Перейти к публикации

mishavm

Форумчанин
 • Публикации

  31
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

71 Душка

О mishavm

 • Звание
  Member
 1. mishavm

  Покупка недвижимости за рубежом

  Так і не зрозумів, чому Чорногорія погана країна для інвестування в нерухомість (Був раз неділю туристом, поїздив по країні - сподобалось)? Дякую, хто дасть розвернуту відповідь!
 2. Віддати 20-ть і купити повітря. Згоден, що така схема, щоб підняти адреналін в тілі. По темі: - Є деякі фактори які можуть "зіграти" і на підвищення ціни на 1-2-х кімнатні цієї осені. Наприклад: Людина яка живе в хатинці 70-100 кв. м. і має квартири, що здають або перепродують, може виникнути бажання перезимувати в квартирі, тому, що дешевше комун. платежі. А вже по весні, подивиться може пакувати валізи і розпродувати свою нерухомість, тоді можливі знижки на нерухомість.
 3. mishavm

  Инвестирование для смертных

  В ЛС, писать нет возможности. Подробности, пожалуйста сюда: mishavm@list.ru
 4. mishavm

  Покупка недвижимости за рубежом

  Дорогі форумчани, коли у нас фінансовий форум, прошу хто знає, розкрити питання про отримання ліцензії від НБУ, для бажаючих Українців, придбати нерухомість за кордоном. http://gazeta.dt.ua/finances/investuvannya-za-kordon-neveseli-realiyi-_.html Чи дійсно потрібна ця ліцензія?
 5. mishavm

  На какой машине вы ездите?

  Golf V plus
 6. mishavm

  Какие виды бизнеса выживут в кризис?

  Відкрию, страшну таємницю, автомийки працюють на "лівій" електриці яка керується з дистанційного пульта.
 7. mishavm

  Прогноз курса доллара к гривне

  Приватбанк, прислал СМС, что с сегодняшнего дня кредитный лимит на Р/С: 0 грн. До этого момента, был лимит: 8 000 грн. Что-то с Приватом, творится или творят. Прогноз: нал. ЧР до конца недели, продажа - 28. ИМХО.
 8. mishavm

  Прогноз курса доллара к гривне

  Нинішня валютна гра – це порятунок на кілька тижнів. Ну не можна перти проти законів економіки.
 9. mishavm

  Прогноз курса доллара к гривне

  Кулявлоб, подав на розгляд в парламент зміни в бюджет. Як ми пам`ятаємо, говорилось про закладання 21 грн. Середньовзвішаний намалюють 24 і всі раді. Тільки після засідання Верховної Зради ми побачимо наскільки все гладенько, прошло.
 10. mishavm

  Прогноз курса доллара к гривне

  Если не принять меры, гривна будет 50. Причём очень скоро. В любом случае дешевле 30 вряд ли будет уже. Плохо будет также с армянской валютой, казахской, таджикской...
 11. mishavm

  Прогноз курса доллара к гривне

  Викиньте державу з голови! По темі: Балашов прогнозує 30 грн.
 12. mishavm

  Прогноз курса доллара к гривне

  Да уж, Охрименко, "авторитет" https://www.youtube.com/watch?v=E_J6gXYJ6xc&list=UURCTW-Tt27LISbFF7rsTgGg&index=2 По прогнозу, на березень до 27, підійдемо. ИМХО.
 13. mishavm

  Прогноз курса доллара к гривне

  Одесса 7 км. тоже мусоров, много.. на каждом шагу по менту. Курс 18,1-19
 14. mishavm

  Туристичний бізнес. Який бізнес відкрити?

  Що, скажите про прокат авто (Ясно, що не в Україні)?
 15. mishavm

  Прогноз курса доллара к гривне

  Доводим до вашего сведения, что все банки будут работать по графику НАЦБАНКА. График работы банков: 31.12.2014 банки осуществляют только внутрибанковские операции 01.01.2015-.04.01.2014 банки не работают 05.01.2015 банки работают без клиентов 06.01.2014 банки работают в обычном режиме 07.01.2014 банки не работают.
×