Перейти к публикации

summer

Форумчанин
 • Публикации

  41
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

90 Душка

О summer

 • Звание
  Member

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Зачем так много слов,если можно одним предложением: РПЦ никогда не получала от Вселенского патриархата Томоса об автокефалии.
 2. Не подскажете нам в каком году РПЦ Томос на автокефалию получила? Митрополит,не вопрос,вот ссылка,у нас Гугл доступен пока,не знаю как у вас )).
 3. Так новая структура создается.И это будет не просто сумма Церквей. Тут уже кое-кто должности под новую Церковь попродавал. Патриарх сам назначать будет. Такого поворота никто не ожидал.
 4. Пояснення архімандрита Кирила щодо Томосу. Зміст відео: " Було прийняте рішення про відновлення Київського Митрополії в складі Константинопольського Патріархату, як ця Київська Митрополія існувала до 1686 року з часів Х століття,коли Київ був хрещений.Цей крок має певну логіку,тому що, якби Константинопольський Патріархат надавав Томос тим українським Церквам,які зараз є в Україні,то це викликало б певні реакції в інших Церков,які висловлювали своє заперечення щодо такого кроку.Тому Константинопіль пішов іншим шляхом,спочатку відновивши свою Митрополію, а потім він має намір дати цій Митрополії автокефалію.З точки зору канонічних процедур це є правильний крок.Всеукраїнський Собор повинен заснувати фактично нову структуру і це буде не просто сума існуючих Церков,а нова структура,яку будуть засновувати представники кожної з Церков,але вони будуть представляти не свою власну структуру,а самих себе і своїх парафіян.І ця нова структура власне отримає Томос і нова структура почне існувати як помісна Церква України. " https://ukrainian.voanews.com/a/tomos-avtokefaliya/4611427.html e4e8d17a-df38-4f5d-915e-358864aaa2ef (1).mp4
 5. 1. Ким "возбужненная", Богом? Не припинялися диверсії проти Києва і Константинополя до останнього дня перед Священним Синодом. Дійшло до того, що Москва пророкувала Україні громадянську війну на релігійному ґрунті. Ба навіть — розвал України!!! Споряджені у попівські ряси антиукраїнські сили готувалися до силового зіткнення. З Кремля лементували про розкол світового православ’я. 2. Більшістю голосів ієрархи Константинополя скасували і анафему (відлучення від церкви, прокляття), яку свого часу РПЦ наклала на Патріарха України-Руси Філарета і главу УАПЦ Митрополита Макарія, вважаючи їх розкольниками. Неправомірне покарання українських владик було відмінено, оскільки його застосували, виходячи із політичних мотивів. Синод відновив канонічний статус Патріарха Філарета і Митрополита Макарія, відтак вся їхня дільність була і є канонічною. 3. 11 жовтня Священний Синод Вселенської Патріархії (її резиденція розташована у стамбульському мікрорайоні Фанар) ухвалив рішення про те, що анексія Київської Митрополії, до якої Російська православна церква шляхом інтриг вдалася у далекому 1686 році, була незаконною. Все,рішення прийняте по суті. 4. Якщо з нами Бог, то хто проти нас? І,так, Ворфоломій I - Красавчик ! " Вселенський Патріархат нікому не погрожує і ні від кого не боїться погроз, але йде не звертаючи, виконуючи свою місію..." Як розвиватимуться події тепер? Очікується, що Фанар продовжить процедуру надання томоса для Української православної церкви. А відтак, після офіційного надання томоса (це може трапитися на черговому Синоді Вселенського патріархату 9−11 листопада), в одному з головних православних київських храмів відбудеться Об’єднувальний собор 63-х архієреїв УПЦ КП, УАПЦ, УПЦ МП, які звернулися до Константинополя про автокефалію. На цьому безпрецедентному форумі й буде проголошено утворення Єдиної Помісної Української Православної Церкви. Учасники цього «собору православної злуки» оберуть предстоятеля новоутвореної УПЦ. Згодом він вирушить на аудієнцію у Стамбул. З рук Його Всесвятості Варфоломія І Патріарх незалежної УПЦ отримає томос. Може статися і так, що глава Константинопольської церкви сам відвідає древній Київ і у його знаменитій на весь світ Лаврі вручить історичний документ. Принаймні офіційне запрошення до Києва на Фанар недавно надіслав голова українського парламенту. З великої долею ймовірності можна припустити, що главою Помісної Української Православної Церкви стане Патріарх Філарет. Ця людина особливо доклалася до її створення. https://wz.lviv.ua/article/378839-blaha-vist-dlia-ukrainskoho-pravoslavia
 6. Сталося! Рішення Священного Синоду : Українська Православна Церква здобула статус канонічної і отримає Томос. Речник Київської патріархії архієпископ Євстратій (Зоря) на своїй сторінці у Facebook опублікував текст рішення Синоду. ДОКУМЕНТ (переклад) Вселенський Патріархат Оголошення Під головуванням Його Всесвятості, Вселенського Патріарха, Святий і Священний Синод зібрався на чергове засідання з 9 по 11 жовтня 2018 року для вивчення та обговорення питань порядку денного. Священний Синод детально та тривалий час обговорював церковну справу України в присутності Його Преосвященства Архиєпископа Даниїла Памфільського та Його Преосвященства Єпископа Іларіона Едмонтонського, Патріарших Екзархів в Україні, та ухвалив після розширеного обговорення: 1) Підтвердити вже прийняте рішення про те, щоб Вселенський Патріархат приступив до надання автокефалії Церкві України. 2) Відновити станом на сьогоднішній день Ставропігію Вселенського Патріарха в Києві, одну з його багатьох Ставропігій в Україні, які завжди там існували. 3) Прийняти та розглянути прохання про апеляцію від Філарета Денисенка, Макарія Малетича та їх послідовників, які опинилися у схизмі не з догматичних причин, у відповідності до канонічних прерогатив Константинопольського патріарха отримувати такі звернення від ієрархів та інших священнослужителів з усіх Автокефальних Церков. Таким чином, згадані вище особи були канонічно поновлені у своєму єпископському або священицькому сані, також було відновлено сопричастя їхніх вірних з Церквою. 4) Скасувати зобов'язання Синодального листа 1686 року, виданого за обставин того часу, який надавав у порядку ікономії право Патріарху Московському висвячувати Київського митрополита, обраного собором духовенства та вірян його єпархії, який мав згадувати Вселенського Патріарха як свого Першоієрарха за будь-яким богослужінням, проголошуючи та підтверджуючи свою канонічну залежність від Матері-Церкви Константинополя. 5) Звернутися до всіх залучених сторін із закликом утримуватися від захоплення церков, монастирів та іншого майна, а також від будь-яких інших насильницьких дій та помсти, щоб перемагали мир і любов Христа. Вселенський Патріархат, 11 жовтня 2018 року Головний Секретаріат Святого і Священного Синоду
 7. summer

  Прогноз курса доллара к гривне

  То 47% від загальної ємкості газосховищ,але на зиму цього повинно вистачити.
 8. summer

  Задача про шапку

  Для удобства счета предположим,что у продавца было 100 руб. в шапках или рублях,не важно. Покупатель \ Продавец \ Соседка Визит покупателя 0 100 25 Размен фальшивки 0 125 0 Продажа шапки 25 100 0 Возмещение соседке 25 75 25 Продавец попал на 100-75=25 руб.
 9. summer

  Задача про шапку

  Соседка осталась при своих.Как была с 25 руб. в начале,так и осталась.Ее в расчет не берем. Покупатель пришел в магазин,считай,с пустыми руками(25 фальшивых рублей),а ушел в шапке за 10 руб.+15 руб.сдачи. Вывод:продавец "попал" на 25 руб.
 10. summer

  Освіта за кордоном

  II ступень это и есть магистратура.Сталкивался(http://forum.kurs.com.ua/topic/1066-osvta-za-kordonom/page-2#entry109142) с I ступенью(бакалаврат),в 2014 это работало,условия те же остались.В этом деле важно найти универ,который выделяет бесплатные места для иностранных студентов по избранной Вами специальности.Определяйтесь и обращайтесь в ВУЗ напрямую.
 11. summer

  Освіта за кордоном

  Госуниверситет-да,консульство-нет,с консульством столкнетесь только когда визу после поступления будете открывать. Причем,в магистратуру вообще без экзаменов можно поступать:"Для тех, кто поступает на II ступень, на данный момент экзамен не предусмотрен.Однако, если количество желающих превысит количество мест, условия приема могут измениться". Места конечно же выделяют не частные ВУЗы,а госуниверситеты:"Предусмотренное количество мест для иностранных студентов составляет 1% от общего количества мест на предложенных специальностях". Все нужно напрямую узнавать в ВУЗе.
 12. summer

  Освіта за кордоном

  Вторая ссылка,первый абзац.
 13. summer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Предположим,погром оффшоров.
×