Jump to content

Fura!

Member
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Душка

About Fura!

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

621 profile views
 1. Кіт Груп, Хмельницький, поки так:
 2. Занадто багато цивільних літаків навколо, як для початку конфлікту...
 3. Ну, після 24 лютого мене вже нічого не здивує https://fr24.com/SPAR19/2ce4f83f спостерігаємо)
 4. У мене квартира трохи більше 100кв, досить теплий будинок. Я єдиний, хто відмовився від газового опалення ще у 2015 році. Купив теплові панелі 700Вт у кожну кімнату. Кухня не опалюється, достатньо плитки, кавоварки, чайника... У мене найнижчі рахунки за комуналку в будинку. Двозонний лічильник робить свою справу: посудомийка, пральна машина, бойлер - працюють вночі. Окремо на бойлер поставив часове реллє, яке працює за графіком, так як нема потреби гріти воду, коли всі на роботі. А на виробництві поставив два кондиціонери, інвертори, один CH і один Gree (по 24 кожен). 120 квадратів холодного приміщення гріють без проблем, в середньому, в холодний місяць тягнуть 5500 грн, при вартості 6.50грн\кВт. Працюють до -25. В холодний період, коли на вулиці менше -10С кондиціонери не вимикаю, так як потім йде більше електрики на прогрів приміщення, ніж на підтримку температури протягом кількох днів. Ще в одному виробничому приміщенні стоїть Cooper Hunter на 18, я його не вимикаю з листопада по березень. Вже 5 років працює.
 5. У мене колись був Ланос, з салону, 2004 рік. На 205т км полетів бенз.насос. Потягнув на сервіс, там відкрили бак під сидінням, вийняли насос, розібрали, там "памперс"-фільтр, він був чистий, в баку все блистіло. Хлопці на сервісі підійшли і питають, де я так заправляюсь, що за 200тис бак в ідеальному стані?.. Я заправлявся абсолютно всюди, лив саме дешеве лайно, яке міг знайти в Хмельницькому, спиртову бодягу, бенз з розливайок, все, що міг знайти дешевше...
 6. В Хмельницькому взагалі безіменні розливайки. Я заливаю повний бак солярки, їде реально краще, ніж від БРСМ. В перспективі не ясно, як воно покаже себе на форсунках та фільтру сажі, якщо він є... Але стояти в черзі по 3-5 годин немає часу.
 7. Хмельницький, базар, Геологів 34.80/35.30 (вчора, в цей же час, був курс 34.90/35.40)
 8. Хмельницький, базар, Геологів, обмінники Kit Group 36.60/38.10... і сьогодні не базарний день. О 9:00 було 35.60/37.00 Правда наявність не питав.
 9. Fura!

  Приватбанк

  Хмельницький, Епіцентр щойно завантажили банкомат. Істерики нема.
 10. Fura!

  Приватбанк

  Хмельницький. пр.Миру в обід банкомати пусті. До кас черги. Великі черги до банкоматів Ощад. Озерна - аналогічно Центр, Проскурівська - з 3х банкоматів в одному була готівка, людей повно. Проблем з оплатою в магазинах та онлайн протягом дня не було. Причин для істерики та паніки поки не бачу. По факту в грузинську пекарню за хачапурі черга значно більша, ніж у Приваті...
 11. Fura!

  Приватбанк

  доброго дня! Я не офіційно працюю і отримую гроші на картку, бізнес на дружині, наймані оформлені, податки сплачуються, але кошти поступають на мою картку Кілька днів тому зателефонували клієнти і сказали, що Приват зливає всю інформацію про потік грошей на картах в податкову, і податкова тепер трухає людей, навели в зразок львівську область, де, на їхнє переконання, таке вже відбувається. Правда чи ні? Може податкова щось пред"явити?
×