Jump to content

rum-bam-bar

Newbie
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Молчун

About rum-bam-bar

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

1,085 profile views
 1. Порадьте з вибором банку Польщі (для гр.України, з нац. візою Д (робоча), без Песеля, без Карти Поляка/Побиту). З польською поки не дружу, а Гугл-транслейтор ясності не дуже вносить Суми невеликі. Важливо мін. комісії за обслуговування, зняття і т.п. І ще питання: як з мін. % переказувати гроші в Україну (суми невеликі) ? Кредобанк "Злотувка" найдешевший варіант? Чи актуальні тарифи, що на 1-ій ст. ? Вибір попередній (по відгуках) між: 1) ING BANK Konto z Lwem Direkt 2) PKO BP ( Konto dla mlodych або Konto za Zero) В чому їх різниця ? 3) Pekao Bank З тарифом не визначився Mbank - не підходить - потрібно Песель (його з 1 березня не дають автоматично з пропискою (мельдунком)
 2. Що скажете? В укр.-мовному інтернеті знайшов одне посилання, що продають (не складно знайти). Але лише передоплатою. Як я можу купити те, чого не бачив і не перевірив,що працює? Лохотрончик? Крім того, як в них зазначено на сайті, тимчасово призупинено прийом заявок на реєстрацію. Що дуже дивно Кантора, яка продає проги для реєстрації, сама не реєструє. Цікавлюсь не тільки заради спортивного інтересу.
 3. Під час ремонту випадково пломбу зірвали на лічильнику води. Можливо хтось підкаже, як грамотно про це повідомити водоканал, щоб не було штрафу?
 4. Абсолютно! Ні слухом, ні духом Хороші новини
 5. Польща відпадає через високу вартість ( візи та інших видатків)
 6. Прийшла повістка ( 25р, мабуть в армію - при першому медогляді кілька років тому не підходив). Не розписувався, не вручали на руки нікому. Потрібно вилетіти в Канаду по візі візітора. Два варіанти: з Києва і з Польщі. Який кращий? Ризики є? У кого подібна ситуація і без проблем проїжджав кордон Польщі чи з Київського аеропорту вилітав?
×