Перейти к публикации

VVerT

Новичок
 • Публикации

  13
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

11 Хороший человек

О VVerT

 • Звание
  Member
 1. VVerT

  Заработки за границей. Есть ли выбор?

  Сувора реальність західних регіонів, але західні регіони займають лідуючі позиції після Києва по будівництву житла, а гроші які присилають заробітчани крутять нашу мертву економіку. Як на мене то заробітки за кордоном не є проблемою якщо це короткий проміжок часу від 1 до 3х років. Таким чином можна і на житло заробити і на чорний деньвідкласти а далі уже крутитись.А якщо ні то вивозити всю сімю разом з собою, багато знайомих саме так і зробили, не знаю ще ні кого хто жаліє про свій вибір переїхати в Штати, Британію чи навтіь Польщу.
 2. VVerT

  Я б в айтишники пошел...

  Всі забуваються що ІТ компанії теж не дурні щоб втрачати кадри. Ще при оформленні на роботу задавав питання що буде якщо % податку виросте з 5 до 20 і отримав відповідь що компанія при потребі додаткових 15% буде компенсовувати за свій кошт. Тому тим хто працює у глобальних компаніях а не шарашкіних контора по суті немає чого переживати. І я також майже впевнений що максимум що зроблять це ФОПам можуть підняти % податку , але повністю закрити таку можливість вони не захочуть оскільки надто часто з трибун парламенту звучать заяви що ми підтримуємо розвиток ІТ сектору.
 3. VVerT

  Риелторы - помощники или паразиты?

  Ріелтори в сучасному світі - паразити. Мало того що хамськи себе поводять так ще і роблять все для того щоб всі оголошення були саме їх, виставляють багато не актуальних оголошень тільки щоб їм зателефонували. Ну і головне деруть такі % за свої послуги що по факту незрозуміло за що.
 4. По не зрозумілим для мене причинам не можу написати нікому у приват...
 5. Ви не займаєтесь безпосередньою продажею? якщо займаєтесь дайте контактний номер телефону )
 6. VVerT

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я б зачекав рішення мвф. Хоча якщо дійсно необхідна гривня частково можна здати зараз. Моє бачення таке - всі вільні кошти у валюті. А при необхідності обмін на гривні. Живу тільки за таким принципом тепер.
 7. VVerT

  Прогноз курса доллара к гривне

  Якщо дадуть думаю може впасти навтіь до 17, через величезні запаси валюти у населення яке сидить і вичікує,якщо буде стабілізація на сході + кредит від мвф думаю 17 досить реально. Якщо не дадуть тяжко прогнозувати но я впевнений що більше ніж 40 не буде, не слухайте тих панікерів, вони на цьому гроші заробляють.
 8. VVerT

  Прогноз курса доллара к гривне

  Як ви замахали з своїми 40-50, весь попередній місяць кричали що все буде 50 100 200і де вони? немає такого курсу, такий курс можливий хіба при повномаштабній війні і відсутності траншу МВФ, я розумію що ви на цьому хочете заробити бо тут половину сидить спекулянтів і валютчиків,але коли до вас дойде що вам в цій країні жити а при таких курсах як ви тут пророчите з пальця України як такої не буде.
 9. VVerT

  Прогноз курса доллара к гривне

  Спеціально паніку нагнітають) Жаль що багато людей велося і скуповувало долар по 42 а бариги наживались
 10. VVerT

  Остаться в живых

  http://tsn.ua/groshi/tarif-na-elektroenergiyu-dlya-naselennya-protyagom-dvoh-rokiv-zroste-u-3-5-razu-411943.html ще до цього додаємо газ у 2.8 рази, скоро заплати середньої по україни не буде хватати на оплату комуналки. Як тут жити?
×