Перейти к публикации

VVerT

Новичок
 • Публикации

  18
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

8 Молчун

О VVerT

 • Звание
  Member

Посетители профиля

543 просмотра профиля
 1. VVerT

  Так ли всё хреново?

  Насправді все погано для людей які залежать від соціальної допомоги( пенсіонери, інваліди, частина безробітних ). Реально ті виплати які їм надають це жах і це треба фіксити. Але для людей які працюють я б скзав що весь світ відкритий і зараз більшість моїх друзів не мають зарплат менше ніж середня по Україні + транспорту стало набагато більше ніж 5 років тому і не все польські бляхи ) З цього витікає що наші люди адаптуються до всього, але держава стала гірше виконувати свої обовязки. (Хоча зараз вона має змогу себе захищати, в тих самих 2010-2013 вона цього зробити б не могла) П.C. А з смітників їли завжди що в 90 що в 2000 що в 2010 що зараз.
 2. Зараз все тільки слухи, не було офіційного повідомлення бо синод ще триває але там більше було про зняття *Анафеми* з них від РПЦ.
 3. Досить дивно читати не бажання людей які проживають на території України щоб церква була відділена від РФ + своя. Так само дивно як те що в центрі західної україни є Почаєвська Лавра яка зараз під РПЦ і їм плювати на те що хоче громада. Чи будуть конфлікти після томосу? Звісно, РПЦ це бізнес а бізнес буде боротись за своє існування + за один з останніх важелів впливу на Україну. Інше питання що зараз це завязали з політикою , бо по правді томос ми мали отримати в 1991 році, тоді б і не було тих проблем які є зараз.
 4. VVerT

  Прогноз курса доллара к гривне

  Цікаво б було почути коли можна очікувати річного максимума по долару ) В 2018 ми мали його 15 січня, в 2017 9 січня (в 2016 це був лютий) цікаво чи приблизно в цих цифрах знов буде таке?) Але як часто каже моцарт - ринок йде проти всіх і з врахуванням виборів чи може затянутись піковий момент?
 5. VVerT

  Заработки за границей. Есть ли выбор?

  Сувора реальність західних регіонів, але західні регіони займають лідуючі позиції після Києва по будівництву житла, а гроші які присилають заробітчани крутять нашу мертву економіку. Як на мене то заробітки за кордоном не є проблемою якщо це короткий проміжок часу від 1 до 3х років. Таким чином можна і на житло заробити і на чорний деньвідкласти а далі уже крутитись.А якщо ні то вивозити всю сімю разом з собою, багато знайомих саме так і зробили, не знаю ще ні кого хто жаліє про свій вибір переїхати в Штати, Британію чи навтіь Польщу.
 6. VVerT

  Я б в айтишники пошел...

  Всі забуваються що ІТ компанії теж не дурні щоб втрачати кадри. Ще при оформленні на роботу задавав питання що буде якщо % податку виросте з 5 до 20 і отримав відповідь що компанія при потребі додаткових 15% буде компенсовувати за свій кошт. Тому тим хто працює у глобальних компаніях а не шарашкіних контора по суті немає чого переживати. І я також майже впевнений що максимум що зроблять це ФОПам можуть підняти % податку , але повністю закрити таку можливість вони не захочуть оскільки надто часто з трибун парламенту звучать заяви що ми підтримуємо розвиток ІТ сектору.
 7. VVerT

  Риелторы - помощники или паразиты?

  Ріелтори в сучасному світі - паразити. Мало того що хамськи себе поводять так ще і роблять все для того щоб всі оголошення були саме їх, виставляють багато не актуальних оголошень тільки щоб їм зателефонували. Ну і головне деруть такі % за свої послуги що по факту незрозуміло за що.
 8. По не зрозумілим для мене причинам не можу написати нікому у приват...
 9. Ви не займаєтесь безпосередньою продажею? якщо займаєтесь дайте контактний номер телефону )
 10. VVerT

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я б зачекав рішення мвф. Хоча якщо дійсно необхідна гривня частково можна здати зараз. Моє бачення таке - всі вільні кошти у валюті. А при необхідності обмін на гривні. Живу тільки за таким принципом тепер.
 11. VVerT

  Прогноз курса доллара к гривне

  Якщо дадуть думаю може впасти навтіь до 17, через величезні запаси валюти у населення яке сидить і вичікує,якщо буде стабілізація на сході + кредит від мвф думаю 17 досить реально. Якщо не дадуть тяжко прогнозувати но я впевнений що більше ніж 40 не буде, не слухайте тих панікерів, вони на цьому гроші заробляють.
 12. VVerT

  Прогноз курса доллара к гривне

  Як ви замахали з своїми 40-50, весь попередній місяць кричали що все буде 50 100 200і де вони? немає такого курсу, такий курс можливий хіба при повномаштабній війні і відсутності траншу МВФ, я розумію що ви на цьому хочете заробити бо тут половину сидить спекулянтів і валютчиків,але коли до вас дойде що вам в цій країні жити а при таких курсах як ви тут пророчите з пальця України як такої не буде.
×