Перейти до змісту

Olko

Форумчанин
  • Постів

    254
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Olko

  1. http://112.ua/glavnye-novosti/rada-razreshila-dostup-k-depozitam-lish-po-istechenii-ih-sroka-228831.html Рада разрешила доступ к депозитам лишь по истечении их срока
  2. ну например разбить депо на несколько частей по днях пор 600 зелених в каждом
  3. я тільки за так як у мене основний дохід в гривні а зелені то так збереженія на довгий строк знімати не збираюсь в довгій перспективі
  4. ну например я накупил по 25 грн за бакс 15 кусков положил на валютне депо в ПРиват Банк під 12.5 річних (акційний без податку) кожний місяць мені капає 156 зелених проценту вот і рахуйте за стільки відібю p/s і спиться якось в валюті спокійніше чим в гривні
  5. http://www.epravda.com.ua/news/2015/05/12/542033/ Місія Міжнародного валютного фонду 12 травня розпочала роботу в Києві, як і планувалося Про це повідомило УНІАН джерело в уряді.
  6. зато власник Приват Банку Беня відмінив сам
  7. http://112.ua/glavnye-novosti/rada-vyvela-obmen-valyuty-iz-pod-oblozheniya-voennym-sborom-228101.html Рада вывела обмен валюты из-под обложения военным сбором
  8. http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=248116616 29 травня до Києва прибуде місія МВФ, - Арсеній ЯценюкМіжнародні партнери дали високу оцінку надзвичайно складним, але правильним реформам, які були проведені в Україні. 29 травня до Києва прибуде місія МВФ для здійснення перегляду виконання програми. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Верховної Ради України в п’ятницю, 24 квітня.
  9. вчера аоткриывал депо, спраосил менежиджера , он мне пальцем тикнул в правом углеу, на договоре написано баольшими буквами: "ФГВФО"
  10. я вже више писав у 90 % насел західн України на велигдень повинні бути нові мешти брюки красівки куртки і таке інше знайомі торгують на ринку так люди якшо шось купляють питають в доларах или євро мож розплатитись в основному заробітчани виторг якшо нормальний товар за рік скільки невторгуєш гребуть по повній
  11. так в Ахметова неодин Метінвест даже в нас на західній Україні СКМ скуповує акції Бурштинської ТЕС подумаує Львів Арену загребсти ну це таке якшо в вас є трохи вільного часу читайте форуми про Пумб шо люди пишуть буде звоночок тоді надо дьоргатись памятаю сам літом хотів в дельту поставити хороші % були і банк великий зайшов на форум а там скарги огооооо
  12. я місяць назад 150 тис грив забрав по закінченню прийшов в банк кажу хочу написати заяву на видачу а менежер мені чо я прийшов до неї гроші вже на карточці я в банкомат і справді є без проблем віддають незнаю як в валюті но читав на форумах люди пишуть хороші відгуки що теж прикупив валюти тепер думаю нести туди правда метінвест всі плани перебив мені тепер думаю а іще 40 тисисяч розірвав достроково хотів скупити зеленого перед паскою курс то понизився тож без проблем 5 хв і гроші на карточци ще й 2 % накапало так як достроково
  13. я купляв по 13.05 і по 21 і 24.90 і все постав на депо в приват хоть якісь проценти капають думаю 100 зелених в місяць непомішає правда зара стрьомно тримати в банку банкопад то який ойоййй мама не горюй но і дома під матрасом тож стрьомно тримати злодіїв побільшало хіба на городі пі грушою в банке закопати ну це мій вибір вам рішати
  14. не знаю як увас празнуют но у нас на західній Україні перед великоднем всі купляють нові мешти красівки курточки короче обновка сам сьогодні спостерігав як молодьож несла євро і долар здавати баригам батьки з закордону вислали бабок а іще гастарбайтери з Росії з заробітків тож поприїжали скуповуються
  15. Приват якось непатріотично чи не так ?? помоєму у нас заборонили російські серіали
  16. нет неравно например Приват вчера депо открил на 3 мес 10.5% годових на 6 мес 11.5% годових и 12 мес 12.5% в долларах и если в апреле оформить любой депозит за тебе банк сплатит налоги государству 21.5 %
  17. а при інтернет замовлені ці влади підбадають під фонд гарантування вкладів?? а то я так одного разу в Ідея Банк хотів поставити но запитив у менежира він відповів шо непідпадають вот так тому і питаю
  18. в Приваті якшо не знімаєш відсотки автоматично проводиться капіталізація відсотків на в клад тобто ви поставили 10 000 баксов під 12.5% річних то вам наступний місяць відсотки рахуються зі вкладу 10104 $
  19. МВФ смягчил требования к Украине по срокам реструктуризации госдолга http://censor.net.ua/news/331872/mvf_smyagchil_trebovaniya_k_ukraine_po_srokam_restrukturizatsii_gosdolga
  20. ;7) yповновaжені банки мають пpaво дoстpокoвo пoвертaти вклади, залучeні в інoземній вaлюті за вcіма типaми дoгoворів, кpім вкладів, залучeниx з видачeю іменниx ощaдниx (дeпозитних) cертифікатів зі cтpокoм їх oбігу нe мeншe шести міcяців, у націонaльній вaлюті за кyрcом кyпівлі інoзeмної валюти yповноважeнoго бaнку нa день пpoвeдення опeрації;" так тут получається шо по закінченню будуть повертати в гривні по курсу банку Чи я неправильно зрозумів?????????????
  21. УкргазБАНК и Укргазпром банк по моєму два різні банки чи не так? ви неугадали обанкротився укргазпром банк а не Укргазбанк в якому ГCО МВД Kиeвскoй облaсти oткpылo счет
  22. незрозумів????????? При зaказе чево онлaйн дoбавляeтся 1% в гpв, и 0,5% в валютe.????? и в каком банке??????7
  23. http://www.mbank.kiev.ua/ua/press-centr/novosti/depozit-superdohodnaja-nedelja----nalog-oplachivaet-bank.htm
×
×
  • Створити...