцзахисту навряд надасть конкретну відповідь. Скажуть - подавайте, будемо розглядати. Не думаю, що продавець може щось відмінити, хіба що через суд, а це довгий процес.
 8. А підкажіть, можливо ж тоді оформити купівлю і продаж до 50 тис. ? Тобто у договорі прописати 49 тис. ?
 9. Просто от що я прочитав 1. Продаж квартири або будинку не входить в перелік критеріїв, які позбавляють права на отримання субсидії. Більш того, про факт продажу квартири громадяни не зобов'язані інформувати органи соцзахисту. У той же час, дохід від продажу квартири повинен бути задекларованим у наступному році. Він буде враховуватися при розрахунку розміру субсидії на наступний період. Тож хотілося дізнатися детально.
 10. Дякую. Це точна інформація чи можливо ще хтось щось скаже?
 11. Що значить доповісти? У який спосіб і кому?
 12. Товариство, можливо, питання вже звучало, проте потребую розяснення знавців. Продається квартира, де була субсидія. Людина отримує кошти від продажу і купує собі нове житло (продається 3 кімнатна, купується 1 кімнатна). Чи може вона розраховувати на субсидію? Людина пенсіонер і не працює
 13. Продам надійну та просту газову плиту КИЇВ

  Продано
 14. У зв'язку з переїздом продам чудову, надійну та просту газову плиту Greta 2 000 грн. Плита у чудовому стані, без подряпин. Використовувалася охайно та бережно. Ще на гарантії. У комплекті шланг для підключення (не було у комлекті).
×