Перейти к публикации

valutominyailo

Форумчанин
 • Публикации

  55
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

196 Душка

О valutominyailo

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

480 просмотров профиля
 1. valutominyailo

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ну тоді, шановний, Ви просто з місяця в місяць дуже неуважно читаєте заголовок щомісячного опитування на цьому форумі, а питання звучить саме : 🈁Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2021?" Тобто не - який ви вважаєте обгрунтований курс, а саме яким буде курс на перше число наступного місяця. Чи Ви вважаєте, що саме першого травня всі зголосяться з Вашою думкою і курс за квітень підскоче на дві гривні чи навіть більше і стане саме таким, яким Ви вважаєте обгрунтованим?
 2. valutominyailo

  Прогноз курса доллара к гривне

  А мене завжди цікавило в ціх прогнозах - хто ж ті люди (і яку мету вони переслідують), які кожного місяця, від прогнозу до прогнозу, не залежно від ніяких обставин, завжди голосують за максимальний курс у прогнозі( в минулому прогнозі - "більше 30" ) Цікаво, якби адміни форуму заради першоквітневого жарту включили зараз варіант прогнозу - "долар па 100" на перше травня, то і за такий варіант проголосували б ці 5-6%, які постійно голосують за максимальні значення ? 🧐🤔
 3. valutominyailo

  Прогноз курса доллара к гривне

  На теперішній момент на МБ опустилися нижче .30 і бідами і оферами. День в будь-якому разі обіцяє бути цікавим )
 4. valutominyailo

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ну уж не знаю, яких саме оленів НБУ ловить такими гойдалками - чи то тих, хто понакупляв по 28,70, увєруючи в рокєту па 3030, чи то тих, хто зараз увєрує в глибоку корекцію. Бо насправді бовтаємося в одному диапазоні вже більше півтора місяці.
 5. valutominyailo

  Прогноз курса доллара к гривне

  Щоб критикувати когось за його прогнози, потрібно перш за все спробувати оприлюднювати своï. Бо заднім розумом всі розумні. А окреслити свої власні прогнози з конкретними цифрами і термінами - не кожен тут на форумі має сміливість.
 6. valutominyailo

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ну це як про той стакан - який наполовину повний чи наполорвину пустий ) Оптиміст буде підраховивати скільки виграв, а песимист - буде паідраховувати скільки програв )
 7. valutominyailo

  Прогноз курса доллара к гривне

  Відповідальність за становище в країні все одно буде на Зеленському і Ко, незалежно від того, які будуть результати місцевих виборів, тож тримати ''хорошую міну при поганій грі'' будуть якомога довше.
 8. valutominyailo

  Прогноз курса доллара к гривне

  Напевно було б так, якби не місцеві вибори наприкінці жовтня. Тож скоріш за все осінній девал штучно перенесуть на зимовий ) А восени будуть зубами тримати максимум до 27-99 Але у НБУ в будь-якому разі своя логіка, і з його важілями йому по силах зробити в будь-яку пору року як 30 так і 25, тож, як буде вигідно для НБУ( чи для тих хто його курує) так і буде. Але стовідсотково взимку вчергове побриють когось з пересічних - або гривнедепозитників на девалі, чи баксодержателів на ревалі( що з придумкуватістю нашого НБУ - теж повністю не виключав би)
 9. valutominyailo

  Прогноз курса доллара к гривне

  А тим часом ... https://kurs.com.ua/novost/197508-ukraina-priblizilas-k-novomu-rekordu-urozhaja-zernovih
 10. valutominyailo

  Прогноз курса доллара к гривне

  ШЕВА, ПАМАГИИИ ! твой доллар(с) І таки вийшов НБУ з купівлею долару
 11. valutominyailo

  Прогноз курса доллара к гривне

  Дійсно, неприємно читати, коли один форумчанин викладає якісь свої думки, а інший, якому ці думки не подобаються, їх перекручує маніпулює ними, чи сарказмує з них. Або як в моєму випадку було - замість суті дискусії загострював увагу на граматичних помилках в моїх дописах. Комусь можливо варто зняти корону, і спілкуватися більш конструктивно. Ну а ближче до теми - то як і я писав, і інші форумчани - посфактум можна красиво і переконливо приводити и пояснювати чинники, які вплинули на курс в минулому, але ніхто не знає точно, з якою силою той чи інший чинник вплине на курс в майбутньому, і чи не з'являться якісь нові чинники, про які ми зараз навіть не здогадуємося. Чи знав хтось, на початку 19го року що викрутаси мінфіну з ОВДП обвалять курс на кінець року до 23? Чи рік тому хтось передбачав, що з'явиться такий чинник впливу на курс, як коронавірус ? Тож ''ніколи не кажи ніколи'' і серед величезної непередбачуваності у світі, так і в Україні а ще й якщо це буде ''комусь'' вигідно - то курс може як стибнути так і впасти, ( принаймні на якийсь відрізок часу) і знову експерти з розумним виглядом потім будуть розповідати постфактум, через що у нас став такий курс, скромно замовчуючи, що вчергове не вгадали зі своїми власними прогнозами.
 12. valutominyailo

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ну якось ... не по-чоловічому... можливо... Бо якщо щось комусь пропонуєте, то будьте готові зробити те ж саме. Бо навіть той же дописувач, який постійно говорить про 29, викликає повагу тим, що не боїться чи не кожного тижня оприлюднювати свій прогноз, який би неадекватний він не був на думку інших читачів. Ну і щоб в свою чергу мені не закинули, чому я не дав тоді прогнозів, якщо іншим пропоную, то на мою скромну думку буде приблизно так: 1.07. - 26,50 1.08. - 26,10 1.09 - 26,80
 13. valutominyailo

  Прогноз курса доллара к гривне

  Цікаво читати Ваші з Орестом дискусії. І також цікаво було б почути і Ваші прогнози, стосовно зазначених Вами дат, запропонованих для прогнозування пану Оресту. І тоді можна було б оцінювати, чія парадігма в оцінці теперпішньої ситуації стосовно впливу на курс більш влучна. Отже, озвучите, шановний пан Моцарт, Ваші особисті прогнози, стосовно запропонованих Вами дат? Курс на 1.07, 1.08., 1.09 ? Тоді напевно і панеу Оресту буде цікавіше озвучити свої прогнози
 14. valutominyailo

  Прогноз курса доллара к гривне

  Мда...куди мені тягатися з майстром слова на цьому форумі, але все ж сподіваюся, що Ви не зманіпулювали стосовно трактування змісту моїх слів, а просто як і в попередньому випадку, просто не вчитувались глибоко в текст. Ось мої слова на рахунок ''деяких людей": ''''''Р.S. ну і випереджаючи плач Ярославни від деяких людей про бідних та нещасних експортерів коломойських-ахмєтових-пінчуків, які б заробили більше грошенят при зниженні курсу гривні - це просто недолуге прикриття своїх власних інтересів в зниженні гривні'''''''' І розшифрую - мав на увазі не просто людей, "які пишуть про знецінення гривні" - (бо я теж пишу про знецінення гривні - в середньому по року - влітку деяке зміцнення, взимку знецінення, яке перекриває літнє зміцнення - і так з року в рік.) а людей, які ХОЧУТЬ послаблення гривні, мотивуючи тим, що це буде благо для наших експортерів та манна небесна для країни вцілому. По-друге - вважаю форумчанину Вашого масштабу не варто в дискусіях вішати на співрозмовника ярлики. Я ніколи не асоціював себе з гривнепатріотом, просто звертав увагу на сезонність коливань гривні, ну і критикував різного роду прогнози-рокети - тим більше влітку. До того ж маю заощадження як в гривні так і в доларі( більше половини) І по-третє - на мою особисту думку, такій поважній на цьому форумі людині не личіть прискипуватися до можливих помилок в тексті співрозмовника, бо зазвичай так роблять ті, у яких немає більш вагомих аргументів у дискусії. Чи думаєте я не можу знайти помилок у Ваших коментарях? Але мені ( сподіваюсь і Вам) важлива сутність розмови, а не хто скільки зайвих м'яких знаків поставив, так ще тіпа і підтрунити на цим. З найкращими побажаннями
 15. valutominyailo

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ну не знаю, як Ви дивилися, а в мене чомусь виходило зростання саме гривні. І навіть на Вашому графіку видно - март та август 15го - нимзпадаючий тренд. Ну щоб вже коротко і ближче до сьогодення - то Ви прогнозуєте зараз саме знецінення гривні в найближчі наприклад десять днів через транш? Може парі - просто на цікавість - наприклад курс на кінець 19го червня на міжбанку - я кажу що буде менше, ніж в п'ятницю 5го червня, а Ви, я так розумію, прогнозуєте, що буде більше ? P. S. За побаження дякую )
×