Перейти до змісту

Olko

Форумчанин
  • Постів

    254
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Olko

  1. сьогодні не витримав, нерви подороже, купив на лишню гривню півтори штуки зеленого по 27.30 м.Івано-Франківськ PS. по 27.35 наливали без проблем
  2. https://rubryka.com/ru/2018/08/07/ukrayina-taky-otrymaye-novyj-transh-vid-mvf-zmi/ Украина таки получит новый транш от МВФ, - СМИ?
  3. на міняйлі продам 54% : куплю 46% так шо очевидний маяк тільки вниз?
  4. ну і це ще нічо незначить,примір тому Білорусь зарплати більші а ціни? це коли білоруси заказують собі рейсові автобуси і їдуть до нас скуплятись на речові ринки Тоже саме з непросто слів а з розмови білоруських дальнобійщиків з якими мені приходиться общатись по роботі,з їх слів вони в шоці від наших цін на послуги: інтернет. забігайлівки і таке інше вони говорять шо вних почті в два раза все дороже.а тарифи на мобільний звязок огого.....
  5. http://zakarpattya.net.ua/News/180222-U-Mukachevi-mozhut-vidkryty-zavod-z-krupnovuzlovoho-skladannia-elektromobiliv-Tesla-Model-3.-Moskal-proty Генеральний директор і голова ради директорів Tesla Inc. Ілон Маск пропонує розмістити в місті Мукачеві європейський завод з крупновузлового складання електромобілів бюджетної моделі Tesla Model 3.
  6. положити до літа на депозит в приділах фонда )) червень -липень думаю по 26 буде бери нихочу
  7. так Ізраїль тоже воююща країна ))
  8. народ получив нарешті субсидію )) дали 164 куб . і абон плата 370 грн ))0 Питання ? чи є смисил мені економити так як я вложуюсь в 100 кубів ,і чи платити абон плату каждого місяця?
  9. ну подскажите куда тогда влаживать?????? чтоб було более прибыльное.
  10. хочу оформити гривневе депо в придєлах фонда в А-БАНКУ на 6 місяців шо скажете за цей банк?????
  11. Безготівковий долар на міжбанку топчеться на місці, в супроводі рівноваги покупок і продажів. Ще не відкотилися, але наверх вже ніхто не лізе
  12. народ підскажіть як краще вчинити хто стикався!!!! як краще можна подати заявку на субсидію через інтернет чи надійно буде так?? чи краще все ж таки звернутись в соцсебез?
  13. http://glavcom.ua/news/ukrajina-viplatila-pivmilyarda-dolariv-borgiv-434621.html Україна виплатила півмільярда доларів боргівМіністерство фінансів України від 1 вересня погасило четвертий купон за облігаціями зовнішньої державної позики (єврооблігаціями).
  14. як швитко вітка оживилась коли зелений скочив ні на чому в верх на пару копійок для загону (( всепропальщики і псевдопрогнозисти оживились подивимся шо ви будете писати з понеділка коли зелений повернеться на попередні позиції p.s мій прогноз понеділок -вівторок повернемся на стартові позиції можете заскринити
  15. ну мені 700 зелених налили без проблем...отакої
  16. сьогодні в Івано-Франківську наливали по 25.70 бери стільки душа бажає
  17. моя порада вам відкрити приват-вклад на цю суму 10000 і зразу ж через день перекинути на картку ,і тоді ніяких комісій
  18. http://gordonua.com/news/money/belarus-priobrela-95-vsego-eksportnogo-kartofelya-iz-ukrainy-198716.html В 2017 году Беларусь приобрела 95% всего экспортного картофеля из Украины
  19. народ підскажіть!! при розірванні приват-вкладу і зарахуванні коштів на золоту картку буде зніматись комісія чи ні?????
  20. це все догадки і всехотелки так дальше бла-бла-бла писали тут різні ситуації все завтра дефолт курс 50-100(( тоже саме з приватом (( транш недадут(( блокакда все есперди кричали в СмИ зрада гривна рушиться а тут небувало укрипляється(( а ше приклад курс коли піднявся недавно на 10 коп дехто з форумчан писав все льод тріснув господа ідем вверх(( P.S нічо страшного небуде і ніякі криси нікуди непобіжать якшо і Лондон дасть невпользу на наш бік результат для цього і є ЗВР(золото валютні запаси) так шо всепропальщикам і всехотілкам на нагнітайте паніку
  21. та нічо якраз ненастане .там вже вибори на носу будуть тримати курс всіма методами
  22. С 1 апреля цена газа для населения без учета транспортировки будет снижена на 13% https://news.mail.ru/economics/29258113/?frommail=1
×
×
  • Створити...