Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Привіт. Маю питання по продажу валюти на міжбанку:

створюю заявки на продаж USD в діапазоні від 36.87 до 36.79, але вони ніяк не продаються.

На гарячій лінії кажуть, що курс МБ на продаж в районі 36.57, але згідно https://kurs.com.ua/mezhbank бажаючих продавати практично немає, і майже всі заявки задовільняє НБУ по 36.93.

Можливо я неправильно розумію, але якщо нема бажаючих продавати по 36.57, то хіба ціна не зростає аж до 36.93 і там або є бажаючі продати по такому курсу, або заливає НБУ? Чи діапазону як такого не існує, а продаж завжди по 36.57, а покупка по 36.93? Чи може банк продає по ~36.93, а клієнтам віддає по 36.57?

 

P.S. 10.01.2023 успішно заповнилася заявка на продаж по 36.93.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27.01.2023 в 15:19, Orphy сказал:

Привіт. Маю питання по продажу валюти на міжбанку:

створюю заявки на продаж USD в діапазоні від 36.87 до 36.79, але вони ніяк не продаються.

На гарячій лінії кажуть, що курс МБ на продаж в районі 36.57, але згідно https://kurs.com.ua/mezhbank бажаючих продавати практично немає, і майже всі заявки задовільняє НБУ по 36.93.

Можливо я неправильно розумію, але якщо нема бажаючих продавати по 36.57, то хіба ціна не зростає аж до 36.93 і там або є бажаючі продати по такому курсу, або заливає НБУ? Чи діапазону як такого не існує, а продаж завжди по 36.57, а покупка по 36.93? Чи може банк продає по ~36.93, а клієнтам віддає по 36.57?

 

P.S. 10.01.2023 успішно заповнилася заявка на продаж по 36.93.

в монобанке вообще нет опции что-то выставлять. только 36.65 и все

Змінено користувачем beornborn

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Відкрию Вам секрет, в цьому місяці заявка теж закриєтсья по 36,93 десь приблизно  в період з 9 по 12-те) число, а потім далі все ті самі 36,57.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 01.02.2023 в 17:46, T626 сказав:

Відкрию Вам секрет, в цьому місяці заявка теж закриєтсья по 36,93 десь приблизно  в період з 9 по 12-те) число, а потім далі все ті самі 36,57.

я таки зміг поговорити з валютним відділом банку, є домовленість з деякими (чи деякою) компаніями, що в районі 10 числа кожного місяця валюта продається по максимальному курсу. якось так...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скажіть будь ласка чи ще можливий продаж по курсу  36,93 ?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Відповідаю сам собі - створив заявку на продаж за курсом 36.9 - провисіла вже два дні - четвер і п'ятницю - ніхто не хоче за таким курсом...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@borysyablonskiЦього місяця по більшому курсу продавали в середу, трішки запізнились.  

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 14.08.2023 в 13:03, g_1915 сказав:

@borysyablonskiЦього місяця по більшому курсу продавали в середу, трішки запізнились.  

Я створював заявку в середу але її відхилили - я забув вказати суму контракту. Тобто це якийсь один визначений день коли можна продати валюту дорожче?

По факту ж моєї заявки з четверга - на жаль вона провисіла кілька днів і я був змушений її відмінити...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, borysyablonski сказав:

Тобто це якийсь один визначений день коли можна продати валюту дорожче?

так, один день на місяць.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це лише по долару чи євро також?

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×