Перейти к публикации

summer

Форумчанин
 • Публикации

  48
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

87 Душка

О summer

 • Звание
  Member

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Патріарх Філарет, який очолює УПЦ КП, відмовився балотуватися на посаду предстоятеля Єдиної помісної української церкви. https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20181205-filaret-vidmovyvsya-ocholyty-yedynu-pomisnu-ukrayinsku-tserkvu/ Говорят,из-за возраста,ему в следующем году 90 лет исполняется.
 2. «...цей документ(Томос) не показується зараз, він не є публічний, він є унікальним документом, який вручається один раз одній людині – предстоятелю незалежної церкви», «Статут має інкорпорувати положення Томосу і рекомендації щодо Статуту вже затверджені Вселенським патріархатом. Українські єпископи – учасники об’єднавчого собору – матимуть право трохи змінювати чи доповнювати положення Статуту». https://www.radiosvoboda.org/a/29639414.html Да,умеет Константинополь интригу сохранять.?
 3. И ПОВОД готовился очень громкий,если учесть,что судно,которым перекрыли канал - танкер и украинских моряков провоцировали на открытие огня .
 4. То он в 2008 году сказал,тогда методички другие были.А сейчас другие времена,другие методички.А в них старое правило: - если не можешь повлиять на процесс - возглавь его. 2016 год: Митрополит Онуфрий принял участие в государственной церемонии памяти жертв Голодомора
 5. Думающий атеист, живущий по совести, сам не понимает, насколько он близок к Богу. Потому что творит добро, не ожидая награды. В отличие от верующих лицемеров. (Ганс Христиан Андерсен)
 6. Зачем так много слов,если можно одним предложением: РПЦ никогда не получала от Вселенского патриархата Томоса об автокефалии.
 7. Не подскажете нам в каком году РПЦ Томос на автокефалию получила? Митрополит,не вопрос,вот ссылка,у нас Гугл доступен пока,не знаю как у вас )).
 8. Так новая структура создается.И это будет не просто сумма Церквей. Тут уже кое-кто должности под новую Церковь попродавал. Патриарх сам назначать будет. Такого поворота никто не ожидал.
 9. Пояснення архімандрита Кирила щодо Томосу. Зміст відео: " Було прийняте рішення про відновлення Київського Митрополії в складі Константинопольського Патріархату, як ця Київська Митрополія існувала до 1686 року з часів Х століття,коли Київ був хрещений.Цей крок має певну логіку,тому що, якби Константинопольський Патріархат надавав Томос тим українським Церквам,які зараз є в Україні,то це викликало б певні реакції в інших Церков,які висловлювали своє заперечення щодо такого кроку.Тому Константинопіль пішов іншим шляхом,спочатку відновивши свою Митрополію, а потім він має намір дати цій Митрополії автокефалію.З точки зору канонічних процедур це є правильний крок.Всеукраїнський Собор повинен заснувати фактично нову структуру і це буде не просто сума існуючих Церков,а нова структура,яку будуть засновувати представники кожної з Церков,але вони будуть представляти не свою власну структуру,а самих себе і своїх парафіян.І ця нова структура власне отримає Томос і нова структура почне існувати як помісна Церква України. " https://ukrainian.voanews.com/a/tomos-avtokefaliya/4611427.html e4e8d17a-df38-4f5d-915e-358864aaa2ef (1).mp4
 10. 1. Ким "возбужненная", Богом? Не припинялися диверсії проти Києва і Константинополя до останнього дня перед Священним Синодом. Дійшло до того, що Москва пророкувала Україні громадянську війну на релігійному ґрунті. Ба навіть — розвал України!!! Споряджені у попівські ряси антиукраїнські сили готувалися до силового зіткнення. З Кремля лементували про розкол світового православ’я. 2. Більшістю голосів ієрархи Константинополя скасували і анафему (відлучення від церкви, прокляття), яку свого часу РПЦ наклала на Патріарха України-Руси Філарета і главу УАПЦ Митрополита Макарія, вважаючи їх розкольниками. Неправомірне покарання українських владик було відмінено, оскільки його застосували, виходячи із політичних мотивів. Синод відновив канонічний статус Патріарха Філарета і Митрополита Макарія, відтак вся їхня дільність була і є канонічною. 3. 11 жовтня Священний Синод Вселенської Патріархії (її резиденція розташована у стамбульському мікрорайоні Фанар) ухвалив рішення про те, що анексія Київської Митрополії, до якої Російська православна церква шляхом інтриг вдалася у далекому 1686 році, була незаконною. Все,рішення прийняте по суті. 4. Якщо з нами Бог, то хто проти нас? І,так, Ворфоломій I - Красавчик ! " Вселенський Патріархат нікому не погрожує і ні від кого не боїться погроз, але йде не звертаючи, виконуючи свою місію..." Як розвиватимуться події тепер? Очікується, що Фанар продовжить процедуру надання томоса для Української православної церкви. А відтак, після офіційного надання томоса (це може трапитися на черговому Синоді Вселенського патріархату 9−11 листопада), в одному з головних православних київських храмів відбудеться Об’єднувальний собор 63-х архієреїв УПЦ КП, УАПЦ, УПЦ МП, які звернулися до Константинополя про автокефалію. На цьому безпрецедентному форумі й буде проголошено утворення Єдиної Помісної Української Православної Церкви. Учасники цього «собору православної злуки» оберуть предстоятеля новоутвореної УПЦ. Згодом він вирушить на аудієнцію у Стамбул. З рук Його Всесвятості Варфоломія І Патріарх незалежної УПЦ отримає томос. Може статися і так, що глава Константинопольської церкви сам відвідає древній Київ і у його знаменитій на весь світ Лаврі вручить історичний документ. Принаймні офіційне запрошення до Києва на Фанар недавно надіслав голова українського парламенту. З великої долею ймовірності можна припустити, що главою Помісної Української Православної Церкви стане Патріарх Філарет. Ця людина особливо доклалася до її створення. https://wz.lviv.ua/article/378839-blaha-vist-dlia-ukrainskoho-pravoslavia
 11. Сталося! Рішення Священного Синоду : Українська Православна Церква здобула статус канонічної і отримає Томос. Речник Київської патріархії архієпископ Євстратій (Зоря) на своїй сторінці у Facebook опублікував текст рішення Синоду. ДОКУМЕНТ (переклад) Вселенський Патріархат Оголошення Під головуванням Його Всесвятості, Вселенського Патріарха, Святий і Священний Синод зібрався на чергове засідання з 9 по 11 жовтня 2018 року для вивчення та обговорення питань порядку денного. Священний Синод детально та тривалий час обговорював церковну справу України в присутності Його Преосвященства Архиєпископа Даниїла Памфільського та Його Преосвященства Єпископа Іларіона Едмонтонського, Патріарших Екзархів в Україні, та ухвалив після розширеного обговорення: 1) Підтвердити вже прийняте рішення про те, щоб Вселенський Патріархат приступив до надання автокефалії Церкві України. 2) Відновити станом на сьогоднішній день Ставропігію Вселенського Патріарха в Києві, одну з його багатьох Ставропігій в Україні, які завжди там існували. 3) Прийняти та розглянути прохання про апеляцію від Філарета Денисенка, Макарія Малетича та їх послідовників, які опинилися у схизмі не з догматичних причин, у відповідності до канонічних прерогатив Константинопольського патріарха отримувати такі звернення від ієрархів та інших священнослужителів з усіх Автокефальних Церков. Таким чином, згадані вище особи були канонічно поновлені у своєму єпископському або священицькому сані, також було відновлено сопричастя їхніх вірних з Церквою. 4) Скасувати зобов'язання Синодального листа 1686 року, виданого за обставин того часу, який надавав у порядку ікономії право Патріарху Московському висвячувати Київського митрополита, обраного собором духовенства та вірян його єпархії, який мав згадувати Вселенського Патріарха як свого Першоієрарха за будь-яким богослужінням, проголошуючи та підтверджуючи свою канонічну залежність від Матері-Церкви Константинополя. 5) Звернутися до всіх залучених сторін із закликом утримуватися від захоплення церков, монастирів та іншого майна, а також від будь-яких інших насильницьких дій та помсти, щоб перемагали мир і любов Христа. Вселенський Патріархат, 11 жовтня 2018 року Головний Секретаріат Святого і Священного Синоду
 12. summer

  Прогноз курса доллара к гривне

  То 47% від загальної ємкості газосховищ,але на зиму цього повинно вистачити.
 13. summer

  Задача про шапку

  Для удобства счета предположим,что у продавца было 100 руб. в шапках или рублях,не важно. Покупатель \ Продавец \ Соседка Визит покупателя 0 100 25 Размен фальшивки 0 125 0 Продажа шапки 25 100 0 Возмещение соседке 25 75 25 Продавец попал на 100-75=25 руб.
×