Перейти к публикации

Боб Губка

Форумчанин
 • Публикации

  985
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3222 Душка

6 подписчиков

О Боб Губка

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

5859 просмотров профиля
 1. Боб Губка

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Краще робити аналіз тих подій які уже відбулись,дочекайтесь хоча б інавгурації,я б на місці Зеленського до узаконення не оприлюднював своїх намірів,попит на памперси великих розмірів вже зашкалює😄
 2. Маю думки що бариги та казнокради за підтримки кремля(нафтова блокада,загострення на сході і т.д.)будуть збивати рейтинг Зеленського,тому курс будуть тримати до інавгурації(а при Петі ж було 26.6,ото були часи)з можливим обвалом після скдладання присяги(ось бачите до чого некомпетентний країну довів).Поки що тех-аналіз поклав на полку.
 3. Боб Губка

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Путін,як і йго союзник Порох робить усе для свого збагачення та убеспечення своїх статків,тільки в Росії це зробити простіше,все під Путіним та його прибічниками,а у нас складніше- можна грабувати народ лише 5 років,потім або втікати,або ж мислити як вберегти награбоване.
 4. Боб Губка

  Гражданская война в Украине

  Подивіться на рейтинги багатіїв по Форбс-прозрієте,українців більше аніж французів,німців,поляків разом узятих,якщо десь убуло,то десь через верх.Україна багата ресурсами ось тільки їх розподіл далеко нерівномірний,та й розбазарюється малорентабельно.
 5. Боб Губка

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Українці стали мудрішими,результат голосування це і є Майдан 4,на парламентських виборах буде Майдан 5 і остаточне прощавай баригам,казнокрадам,фальшивій прокравшійся еліті.
 6. Вітаю Україну з проведенням дійсно демократичних виборів!Новому презеденту впершу чергу потрібно звернути увагу на торгівлю надрами(облік видобутку газу,ліс,бурштин і т.д.),а також навести порядок на митниці,також варто провести скорочення чиновницького апарату,але головне дотримуватись принципу-сам не беру і нікому не дозволю.
 7. Сжато про погляди Зеленського,від мене лайк.
 8. Боб Губка

  В Украине стартовала кампания по выборам Президента

  Безвіз це не досягнення Петра,Молдова та Грузія отримали безвіз без Порошенка,безвіз це кроки назустріч народам які стали на шлях євроінтеграції(така собі "печенька"),за безвіз Україна заплатила кров'ю,а нездатність влади проводити реальні реформи якраз були перепоною та затримували процес надання безвізу.
 9. https://youtu.be/WjlkKb0vFH8 Про братію при совку,доречі доповідь Луценко про свою роботу мало б чим відрізнялась.Теперішні наші керманичі застали,вони діти(пордження) тієї системи-влада найкращий бізнес,їм більше всього нехочется щоб Україна перетворилась на європейську правову державу.
 10. Немає провини Зеленського в тому що ми опустились до такого рівня,продавати високоякісний ліс кругляк як дрова-це для прикладу і таких прикладів вистачає у всіх газузях,а потім одівшись у вишиванку,ще й українською мовою,розповідати про досягнення та про майбутній вступ до ЄС та НАТО,як ви хочете щоб після багаторічного обміну золота на буси нас сприймали.
 11. Боб Губка

  В Украине стартовала кампания по выборам Президента

  Потрібно забувати про свою меншовартість,Україна найбагатша країна Європи.Новій владі перестати красти з мрією звалити з награбованим на комфортний та безпечний захід,а запускати власну економіку,залучати іноземного інвестора,поступово перестати бути сировинним придатком,тільки тоді з нами почнуть рахуватись.
 12. Боб Губка

  В Украине стартовала кампания по выборам Президента

  Ну коли вже й Кучма за Зеленського,це означає ПАП докерувався дальше немає куди.
 13. Боб Губка

  В Украине стартовала кампания по выборам Президента

  Наполегливо рекомендувала зупинити лити бруд та застерігала у вчиненні провокацій,все просто як Божий лист.
 14. Боб Губка

  В Украине стартовала кампания по выборам Президента

  Під час війни впрягатись мають всі,а коли олігархи та їхні шістки чинуші різного калібра примножують свої статки,а країна та населення потерпає та несе втрати,то люди з часом починають розуміти що щось не так,тим паче в теперішній час коли інформація розповсюджується миттєво.
×