Jump to content

Gotenot

+Subscriber
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-8 Редиска

About Gotenot

 • Rank
  Member

Additional Data

 • Пол:
  Мужской

Recent Profile Visitors

677 profile views
 1. А що, наш ІТ аутсорс таки продав всю валютну виручку по курсу 29,25, чи в основному притримує її в очікуванні кращого курсу? Якщо не продав, то все вкладається в рамки озвученого порядку чисел.
 2. Не дотримано масштаб ні по осі x, ні по осі y, а також не відображено коливання курсу на ЧР з 24.02 по 23.06. Будь-ласка, не публікуйте більше такі маніпулятивні і некоректні графіки.
 3. Gotenot

  МоноБанк

  На питання про те, що станеться у випадку, якщо користувач захоче розрахуватися карткою з балансом, меншим від необхідного для оплати - овердрафт чи відмова операції, техпідтримка відповіла, що А Є сподівання тільки на інформацію про те, що на овердрафт Тобто, є пільговий період. і такі ж відсотки. Але якось не довіряю я цьому висновку. Отже, темний ліс тут з оверами.
 4. Значення мають такі фактори: 1) Скільки вкладено коштів/ресурсів на навчання одного топ-менеджера і скільки - на одного шахтаря, відповідно - можливість заміни одного працівника іншим (кого легше знайти на вакантне місце); 2) Кількість топ-менеджерів та кількість шахтарів на ринку (мається на увазі, таких, які якісно виконують свою роботу і досягають запланованих економічних показників); 3) Вклад одного працівника на оцінену вартість остаточного продукту. Тому замінити шахтаря топ-менеджером можна, але це нераціонально і для шахтаря - бо він втрачає роботу, і для топ-менеджера (бо він працює не на повну потужність своїх уже напрацьованих досвідом можливостей). А от замінити "топа" шахтарем - взагалі неможливо (ну якщо тільки до цього цей шахтар не працював топом). Але знаєте що саме цікаве, Remesis? Взагалі, коли я аналізую своє ставлення до світу і до системи конкретно (капіталізму), яка існує зараз, я дотримуюся такої ж точки зору, як і ви. Моя мама - вчитель ЗОШ. Родич працював шахтарем, дід - все життя був водієм по професії. Я вважаю, що вчитель і медичний працівник отримує занадто низьку оплату за свою працю. Все-таки за втрачені нерви, спокій, сон, життя, врешті-решт(!) - ці професії (і інші) сильно вимотують і змінюють людину. Але коли починаю роздумувати логічно, то в моїй голові вимальовується отака картина з аргументів, які я тільки що навів. Інтелектуальна праця - це інший вид праці, який керує іншими процесами і в результаті координує їх, отримуючи більше прибутку. Не знаю, як ще пояснити це. Просто є дві проблеми: 1) Багато кого і багато чого маскується під "інтелектуальну працю", отримуючи зарплату зовсім не за виконану роботу, а просто так; 2) вчителі і медпрацівники все-таки повинні отирмувати більшу з/п навіть виходячи з моїх аргументів, тому що гарного вчителя і гарного медпрацівника треба довго вчити, і це важка праця. Тут уже питання політичне. Ось такий неоднозначний пост.
×