Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Дуже гарна тема  :) Вкину і я свої 5 копійок, може комусь ті фільми сподобаються  :) Єдине що в мене сильний крен в бік західного кіно англійською, тому я даватиму оригінальні назви, які сам дивився, перекладний варіант при бажанні знайти не проблема. Якщо коротко описати мій власний смак, то до фільмів ставлюсь як до ілюстрації певних ідей, надаю перевагу змісту перед картинкою, але оптимально коли і те і те є  :) Виходячи з цього, можу порадити таке:

 

  • Mulholland Drive (2001), David Lynch. Мабуть мій улюблений фільм на цей час. Не знаю іншого фільму, де б так майстерно переплели сон і реальність, і в якому було б стільки варіантів інтерпретації. В головних ролях Naomi Watts та Laura Harring, які протягом фільму перебувають то в реальності, то в сні однієї з них. Не буду переказувати сюжет, просто скажу кілька речей: фільм містить як частину сюжету власні проблеми Лінча при зйомці фільмів, показані через проблеми головного режисера Адама, якому нав"язують акторку на головну роль всупереч його волі. В цьому плані фільм також містить мотиви з "Замку" Кафки, невідомі режисеру впливові люди приймають за нього рішення, він при цьому не розуміє їх цілей і не може їм опиратись. Сам фільм, як на мене, показує трагедію розходження мрій та реальності, а сцена з Silencio взагалі стоїть особняком, з її "there is no band", і натяком на те, що в сучасному світі майже все стало симулякром. Про фільм є книга з серії Philosophers on Film, і після її прочитання він мені сподобався ще більше :) Коротше, рекомендую, хоч фільм популярний і, мабуть, багато з вас уже його бачили.
  • Wild Tales (2014), Pedro Almodovar. Набір різних епізодів-історій в одному фільмі. Переглядається на одному диханні, сюжети несподівані  :)
  • Cosmopolis (2012), David Cronenberg. Кроненберг зняв купу класного кіно . Конкретно ця стрічка знята за однойменною новелою ДеЛілло, і показує один день з життя супербагатої людини. Півкіна дія відбувається в лімузині  :) Обговорюються питання фінансів, влади, перспектив капіталізму, фільм дуже інтелектуально насичений, але екшину небагато. В принципі, його треба більше слухати, ніж дивитись, але мені сподобалось.
  • Якщо відійти від філософії в бік екшину, то можна глянути The Hurt Locker (2008), фільм про роботу саперів в Іраку. Знято майстерно, ну принаймні мені було цікаво дивитись  :)
  • Ну і остання копійка нехай буде про класику. Persona (1966), Ingmar Bergman. Не претендую на кінцеву істину, але я б назвав його найкращим режисером в жанрі психологічної драми за всі часи. Літератури про його фільми теж немало, як і про нього самого. Персона це фільм про роздвоєння особистості, як варіант  :) Коли твоя чесна половина замовкає, щоб не говорити те, у що не вірить, але що її змушує говорити суспільство. Знято психологічно сильно, ну на те воно і Бергман. Якщо раніше не дивились, спробуйте, може попре  :) і відкриєте для себе ще багато інших його фільмів, там є що дивитись і про що думати. Про Персону є однойменна книга, видана в Oxford University Press, це якщо захочеться після перегляду взнати про цей фільм більше.

 

Отакий список наразі, під настрій буду ще деколи відписуватись тут, фільмів гарних є неміряно, аби був час дивитись  :) Всім приємного перегляду!

  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нападение на Уолл стрит. Название конечно дешевое но фильм супер. Удивлен как точно амеры его сняли.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

посмотрел фильм Лучшее Предложение,довольно толково сделан и добротно. не для любителей боевиков.

Роскошный фильм,лучший за плоследнее время.))

"Аббатство Даунтон"-хоть и сериал,но тонкая английская ирония,игры высшего общества,подбор актёров,в концк концов наряды,причёски,манеры-всё вместе созда

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Может кто-то не видел. Рекомендую:

 

1. "Предел риска"   http://www.kinopoisk.ru/film/503671/

2. "Красота по-американски"  http://www.kinopoisk.ru/film/351/

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

"Облачный атлас". Никому не рекомендую. Жалко потраченых трёх часов.Что бы вы не посмотрели вместо этого фильма - это будет лучший выбор.

Змінено користувачем The Good
  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Из последних понравился "Люси". К моему большому сожалению, фантастику практически не снимают и тем более не экранизируют...а если и берутся то портят как могут...

Уже выше писали про "Звездный десант", интересно почитать и Хайнлайна и Верховен мастер своего дела...

"Остров" и "Я робот", "Хенкок" и "Люди в черном"

И конечно же фильмы с человеком с моей авы, многие другие советскии и францускии комедии( в основном старые)...список получился бы ооочень длинный:-) Завтра в очередной раз пересмотрю "Закон есть закон"

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Увидел Филиппа Нуаре и сразу вспомнил "Откройте полиция" и "Старое ружье" (этот фильм никак не могу себя заставить пересмотреть)

А Ламберт ассоциируется конечно же с "Горцем", понравились также "Арлетт" и "Крутые стволы" (хотя может сейчас этот фильм уже смотреться не будет)

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

посмотрел фильм Лучшее Предложение,довольно толково сделан и добротно. не для любителей боевиков.

 

таки да....

я его вчера второй раз посмотрел, а пересматриваю фильмы я редко...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сама себе нафталином порой попахиваю... Но иногда вот думаю, как мне все-таки нравятся старые советские фильмы. Иногда случайно наткнусь - не могу оторваться... :)

 

https://my-hit.org/film/3004/

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×