Jump to content

Gotenot

Member
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-26 Гад

About Gotenot

 • Rank
  Member

Additional Data

 • Пол:
  Мужской

Recent Profile Visitors

1,632 profile views
 1. Облікова ставка 16%. Тримісячні депосертифікати - 20%, кредити рефінансування - 22%. Прогноз по інфляції: зросте з 8,5% до 9,8% у 2024 році, але в 2025 році прогнозується на рівні 6%. Прогноз по ВВП на кінець 2023 року: замість +2,9% - +4,9%. На 2024 +3,6%. 2025 +6% Резерви планується продовжувати тримати вище 40 млрд$
 2. Так вони працювали, бо курс був фіксований. А зараз не буде. Головне питання - наскільки оф.курс почне плавати від завтра.
 3. https://habr.com/ru/articles/575626/ Це сучасна кнопочна китайщина. Думаю, надійними були кнопочники 2005-2010 років (нокіа, наприклад). Чекаєм лікбез від @NWEN , якщо маєте що сказати як про кнопочні, так і про смартфони, і методи прибирання з них маркетингової і трекінгової знеособлюючої інформації)
 4. Цього достатньо акуми/павери/станції зарядити. Розглянем нормально спроектований будинок. Вода - зі скважини. Газовому котлу і нормально спроектованій системі опалення е/е не потрібна, вода йде самотіком по градієнту температури (якщо є пасивна, паралельна помпі лінія на виході з котла). Ну так хто вам винен, що у вас лише один вивід, і той на помпі...) Цілу зиму без е/е (по годині на день умовно), та навіть без газу можна прожити, якщо є газовий з пасивною системою + задубльований твердопаливним. Також сонячні панелі для побутового електроспоживання, + генератор і пальне в запасі.
 5. Облікова ставка знижена до 20% з 15 вересня. Ставка за тримісячними депозитними сертифікатами і надалі дорівнюватиме обліковій ставці. Водночас ставка за депсертифікатами "овернайт" знижена до 16%, а за кредитами рефінансування - до 22%. Обов'язкова частка залишку строкових депозитів фізосіб, які враховуються під час розрахунку ліміту вкладень банків у 3міс. депсертифікати, знижена до 35% (з 18 вересня). Декларується подальше зниження облікової ставки в майбутньому.
 6. Є такі висновки з вищесказаного: - або євро поки трохи скоригується, щоб сильно не "бігти поперед батька в пекло" , тобто поперед індексу долара - тоді можем чекати 1.11; - або євро зараз по правильній ціні, і це індекс долара скоригується ще - дійде до рівня березня 22 - і в цьому випадку євро не буде мати причин для корекційного руху навіть до 1.1160, а тільки вверх. Як розділити, розрізнити ці два варіанти розвитку подій, і який з них саме зараз? Тобто, це індекс не доганяє, чи євро переганяє? Яку інфу нам може дати понеділок?
 7. Виглядає так, що євро проторює собі доріжку вверх без корекції (насправді це долар вниз, але то таке). Як гадаєте, чи буде зупинка на 1.123, чи цей рівень ніхто й не помітить і піде далі вверх?
 8. Я б не був таким оптимістичним; коректніше звучало б так - "дійшли згоди про відтермінування дефолту США на два роки".
 9. Як на мене, такі гроші не мають базової цінності грошей - бути універсальним засобом обміну. Адже якщо додати сутність "цільове призначення" до всіх грошей, то вони вже не будуть універсальним засобом обміну. Для субсидій, пільг і так далі ще розумію, але повністю перейти на такі гроші, щоб потім держава вказувала - беручи за основу приклад вище - скільки тюбиків пасти мені купувати - то є дно. Вбачаю єдиним виходом із ситуації бойкот такої е-гривні (продовження всіх оплат у "стандартній" безготівці або ж повний перехід в готівку), або, якщо заборонять обіг готівкової+безготівкової валюти - то перехід в іншу юрисдикцію, трішки вільнішу) А про безінтернетні гаджети цікаво, чисто з технічної точки зору. Чи маєте інформацію, як планується забезпечувати їх роботу, власне, без інтернету? Бо на рівні принципової здогадки маю думки, а от по факту як - буде цікаво почути.
 10. "Покупаю - падает; Продаю - растет; Зашел в позицию и жду - цена в боковике три года."
 11. Всі реакції, окрім "не подобається", піднімають репутацію. Тож по суті різниці ніякої.
 12. Gotenot

  Медицина в Украине

  Тож не нагнітайте зраду. Давно пора було прикрити безконтрольні закупки антибіотиків, гормональних та інших ліків населенням. https://life.pravda.com.ua/health/2023/03/31/253604/
 13. Облікова ставка збережена на рівні 25%. Будуть і далі спонукати населення на гривнедепозити. Інфляція 24,9% у річному вимірі. Курс лишається фіксованим. Бюджет 2023 повністю профінансований. 7 квітня 2023 року буде введено: трьохмісячний депозитний сертифікат із ставкою = обліковій ставці; Ставка за депосертифікатами овернайт знизиться до 20%; з 11 травня 2023 року обов'язкові резерви на рахунках фізосіб поширюватимуться лише на депозити з початковим строком від трьох місяців.
 14. часткова мобілізація в рф, можливо? Тоді не тільки гривня до долара скакнула, на багатьох різних графіках були імпульси... Ми ще це обговорювали) А чи може піти нижче? В тому розумінні, чи є для цього реальна можливість, поки оф.курс такий, який є?
×