Перейти к публикации

Roman_999

Форумчанин
 • Публикации

  75
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

159 Душка

О Roman_999

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

921 просмотр профиля
 1. Roman_999

  Прогноз курса доллара к гривне

  Они уже этим сейчас успешно занимаются!
 2. Roman_999

  Прогноз курса доллара к гривне

  Кухар тоже не Бог, месяц назад он призывал всех платить налоги наперёд, потом извинился за свои призывы в фейсбуке, потомучто надеялся на адекватные действия государства... Многое основанно на поведенческой экономике, если большинство верит в кризис, то он произойдёт и наоборот... Пока большинство верит в укрепление, но есть ещё и другие факторы, которые мы с Вами и Кухар можем не знать. Кухар потом откорректирует свои прогнозы, сказав, что появились обстоятельства, которые нельзя было спрогнозировать, а с чем останетесь Вы?
 3. Roman_999

  Прогноз курса доллара к гривне

  Бородатой бабушке и ко нужен дефолт.
 4. Roman_999

  Прогноз курса доллара к гривне

  Те, кто здесь пишет про загон в дорогой доллар, за вас никто думать не будет, у каждого своя голова на плечах. Я покупал и по 27.20 и по 28 и по 24.5, и продавать точно также приходилось без профита. Экономика не настолько динамична, вот например при изменении ставки центральными банками, временной лаг для изменений около 3х мес., точно также и с остальным показателями. Если в мировых экономиках сейчас плохо, а у нас типа "хорошо" и гривна укрепляется, то это не означает, что до нас эта волна не докатится, вспомните кризис 2008. И ещё, если в Штатах, правительство поддерживает экономических индивидов огромной ликвидностью, то в нужный момент они эту ликвидность абсорбируют. У нас же- "недолуга держава", которая всё перекладывает на плечи своего народа, поэтому советую готовиться...курс может быть второстепенным, а вот если цены взлетят и зарплаты уменьшаться при понижающемся курсе, что сейчас уже наблюдается, то этот инфляционный налог мы заплатим с Вами из своего кармана.
 5. Roman_999

  Прогноз курса доллара к гривне

  А Маркарова когда?😄
 6. Roman_999

  Прогноз курса доллара к гривне

  Это называется игра на по понижение. До 15 мая большие выплаты и НБ в любом случае нужно будет выходить на межбанк, что хорошо подтолкнёт котировки вверх, поэтому лучше сейчас пустить вниз, чтобы потом не слишком высоко остановиться.
 7. Roman_999

  Прогноз курса доллара к гривне

  Не вгадали. Мені не вигідно і не хочеться але це її перспектива на найближчі часи, може літо якось і протримаємось, а вже восени буде інший розклад бо на це є об'єктивні фактори, в тому числі і попит, сума якого вказана у пості вище.
 8. Roman_999

  Прогноз курса доллара к гривне

  На противагу оптимізму Ореста та інших, цитата з Фейсбуку Влада Пономаря: "Про курс. Кілька слів стосовно прогнозу курсу валюти. Що ми маємо на сьогодні: Зеленський підписав зміни до держбюджету з "дірою" в 300 млрд. Крім цього, Україна в 2020р має виплатити за держборгом 450 млрд грн. Голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики заявив в четвер, що від МВФ в 2020р ми отримаємо $4 млрд. Це лише 108 млрд грн. Казна порожня, на єдиному казначейському рахунку станом на 1 квітня було 10 млрд грн (для порівняння - в вересні 2019р. 62 млрд). Бізнес зупинився, це призвело до зниження податкових надходжень. Люди не отримують зп, відповідно не купують товари - відповідно наступні бізнеси зменшують виробництво, відповідно знову зменшуються податкові надходження, дірка в бюджеті збільшується і так по колу. У людей немає коштів купувати імпортні товари, імпорт за 2 перших міс 2020р впав на $300 млн (далі буде гірше), відповідно скоротилися надходження в бюджет за статтями доходів "митні платежі, збори, акцизи". Сьогодні дивився як виконується в квітні держбюджет за доходами за статтею «всього по податкових та митних органах». 27% виконання на сьогодні. Недовиконання на 45.5 млрд грн. По митним органам виконання взагалі лише 16%. Не все зрозуміло буде в цьому році з експортом, природні катаклізми, які ми спостерігаємо, не додають оптимізму стосовно гарних перспектив цьогорічного врожаю. Також всесвітня криза вдарить по експорту нашої металургійної продукції. Нагадаю ще до кризи - в 2019р ми вже ми втратили $1,4 млрд на експорті металургійної продукції порівняно з 2018р. Крім того, обсяг грошових переказів заробітчан зменшиться на мільярди доларів. А що потрібно робити: індексація пенсій, виплата пенсіонерам 1000 грн; зростаючі виплати безробітним, кількість яких збільшується в геометричній прогресії; погашення боргів із зарплат медикам; збільшення зп медикам; підтримка медичного сектору для боротьби з пандемією; закупівля медобладнання, засобів індивідуального захисту, дезінфекційних засобів, антисептиків тощо. стимулювання економіки та виплати бізнесу, фопам, малозахищеним верствам населення; тощо. Тобто, навіть кошти МВФ в розмірі 108 млрд грн просто розчиняться в цій величезній бюджетній дірці. І як не буде намагатися чинити опір емісії гривні НБУ (13 квітня заступник голови НБУ виступив категорично проти цієї ідеї, тут я повністю їх підтримую), але для покриття всіх цих видатків їх змусять запустити друкарський станок. А це інфляція і девальвація гривні. Конкретні цифри не озвучую, щонайменше на 10-15%. Отже раджу звернути увагу на конвертацію в валюту. Гарного вечора!"
 9. Roman_999

  Прогноз курса доллара к гривне

  Думаю что индекс вырос на фоне стремительного снижения ставок в США, а также увеличения ликвидности (евро, дол), что привело к возникновению операций керри-трейд. Скорее всего ситуация будет зависеть от уровня рисков, которые готовы взять на себя спекулянты в дальнейшем. В нашей стране спекулятивный капитал постепенно начинает выводиться и ситуация с ростом индекса прекратится по мере выхода из кризиса США и Еврозоны, одним из триггеров будет увеличение процентных ставок в развитых странах, что по сути есть связыванием лишней ликвидности.
 10. Roman_999

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ні в якому разі не хотів Вас образити, але вважаю що критика та різні точки зору повинні існувати бо не буде об'єктивності.
 11. Roman_999

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я звичайно розумію, що в мене не так багато плюсів як у Моцарта і я не помітний для Вас. Але все ж таки повторю своє питання: " Чи не є Ви часом держслужбовцем?" Оптимізм, це звичайно добре, але не в цих умовах.
 12. Roman_999

  Прогноз курса доллара к гривне

  А Ви часом не у державній структурі працюєте?
 13. Roman_999

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я подписывался неоднократно. Возле их ников нет ФИО и адресов. И какой-то особой информации на которой можно заработать тоже не наблюдал.
 14. Roman_999

  Прогноз курса доллара к гривне

  Поделитесь контактами в личку?
 15. Roman_999

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я вообще не пойму укрепление гривны и курс в 27..., при инфляции на борщевой набор в 50-100%. Лимоны с 30 до 100, имбирь со 150 до 400, маски, медикаменты...дыра в бюджете, евро/дол штампуют, валюты соседних стран обесценились, а гривна самая надёжная..?
×