Перейти до вмісту
mxm_mxm

Термінал City24 зарахував не всю суму при поповненні

Рекомендовані повідомлення

вибачаюсь наперед, якщо запостив в не тому розділі. 

Виникла проблема з терміналом City24 і хотів би запитати, можливо в когось з учасників форуму був подібний досвід. 

Суть:

Я поповнював картку Моно через термінал City24, розташований в приміщені відділення Універсал Банку. 

Скористався системою багатокупюрного прийому готівки. Поклав 9 купюр номіналом 500 гривень у пластиковий отвір. Термінал, судячи з усього, прийняв декілька купюр, як одну і, в результаті, до зарахування в мене виявилось 3500 гривень, замість 4500. 

одразу звернувся в їх підтримку, вони прийняли заяву, сказали, що проведуть перевірку терміналу на внесення коштів. Чекати до 30 днів. 

Був вневнений, що все вирішиться після перевірки. Пройшов місяць, ніхто нічого не повідомив, я ще раз звернувся в сапорт. Там відповіли, що перевірка зроблена, ніяких "зайвих" коштів не виявили, допобачення. 

Питання: чи був в когось подібний досвід і чи можна щось в даному випадку зробити? 

дякую.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 хвилину тому, mxm_mxm сказав:

вибачаюсь наперед, якщо запостив в не тому розділі. 

Виникла проблема з терміналом City24 і хотів би запитати, можливо в когось з учасників форуму був подібний досвід. 

Суть:

Я поповнював картку Моно через термінал City24, розташований в приміщені відділення Універсал Банку. 

Скористався системою багатокупюрного прийому готівки. Поклав 9 купюр номіналом 500 гривень у пластиковий отвір. Термінал, судячи з усього, прийняв декілька купюр, як одну і, в результаті, до зарахування в мене виявилось 3500 гривень, замість 4500. 

одразу звернувся в їх підтримку, вони прийняли заяву, сказали, що проведуть перевірку терміналу на внесення коштів. Чекати до 30 днів. 

Був вневнений, що все вирішиться після перевірки. Пройшов місяць, ніхто нічого не повідомив, я ще раз звернувся в сапорт. Там відповіли, що перевірка зроблена, ніяких "зайвих" коштів не виявили, допобачення. 

Питання: чи був в когось подібний досвід і чи можна щось в даному випадку зробити? 

дякую.

було подібне 31 травня, на АЗС.

Теж Моно. Першу купюру 500 гривень з''їв, на екрані - без зарахування і практично одразу з'явилося "Ви ще тут?"(((

Решту грошей не докладав, зателефонував на "гарячу лінію", говорив із Катериною. Через тиждень спілкувався із Мариною.

Невдовзі знову подзвоню, цікаво - хто буде на зміні?)

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А що Катерина та Марина кажуть? :)

в моєму випадку, сапорт City24 просто відфутболив, сказавши, що перевірка не виявила зайвих грошей. І нічим допомогти не можуть. 

З одного боку не хочеться на це витрачати свій час, але той факт, що вони просто "кидають" на гроші бомбить. Тільки не розумієш, що з цим робити, куди звертатись.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 хвилини тому, mxm_mxm сказав:

А що Катерина та Марина кажуть? :)

в моєму випадку, сапорт City24 просто відфутболив, сказавши, що перевірка не виявила зайвих грошей. І нічим допомогти не можуть. 

З одного боку не хочеться на це витрачати свій час, але той факт, що вони просто "кидають" на гроші бомбить. Тільки не розумієш, що з цим робити, куди звертатись.

кажуть, що буде призначено "технічну перевірку терміналу", на термін до 30 днів і що будуть інформувати через СМС.

Тридцять днів ще триває, грошей, як і СМС, - немає)

 

 

 

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

місяць тому мала "історію" з тим сіті24 ((

виникла потреба увечері поповнити картку, тож прийшлось йти до того терміналу..

до того знала про пригоди з терміналами, тому завжди вносила готівку через касу абанку, в термінал могла засунути 500-1000грн не більше.

а місяць тому от приспічило, чи лихий попутав ))

треба було 30тис зарядити, але вирішила в 2 заходи поповняти,

запихнула 15тис, і ніби все ок, натисла поповнити, написало успішно, потім натиснула "отримати чек"... тут одразу насторожило! термінал погудів, подирчав і нічого не видав! благо сообразила натиснути тоді отримати чек на вайбер! 

... далі 15хв стою , оновлюю моно баланс.. - НІЧОГО! , ще за 10хв таки на вайбер чек прийшов, дивлюсь - пише все успішно, а грошей на карті - НЕМАє

дозвонитись в підтримку того сіті - НЕ реально, одразу скидує виклик.

нарешті соображаю позвонити в Моно, що й треба було одразу зробити.

кажу їм про ситуацію, оператор одразу заспокоїв, каже що то таке масово виявляється, намагаються з тим розібратись.

тоді ще незрозуміла, чому одразу спитав мене чи сума в чеку відповідає дійсності, - кажу все вірно в чеку, лиш грошей немає,

вислала їм в телеграм чек файлом, сказала що гроші мені терміново треба, інакше б не запихала їх в той термінал пообіцяли якнайшвидше то залагодити.

і таки, на моє щастя, через 1,5 години кошти поступили на карту!

перезвонила подякувати в Моно, сказали що повезло мені, бо чек був, а гроші сам банк зарахував, а далі вже банк буде розбиратись з тим сіті...

+ наполегливо радили НЕ поповнювати картки через термінали, а лиш через касу банку, бо після заміни з айбокса на те сіті - з ними постійні проблеми.

 

пс: фух..., написала купу букв, в надії що когось убереже від дурості яку я учудила, пихати гроші в ті дурнуваті ящики)

  • Дякую 5
  • Не розумію 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дякую за фідбек! 

спробую звернутись в підтримку Моно

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×