Jump to content

BrazZzilec

Member
 • Content Count

  188
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

124 Душка

About BrazZzilec

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Там пишуть комісія 1,5% і того 40,20 перетворюються в 40,80. А в Райфі зняття без комісії😊
 2. 09.02 хотів придбати євро в межах 50к в БІСбанку 🐿️ (курс 40,80 онлайн в них), кажуть хочемо попередити євро і долар видача з приносу і вже є черга. Тому не наважився на обмін, щоб ті 1200€ знімати місяць чи більше. По долару ситуація трішки краще, я так зрозумів приносять частіше. Тому де є гарний курс і маленький банк,то можно знімати дуже довго. В місті 1 відділення їхнє.
 3. БІС банк👹, не той біс звичайно, а БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ 😂
 4. А в центральній Україні, та що поруч з Київською обл. і Харківською🙂 зафіксвано 40,00-40,80 в одній з обмінок. Тобто по 40 вже приймають синій на опті
 5. Комісія на КДВ 0,5% від суми (max 50 грн). Тобто якщо сума вище 10000 грн, то комісія макс 50 грн., якщо нижче, то 0,5% З 01.09.2022 0,5% від суми (max 50 грн) за поповнення в межах України
 6. Какой такой первый этап проходит?) а с Уни 4% потому что скорей всего вы отправляете кредитные средства. Хотя ещё в октябое приват поднял до 4% за перевод за границу с грн. карт.
 7. Может я вам открою секрет, с 5 октября НБУ запретил переводы с грн. карточек на карты зарубежных банков.☺️ Только с валютных карт можно сделать перевод, потому как бы револют и вайз с этими направлениями пока не актуальны.
 8. А разве учителя, медики и разные чиновники которым платят из бюджета создают ВВП? Разве они что-то производят, что можно потом продать? Учителя возможно в ВУЗ ах где платят контрактники, конечно это и есть доход в бюджет, а остальные хз.😩
 9. ну на мій приват, після повідомлення про арбітраж валюти і про застосування закону про тероризм, приват 2 рази відхиляв платіж з вайсу на мою доларову інет картку, тому перевірити на себе не було можливості.
 10. Ну за револют ничего сказать не могу, мне его заблокировали ещё в августе. Но слышал не только от вас что swift от него заходит бесплатно, а p2p всё таки берут 2%. Мне с вайза swift на интернет карту (не свою, родственника) зашло с комиссией 1% на интернет карту, но писали тут же что и на свою заходит тоже с комиссией.
×