Перейти к публикации

romans23

+Подписчик
 • Публикации

  19
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

39 Душка

О romans23

 • Звание
  Member

Посетители профиля

1 799 просмотров профиля
 1. romans23

  Языковой вопрос

  Білорусь : Офіційні мови білоруська і російська Там вже майже ніхто не спілкується білоруською. Навчання в школах, вузах Білорусії (98 %) - майже все російською, є статистика , можна подивитись. Розводити тут дискусію не має ЖОДНОГО змісту, україномовним зараз треба ЗАХИЩАТИ своє право на рідну мову. А це все що тут пишуть - подвійні стандарти, українська в Україні зараз - незахищена і принижена мова. Всім привіт !
 2. Рекорд по експорту, а не по виробництву . Напомним, Украина в 2016 г. экспортировала рекордные 466 тыс. тонн сахара.
 3. romans23

  Приватбанк

  А- банк вже декілька місяців належить Суркісам
 4. romans23

  Приватбанк

  штурмувати нема змісту. Курс завтра вже буде інший, а доллари з банкомату не винесеш
 5. romans23

  Дельта Банк

  Так може все-таки підкажете?
 6. romans23

  Украинство. Конец тренда?

  Ну всі з цим погодились, є частина і таких людей. Скільки можна переливати з пустого в порожнє?
 7. romans23

  Украинство. Конец тренда?

  Вийшов з дискусії, оскільки головний "активіст" даної теми ( з яким я в більшості його тез згідний) відповідає не на всі питання і місцями робить підміну понять( на мою думку). Але недавно за дивним збігом обставин натрапив на таку інформацію: Один из близких друзей Игоря Гиркина (Стрелкова) и один из главных организаторов войны на Донбассе гражданин РФ Александр Жучковский написал в своем блоге сегодня: «Мне отвратительно само понятие «украинства» в плане государственном. Я хочу не только военной капитуляции украинцев, но и полной ликвидации украинской государственности как исторического явления.» Скрін-шот з його особистої сторінки можу скинути. Висновки у кожного свої...
 8. romans23

  Украинство. Конец тренда?

  Для мене це питання вектора. Після підписання угоди про Євроасоціацію встановлюються чіткі правила гри( судова реформа, податкова і т.д. - щоб сюди зайшов іноземний капітал і мав можливість працювати по правилах. Те що нас будуть нагинати - це однозначно. Але будуть правила для всіх - для олігархів, для влади , для іноземних інвесторів). Зараз же наша влада цього не робить, бо хоче ще грабити і зробити перерозподіл. Якщо б ми пішли в таможний союз - це консервація, без шансу на зміни.
 9. romans23

  Украинство. Конец тренда?

  В тому, що В Крыму подступится к воде нельзя из-за прокуроских дач, а где можно - все завалено гниющим мусором - виине українство? Чи кримчани, які не змогли відстояти своє? Проблема в тому, що ми не вміємо захистити свої права( причому на своїй вулиці, селі і місті). А в Європі вміють. Ось така різниця.
 10. romans23

  Украинство. Конец тренда?

  Це вже загальнонаціональна проблема. Розводять по всій Україні.
 11. romans23

  Украинство. Конец тренда?

  давайте тоді розставимо крапки над і, бо ми повторюємо одне і теж. А Черновол тогда срок тянул, а сейчас в гробу переворачиватсясо скоростью 33,3 оборота в минуту.- -це українство, такі люди були і є, хоча вони можуть іноді помилятись, але наміри їхні щирі. А всі приспособленці (приклади з фото) - це псевдоукраїнство. І давайте не плутати. Ще така думка- якби наша країна була більш монолітна- було б важче затягнути нас в ту ситуацію, в якій ми є зараз. Ви прекрасно знаєте, що над розколом попрацювали як партія регіонів так і свобода - якби це не нагніталось, з часом все б стало по місцях. але також є невеличка різниця: Я не чув на заході або в центрі щоб хтось казав, що Львів, Франківськ і т.д. хочуть бути Польщею. А Донбас, на жаль сказав, що вони хочуть в Росію. Підтримую +050576
 12. romans23

  Украинство. Конец тренда?

  1. З багатьма речами, які Ви сказали погоджуюсь . 2. А частково Ви мені нагадали, наприклад, українську діаспору США і Канади - вони з-за кордону теж постійно вчать як жити і великі патріоти. Якщо позиціонуєш себе як великий патріот - залишайся в Україні і наводь тут порядок - "чистоту на лестничной площадке". 3. Не потрібно ненавидіти вишиванку за те, що частина людей, які її носять - лайно. За такою логікою так само можна ненавидіти російську або українську мову, або щось інше.
 13. romans23

  Банки, в которых мы держим деньги

  знайомий, який не один рік був клієнтом Укрсббанку, закриває всі рахунки і шукає новий банк. Причина- перегляд платежу за придбання квитків на 4 000 грн. Зараз - 3 000 на рахунку. Рахунок на квитки був у грн.
 14. romans23

  Приватбанк

  Закінчився депозит від 24.10. Видали 900 $. Все працює чітко, жодних проблем.
×