Перейти к публикации

Боб Губка

Форумчанин
 • Публикации

  1027
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3326 Душка

6 подписчиков

Посетители профиля

6206 просмотров профиля
 1. Боб Губка

  Сериалы

  Рекомендую до перегляду,особливо для шанувальників совка,час та події відтворенні чудово та показують усю гниль радянської системи,застав ті часи підлітком,1 травня1986 уся країна дружно з кульками та прапорцями марширувала на параді,потім школярі на морозиво,яке було в асортименті в честь святкування,старші на пиво,про аварію ніхто ні сном,ні духом,дружина друга дитинства родом з Прип'яті-порозповідала,вони деякий час жили в Славутичі,наразі виїхали за кордон.
 2. Боб Губка

  Прогноз курса доллара к гривне

  Вітаю нанайців з профітом,чергові гадання викладу після танців з бубном.
 3. Боб Губка

  Прогноз курса доллара к гривне

  В нанайському автономному окрузі всі в гривні та євро,фіфті- фіфті☺️
 4. Боб Губка

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Як батько-Аваков,Луценко на вихід,провалені реформи,корупція та безкарність.
 5. Боб Губка

  Forex Today

  По основній парі до індикаторів,які вже спрацювали на зміну глобального тренду,уточню-очікую глобального падіння долара,так ось,звертаю увагу на преценденти поведінки пари,приклад пара в 2014 після 3-х тестувань зверху МА успішно здолала та обвалилась з 1.385 на 1.05.Наразі ж спостерігаємо ту ж картінко,але в зворотньому напрямку,тобто після проходження МА яке відбудеться,якщо не у цьому місяці то у наступному,пара має усі шанси на суттєвий ріст.Короткі проміжки поведінки пари не розглядаю через брак часу,колега Моцарт справляється на відмінно.
 6. Боб Губка

  Прогноз курса доллара к гривне

  Прогнозування відпрацювали,буде час розгляну закриття місяця та перспективи.
 7. Боб Губка

  Коломойский посоветовал Зеленскому объявить дефолт.

  Від дефолту постраждають лише ті хто під солодкі відсотки набрався ОВДП,вгадайте хто це?
 8. Боб Губка

  Шарий

 9. Боб Губка

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Нагадаємо, за даними Міністерства соціальної політики, на постійній основі за межами України працює 3,2 мільйона громадян, а на тимчасовій – від 7 до 9 млн осіб.Це офіційна статистика,багато працюють на сезоних по біометрії.На рахунок середньої зарплатні-вчителів,держслужбовців середньої та нижньої ланки,та банківських працівників в рази більше аніж завідуючих лабораторії та офіцерів в званні капітан та вище.
 10. Боб Губка

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  5)середня заробітна плата:дружина-банківський працівник 6000,сестра дружини держслужбовець мерія-5000,друг зауч школи 8000,жінка друга вчитель 6000,де взяли 10000? 6)за 5 років знецінення гривні більш як у з рази,сумнівне досягнення 7)10 млн. заробітчани. 8)чисельність населення будемо знати після перепесу,думаю цифри визвуть шок. 10)протягом 2019-2020 маємо погасити біля 11млрд боргів набраних після 2014.Інші пункти також можна обговорювати,особливо інфляція та смішний приріст ввп,Польшу наздоженемо за 50 років,якщо вона нас зачекає.
 11. Боб Губка

  Гражданская война в Украине

  Вишиванка та колядки-щедрівки,вареники,борщ,котлета по-київські,українські писанки та пісні-все це культурне надбання,це здатність нації творити, саме тому ураїнець Корольов здійснив прорив у космонавтиці,але тотальне знищення укранської еліти в роки совка,та теперішня наша правляча еліта-породження совка,яка є повністю керована кремлем та вела нас до розвалу та занепаду держави.Про "победу села",так Лондон та Париж відпочатку також були селом,треба навчитися цінувати та дорожити своїм.
 12. Боб Губка

  Гражданская война в Украине

  У Вас вау настає тільки коли італійці ліплять найбілбшу піцу,або німці сосіску,якраз любов до вареника прийде з роками та мудрістю,а поки вивітрюються залишки совкової меншовартості привотої батьками.
 13. Боб Губка

  Прогноз курса доллара к гривне

  Цікава картінко на місяцях,намалюють розворотну фігуру,яка дасть можливість побачити хоча б 27.3(максимум 28.6),чи все ж боковик з продровженням зміцнення гривні.
 14. Боб Губка

  Прогноз курса доллара к гривне

  З вихідними не склалось,термінове замовлення,тому працював,але обіцянки не цяцянки.Найближчі перспективи пари,на денному прапор з продовжненням росту 26.7.
 15. Боб Губка

  Поздравления

  Дані археологічних розкопок і свідчення мандрівників і літописців підтверджують, що вишивання як вид мистецтва в Україні існує з часів енеоліту. Вишивкою, за свідченням Геродота, був прикрашений одяг скіфів[джерело?]. Знайдені на Черкащині срібні бляшки з фігурками чоловіків, датовані VI століттям, вказують на подібність одягу і вишивки українського народного костюма середньовіччя і нового часу. На жаль, пам'ятники української вишивки збереглися тільки за останні кілька століть. В «Ізборніку» князя Святослава зображено знак зодіака — діву, сорочка якої прикрашена ймовірно вишивкою.Є чим пишатись,ще раз усіх зі святом!
×