Перейти к публикации

VVerT

Форумчанин
 • Публикации

  34
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

-18 Буйный

О VVerT

 • Звание
  Member

Посетители профиля

719 просмотров профиля
 1. VVerT

  Гражданская война в Украине

  Так можна було обійтись без війни, якби на донбасі менше російськими прапорами махали і замість того щоб блокувати пересування ВСУ не пускали в Україну заїжджих гіркінів і бородаїв всяких.
 2. VVerT

  Гражданская война в Украине

  Звісно що проводити вибори під дулами російських автоматів ніхто не буде, а то знов вийде 146% за того, хто потім захоче руського миру для всієї України. Зеленський не самогубця на таке йти а більшість населення йому і недасть таке зробити.
 3. VVerT

  Прогноз курса доллара к гривне

  Найсмішніше тут те що при курсі 29 95 бензин на окко якраз і коштував 32 грн, зараз курс уже нижче за 25 а бензин і далі 31 грн... Мав можливість побути *серед людей* то пересічні вірять в те що курс штучно опускають щоб тримати на рівні 20-22 грн і тоді запустити інвесторів і тд. Про те що ціни залишаться як і зараз а може ще і вищі стануть пересічному не цікаво) А як показує практика як тільки основна маса населення вірить в те що курс буде рости \ падати - ринок зразу робить все навпаки, тому на всю вільну гривню закупляю вічнозелений і надіюсь що мій прогноз 27-29 на січень буде вірним 😃
 4. VVerT

  Прогноз курса доллара к гривне

  Цікаво виглядає навіть курс міжбанку цього року, зразу згадалась фраза - не переживайте - кинуть всіх. Можливо це кінець сезонності ( тазік не дуже малюється) і повернення до вихідних 23-24 у 2015? Чи це спуск перед різким стрибком вверх як було у 2008 ?
 5. VVerT

  Прогноз курса доллара к гривне

  Що думаєте після опублікування бюджетного курсу? Якщо середній планують 28 то зимою можливі коливання і до 29-30?
 6. VVerT

  Прогноз курса доллара к гривне

  А потім маленьке звірятко завертає шоколад у фольгу. Про 5 групу ФОП для ІТ це швидше зворотній процес, айтішники конвертують лишню гривню в долари по хорошому курсу і планують заводити трактор в найближчі європейські країни. Дефіцит ІТ кадрів у Європі приблизно 300 тис працівників і що ж тоді робить влада? Замість залишити галузь у спокої або допомгти її і далі отримувати валютну виручку, яка кожного року росте шаленими темпами - піднімає податки до 11.5% + подвійне єсв не даючи нічого в замін. При тому що в сусідній Польщі податки будуть порядка 19% а послуг таких як - дороги, медицина, харчування та в майбутньому пенсія в рази кращі. Уже маю багато знайомих які завели трактори і якщо дійсно 5 групу приймуть , знаю і тих які готові переїжджати, оскільки економічний сенс залишатись тут наближається до 0. Тому скоро молоді в країні не залишиться взагалі а будуть одні пенсіонери і держ службовці з яких користі як з козла молока.
 7. VVerT

  Так ли всё хреново?

  Так і добре, поки зарплати хоч частково не вирівняються так і буде) Маю часто справи з однією фірмою так вона за час з 2014 по 2018 мусіла підняти всім працівникам в 4 рази зарплату бо розбігались і нічого тепер всі норм працюють і мають нормальні зарплати ) 100+ працівників
 8. VVerT

  Так ли всё хреново?

  Не знаю як і де, але на заході за такі гроші і кількість годин працювати будуть хіба-що студенти(і то не факт) та люди передпенсійного віку. Всі друзі мають не менше 400. Хто мав менше або перепрофілювались або чухнули за кордон.
 9. воєнний стан по плану на 30 днів. Як ж теорії тепер підуть?
 10. Затримувати комерційні судна це одна справа, обстрілювати та таранити військові кораблі зовсім інша, будь-яка адекватна країна коли її військових захоплять мала б мобілізувати армію, сьогодні це обстріл та захоплення військових кораблів - завтра обстріл херсонської області
 11. Тому що раніше що в криму що на донбасі було * нас там нєт, ето украинци самоорганизировались* а тут відкрита агресія з використанням зброї та під Російськими прапорами, але для пересічного це ж звісно Порошенко був капітаном корабля який йшов на таран а Гройсман сам командував захопленням і обстрілом інших 2 кораблів так?
 12. VVerT

  Антирейтинг кандидатов в президенты

  Ви правда хочете жити в країні де команда КВНщиків буде нею керувати?)
 13. VVerT

  Антирейтинг кандидатов в президенты

  З цим частково згоден) Думаю що є бонус у вигляді того що немає сенсу красти бо він заробив і собі і майбутнім поколінням на безбідне життя ) Як на мене має мати як мінімум досвід у міжнародних відносинах + вміння керувати і мати сильну команду - бо як показує практика - 1 президент змінити систему не зможе тому треба ще сильну команду, а яка в Зеленського команда? Якщо у нього не буде підтримки кабміну - то він по факту ні на що і не зможе вплинути толком і буде як з Ющенко.
 14. VVerT

  Антирейтинг кандидатов в президенты

  Як на мене робити з комедіантів, співаків чи боксерів - політиків не найкраща ідея. Я звісно не житель Києва щоб обєктивно оцінювати але як там мер Кличко? Так само Вакарчук який став депутатом а потім склав мандат. Зеленський теж саме - як актор дійсно велика людина але в такі часи невже люди готові йти на ризик і голосувати за нього? Хоча в нашій країні всього можна чекати) П.C. Знову Українцям прийдеться обирати менше зло, як і завжди)
 15. VVerT

  Так ли всё хреново?

  Насправді все погано для людей які залежать від соціальної допомоги( пенсіонери, інваліди, частина безробітних ). Реально ті виплати які їм надають це жах і це треба фіксити. Але для людей які працюють я б скзав що весь світ відкритий і зараз більшість моїх друзів не мають зарплат менше ніж середня по Україні + транспорту стало набагато більше ніж 5 років тому і не все польські бляхи ) З цього витікає що наші люди адаптуються до всього, але держава стала гірше виконувати свої обовязки. (Хоча зараз вона має змогу себе захищати, в тих самих 2010-2013 вона цього зробити б не могла) П.C. А з смітників їли завжди що в 90 що в 2000 що в 2010 що зараз.
×