Перейти к публикации

VVerT

Новичок
 • Публикации

  26
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

-9 Редиска

О VVerT

 • Звание
  Member

Посетители профиля

577 просмотров профиля
 1. воєнний стан по плану на 30 днів. Як ж теорії тепер підуть?
 2. Затримувати комерційні судна це одна справа, обстрілювати та таранити військові кораблі зовсім інша, будь-яка адекватна країна коли її військових захоплять мала б мобілізувати армію, сьогодні це обстріл та захоплення військових кораблів - завтра обстріл херсонської області
 3. Тому що раніше що в криму що на донбасі було * нас там нєт, ето украинци самоорганизировались* а тут відкрита агресія з використанням зброї та під Російськими прапорами, але для пересічного це ж звісно Порошенко був капітаном корабля який йшов на таран а Гройсман сам командував захопленням і обстрілом інших 2 кораблів так?
 4. VVerT

  антирейтинг кандидатов в президенты

  Ви правда хочете жити в країні де команда КВНщиків буде нею керувати?)
 5. VVerT

  антирейтинг кандидатов в президенты

  З цим частково згоден) Думаю що є бонус у вигляді того що немає сенсу красти бо він заробив і собі і майбутнім поколінням на безбідне життя ) Як на мене має мати як мінімум досвід у міжнародних відносинах + вміння керувати і мати сильну команду - бо як показує практика - 1 президент змінити систему не зможе тому треба ще сильну команду, а яка в Зеленського команда? Якщо у нього не буде підтримки кабміну - то він по факту ні на що і не зможе вплинути толком і буде як з Ющенко.
 6. VVerT

  антирейтинг кандидатов в президенты

  Як на мене робити з комедіантів, співаків чи боксерів - політиків не найкраща ідея. Я звісно не житель Києва щоб обєктивно оцінювати але як там мер Кличко? Так само Вакарчук який став депутатом а потім склав мандат. Зеленський теж саме - як актор дійсно велика людина але в такі часи невже люди готові йти на ризик і голосувати за нього? Хоча в нашій країні всього можна чекати) П.C. Знову Українцям прийдеться обирати менше зло, як і завжди)
 7. VVerT

  Так ли всё хреново?

  Насправді все погано для людей які залежать від соціальної допомоги( пенсіонери, інваліди, частина безробітних ). Реально ті виплати які їм надають це жах і це треба фіксити. Але для людей які працюють я б скзав що весь світ відкритий і зараз більшість моїх друзів не мають зарплат менше ніж середня по Україні + транспорту стало набагато більше ніж 5 років тому і не все польські бляхи ) З цього витікає що наші люди адаптуються до всього, але держава стала гірше виконувати свої обовязки. (Хоча зараз вона має змогу себе захищати, в тих самих 2010-2013 вона цього зробити б не могла) П.C. А з смітників їли завжди що в 90 що в 2000 що в 2010 що зараз.
 8. Зараз все тільки слухи, не було офіційного повідомлення бо синод ще триває але там більше було про зняття *Анафеми* з них від РПЦ.
 9. Досить дивно читати не бажання людей які проживають на території України щоб церква була відділена від РФ + своя. Так само дивно як те що в центрі західної україни є Почаєвська Лавра яка зараз під РПЦ і їм плювати на те що хоче громада. Чи будуть конфлікти після томосу? Звісно, РПЦ це бізнес а бізнес буде боротись за своє існування + за один з останніх важелів впливу на Україну. Інше питання що зараз це завязали з політикою , бо по правді томос ми мали отримати в 1991 році, тоді б і не було тих проблем які є зараз.
 10. VVerT

  Прогноз курса доллара к гривне

  Цікаво б було почути коли можна очікувати річного максимума по долару ) В 2018 ми мали його 15 січня, в 2017 9 січня (в 2016 це був лютий) цікаво чи приблизно в цих цифрах знов буде таке?) Але як часто каже моцарт - ринок йде проти всіх і з врахуванням виборів чи може затянутись піковий момент?
 11. VVerT

  Заработки за границей. Есть ли выбор?

  Сувора реальність західних регіонів, але західні регіони займають лідуючі позиції після Києва по будівництву житла, а гроші які присилають заробітчани крутять нашу мертву економіку. Як на мене то заробітки за кордоном не є проблемою якщо це короткий проміжок часу від 1 до 3х років. Таким чином можна і на житло заробити і на чорний деньвідкласти а далі уже крутитись.А якщо ні то вивозити всю сімю разом з собою, багато знайомих саме так і зробили, не знаю ще ні кого хто жаліє про свій вибір переїхати в Штати, Британію чи навтіь Польщу.
 12. VVerT

  Я б в айтишники пошел...

  Всі забуваються що ІТ компанії теж не дурні щоб втрачати кадри. Ще при оформленні на роботу задавав питання що буде якщо % податку виросте з 5 до 20 і отримав відповідь що компанія при потребі додаткових 15% буде компенсовувати за свій кошт. Тому тим хто працює у глобальних компаніях а не шарашкіних контора по суті немає чого переживати. І я також майже впевнений що максимум що зроблять це ФОПам можуть підняти % податку , але повністю закрити таку можливість вони не захочуть оскільки надто часто з трибун парламенту звучать заяви що ми підтримуємо розвиток ІТ сектору.
 13. VVerT

  Риелторы - помощники или паразиты?

  Ріелтори в сучасному світі - паразити. Мало того що хамськи себе поводять так ще і роблять все для того щоб всі оголошення були саме їх, виставляють багато не актуальних оголошень тільки щоб їм зателефонували. Ну і головне деруть такі % за свої послуги що по факту незрозуміло за що.
 14. По не зрозумілим для мене причинам не можу написати нікому у приват...
 15. Ви не займаєтесь безпосередньою продажею? якщо займаєтесь дайте контактний номер телефону )
×