Jump to content

Gotenot

Member
  • Content Count

    41
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

-43 Гад

About Gotenot

  • Rank
    Member

Additional Data

  • Пол:
    Мужской

Recent Profile Visitors

2,361 profile views
  1. Gotenot

    Асвио Банк

    Новий фінтехпроект від Асвіо - амобанк. Основні тарифи: Амозбір (спільний збір) - 4% річних Амоскарб (ощадний безстроковий) - 5% річних Мегадохідний строковий (3, 6, 12 міс.) - UAH від 12 % до 14 % USD від 0,5 % до 1,5% EUR від 0,25 % до 1 % Кредлім: до 200000 грн, грейс - до 62 днів, далі - 3,2% місячних Ліміти: зняття готівки в Україні - 100 000/добу в касі АСВІОБАНК, 15000/добу усі інші джерела (банкомати, каси інших банків) оплата товарів/послуг в Україні - 50000/раз, 390000/місяць в інтернеті - 20000/раз, 50000/місяць переказ коштів з картки - 29999/раз, 100000/день ліміт зарахування коштів - 50000/раз, 100000/місяць https://www.asviobank.ua/ua/bank/amobank - умови https://www.amobank.com/ - сайт проекту Чим особливим може бути цікавий проект, які думки?
  2. З усією повагою, але "після" не означає "внаслідок". Ви активно просуваєте тезу про те, що гривня зростає (тобто курс долара до гривні падає) тоді, коли зростає євро, і вибудовуєте на цьому якісь теорії заговорів. А як на мене, євро тут - просто зайва деталь у логічному ланцюжку: виходять, наприклад, погані новини по долару - долар падає, а інші валюти в парі до нього ростуть (тобто євро росте в парі EURUSD). Гривня теж росте в парі UAHUSD. Але, оскільки ми всі користуємось інверсною версією - USDUAH, то в цій парі дійсно гривня падає - що: - з точки зору нашої економіки виглядає, що гривня зміцнюється; - з вашої точки зору - що в гривні і євро є якась квантова заплутаність; - а насправді має місце всього лиш вплив новин по долару в США, і інверсія валютної пари долар-гривня відносно звичної євро-долар. Або навіть і не має такого аж прямого впливу новин від ФРС на наш готівковий ринок - але принаймні точно не євро і описаним вами "квантовим" способом. Прошу виправити, якщо помиляюсь.
  3. Облікова ставка 16%. Тримісячні депосертифікати - 20%, кредити рефінансування - 22%. Прогноз по інфляції: зросте з 8,5% до 9,8% у 2024 році, але в 2025 році прогнозується на рівні 6%. Прогноз по ВВП на кінець 2023 року: замість +2,9% - +4,9%. На 2024 +3,6%. 2025 +6% Резерви планується продовжувати тримати вище 40 млрд$
  4. Так вони працювали, бо курс був фіксований. А зараз не буде. Головне питання - наскільки оф.курс почне плавати від завтра.
  5. https://habr.com/ru/articles/575626/ Це сучасна кнопочна китайщина. Думаю, надійними були кнопочники 2005-2010 років (нокіа, наприклад). Чекаєм лікбез від @NWEN , якщо маєте що сказати як про кнопочні, так і про смартфони, і методи прибирання з них маркетингової і трекінгової знеособлюючої інформації)
  6. Цього достатньо акуми/павери/станції зарядити. Розглянем нормально спроектований будинок. Вода - зі скважини. Газовому котлу і нормально спроектованій системі опалення е/е не потрібна, вода йде самотіком по градієнту температури (якщо є пасивна, паралельна помпі лінія на виході з котла). Ну так хто вам винен, що у вас лише один вивід, і той на помпі...) Цілу зиму без е/е (по годині на день умовно), та навіть без газу можна прожити, якщо є газовий з пасивною системою + задубльований твердопаливним. Також сонячні панелі для побутового електроспоживання, + генератор і пальне в запасі.
  7. Облікова ставка знижена до 20% з 15 вересня. Ставка за тримісячними депозитними сертифікатами і надалі дорівнюватиме обліковій ставці. Водночас ставка за депсертифікатами "овернайт" знижена до 16%, а за кредитами рефінансування - до 22%. Обов'язкова частка залишку строкових депозитів фізосіб, які враховуються під час розрахунку ліміту вкладень банків у 3міс. депсертифікати, знижена до 35% (з 18 вересня). Декларується подальше зниження облікової ставки в майбутньому.
  8. Є такі висновки з вищесказаного: - або євро поки трохи скоригується, щоб сильно не "бігти поперед батька в пекло" , тобто поперед індексу долара - тоді можем чекати 1.11; - або євро зараз по правильній ціні, і це індекс долара скоригується ще - дійде до рівня березня 22 - і в цьому випадку євро не буде мати причин для корекційного руху навіть до 1.1160, а тільки вверх. Як розділити, розрізнити ці два варіанти розвитку подій, і який з них саме зараз? Тобто, це індекс не доганяє, чи євро переганяє? Яку інфу нам може дати понеділок?
  9. Виглядає так, що євро проторює собі доріжку вверх без корекції (насправді це долар вниз, але то таке). Як гадаєте, чи буде зупинка на 1.123, чи цей рівень ніхто й не помітить і піде далі вверх?
  10. Я б не був таким оптимістичним; коректніше звучало б так - "дійшли згоди про відтермінування дефолту США на два роки".
  11. Як на мене, такі гроші не мають базової цінності грошей - бути універсальним засобом обміну. Адже якщо додати сутність "цільове призначення" до всіх грошей, то вони вже не будуть універсальним засобом обміну. Для субсидій, пільг і так далі ще розумію, але повністю перейти на такі гроші, щоб потім держава вказувала - беручи за основу приклад вище - скільки тюбиків пасти мені купувати - то є дно. Вбачаю єдиним виходом із ситуації бойкот такої е-гривні (продовження всіх оплат у "стандартній" безготівці або ж повний перехід в готівку), або, якщо заборонять обіг готівкової+безготівкової валюти - то перехід в іншу юрисдикцію, трішки вільнішу) А про безінтернетні гаджети цікаво, чисто з технічної точки зору. Чи маєте інформацію, як планується забезпечувати їх роботу, власне, без інтернету? Бо на рівні принципової здогадки маю думки, а от по факту як - буде цікаво почути.
  12. "Покупаю - падает; Продаю - растет; Зашел в позицию и жду - цена в боковике три года."
  13. Всі реакції, окрім "не подобається", піднімають репутацію. Тож по суті різниці ніякої.
  14. Gotenot

    Медицина в Украине

    Тож не нагнітайте зраду. Давно пора було прикрити безконтрольні закупки антибіотиків, гормональних та інших ліків населенням. https://life.pravda.com.ua/health/2023/03/31/253604/
×