Jump to content

Френк

Member
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

266 Душка

About Френк

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

948 profile views
 1. Продукти, соки балаклії вже поставляється з польші ес, і ціни ростіть
 2. Кому зараз долар потрібній, а хто золото тримає в злитках, вже як льодяник може облизувати. Курс в 30-32 може бути, всеодно впевнений що буде після ввйни 26-28
 3. Ну як вам вчорашній злив, хто заробив хто втратив..
 4. Я встиг зайтив долар назад ще й заробив,
 5. Є злив що завтра зранку треба бути в кедах, але що саме купляти побачите по факту ... Прогноз на місяць або навіть на тиждень в даний момент неможливо вгадати, так як ситуація міняється кожної години.. Але все ж думаю що 30 на міжбанку не проб єм, якщо нічого не станеться середній курс на рік буде 28.
 6. Нацбанк зараз ще потушить, це загон оленей
 7. Посла походу нагнуть за його слова, вже спростували цю інформацію
 8. Завтра сигнал буде якщо обвалиться фондовий ринок россии а рубл полетить в тартарари. Вище 29 долар не буде нац банк не пустить а кошти є і плюс нам скоро ще фінансової допомоги підкинуть. І якщо дивитись збоку то за 30 років нам ніхто не давав стільки коштів під мізерні проценти або взагалі в дар. Тож гривня буде міцна і зараз краще злити долар в гривню.
 9. Сша дипломатів евакуюють повністю,Хто що думає який курс буде в понеділок, не врахувуючи спекулянтів у вихідні і високий курс який відрізняється від міжбанку.
 10. Ага по 28.82 злився, все шо було в хаті, навіть тещину заначку з книжки)
 11. Долар буде по 20, зараз зайдуть великі ІТ компанії в дія city а це млрд доларів інвестиції і ще заробітчани, плюс ринок сирья. Якщо ще газ підкинуть дешевий через польщу, спг, то точно долар по 20)
 12. Как мне хорошо что сдал (сумма удалена модератором)к зелених по 28.82, как в обменка радовались что идиота нашли и говорили что будет под 30 прям завтра)))
 13. Як думаєте знімати доларовий депозит з банку?
 14. Пару днів тому Ви заганяли всіх в долар і казали що буде 30+...
 15. Ой чую що повториться та сама історія як того року. Коли всі натарались по самі вуза по 28+, а літом стогнали чого долар 23-24 грн... Немає зараз попиту.. все стоїть і люди зараз не долар в голові а на що жити і їсти.. В нас багато живуть від зарплати до зарплати і деякі бізнес тоже.. Плюс літо скоро і ділова активність в бізнес впаде поюс після карантину хтось закриється або буде брати дешеві кредити від уряду...
×