Перейти до змісту

Shansss

Форумчанин
  • Постів

    170
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Shansss

  1. Трошки вниз на 50 коп. Рівненська область 31.5-35.5 можна купити 1-2тис. Потрібно їхати чи до Луцька чи до Рівного.
  2. Рівненська область було 32-35, зараз вже 32-36 і не більше 2тис.
  3. Так як ви їх продасте по кращому курсу? Якщо самий кращий це 32, далі будуть кращі це 100%
  4. Зрозуміло, що будемо рости і далі бо скільки зможе наливати НБУ? А паніка в людей вже почалась, вже банки обмежують видачу грошей. Шкода що сьогодні не зайшов по 28.52 в ОТП смарт на ті що залишились 20% гривні.
  5. Навіщо, я заробити хочу. В мене знятих $ 70%
  6. Купив трохи в моно по 28.48. Спробуємо вдачу на короткій, як і в ті виході що минули🤫
  7. Ні, дуже тихо в чаті. Всі в кедах. Ідемо сьогодні знову на геополітиці на +20 коп. верх.
  8. Рубль вже відреагував на москов. біржі 78 вже.
  9. По народній прикметі, це до неврожаю. Якщо не помиляюсь, то це було тільки на Зх. Україні. Поживемо побачимо, у нас зараз самий більший врожай, але від подорожчання продуктів нас це не спасло.
  10. В Укргаз можна ще купити було по 28,30 що вчора, що сьогодні. Рости будемо по 40-50коп. в день. Все залежить від нерезидентів, як вони налаштовані чи залишились ще ті які не вийшли в першу хвилю. Взавтра все буде зрозуміло, но даже сьогодні продовжили рости, хоч не багато но +10-20коп. добавили.
  11. Ну тоді коли розпочалося покращення, я сам скинув частину по 28-90. Зараз зайшов на всі знову в $, залишив тільки на поїсти і заправити палива. Вже навчені і не раз нашими керманичами, що потрібно робити щоб було краще нам, а не їм. Потрібно дві неділі перечекати, хай торгуються.
  12. Наша задача немножко поживиться на этом, не только им нас доить. Пока моно и альфа онлайн уже /15-/60 и альфа /10-/60. А так все хорошо. Ждём продолжения в понедельник тех кто отдыхает после трудовой недели.
  13. Паники нет, только что снять немного гривни в ОТП я сегодня с 10-30 до 16-30, обходил кучу банкоматов но везде пишет лимит, захожу в приложение лемит увеличиваю, но снять не могу. Пришлось ту часть что смог снять прибить в моно по 28.15, другую что не смог открыть валютный счёт, что мне оператор говорил что не можна открыть только в понедельник, и там прибить по 28.18+ 0.1% комиссии🙄, подскажите какая комиссия на сдачу валюты в ОТП смарт?
  14. Вже 28/15--28/60 на здорове. Будут кусать локти те кто купить по 13😁
  15. 28.50 взяли, можна йти до 29. Думаю два, три дні і ми будемо біля 29, там вже будем боротись.
  16. Некогда обновлять, будем расти. К конца недели думаю будем 26,60-26,80 так и закончим эту неделю.
  17. Думаю, що до 25.08 будем плавати в діапазоні 27.50-27.90, потім після довгих вихідних підемо за 28.
  18. Йдемо на 25.80-26.00. так що ракета полетіла тільки у Ілона:)Все буде добре до середини серпня.
  19. Нічого, в п'ятницю вернемся на 27,00-27,10.
  20. Взавтра вниз, будем пробываиь 26,85-26,95. В п'ятницу вверх до 27,10-27,20
  21. Доброго дня! Читаю постійно вітку і всепропалщиков і йду купляю $, а він потім знову падає Нам Росія так розумію повинна повернути борг по Стокгольмському суду, а ми їм повернули борг який брав Яник? Як це питання вирішилось, щось я цей момент упустив.
×
×
  • Створити...