Jump to content

valutominyailo

Member
 • Content Count

  130
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

513 Душка

About valutominyailo

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,103 profile views
 1. Класно так віщати ) Підходить під будь який можливий розвиток подій
 2. Ну принаймні серед ОВДПшників свідків міцної гривні та свідків швидкої девальвації гривні виявилося порівну )))
 3. А ось і відповідь, чому так. Напевно вже мали інсайд про 1е грудня, і реагували на нього, а не на ситуацію на міжбанку. Карусель на паузі - завтра з ранку банки почнуть ганяти власні курси туди-сюди, перестраховуючись на всяк випадок
 4. Цікава тенденція - міжбанк вгору, а банки і обмінки - донизу. Таки схоже, що "хтось" штовхає курси до "Сойдемся гдє-то посєрєдінє"? P.S. і таким чином не дають, гади, нормально заробити чесним онлайнвалютомєнялам, а я вже нові кєди на мєху купив і пуховик теплий, щоб займатися онлайнвалютообміном в зимових умовах )
 5. Ризик є в будь якій справі. Величину ризику, яку згоден взяти на себе, кожен вирішує сам. Хтось наприклад взагалі і у букмекерів грається, намагаючись підзаробити. То ж краще вже в каруселі чи гривневі депозити погратися.
 6. Імхо - а якщо грамотно працювати саме з парою долар-гривня, а не просто з доларом, то можна заробити ще більше 😉
 7. Цікаве спостереження з власного досвіду : три роки тому відкривав доларовий депо під 3,8 %, ,купувавши долар по 27,05. На днях цей депо закінчився. Вирішив порахувати, а що б було, якщо б ці гроші поклав на депо в гривні три рази по року (бо були такі думки тоді) (взяв для прикладу відсотки чистими 11; 15; 16. Ціна рівноваги вийшла як раз 36,6, як зараз пропонує Сенс по акції. То ж цікаво виходить, але гривнедепозитники навіть при такому обвалі гривні, як у 22-23 році - у мінімальному мінусі. Це я до того, що гривневі депозити - це і не така уж стовідсотково програшна ідея. Але лише як елемент диверсицікації своїх заощаджень. Все тримати у гривні - це небезпечно як для власного фінансового стану, так і для психічного здоров'я 😉
 8. Тобто Пишний і Ко -негідники, які тупо заробляють на війні? Цікаво а інше керівництво країни(през, прем'єр, мінфін) в курсі? Чи вони в долі? А партнери, МВФ? Вони не в курсі, чи також в долі? І раз сказали А, кажіть і Б - кому саме Пишний і Ко свідомо допомагають заробляти за відкати? Ну тіпа - приходить такий Ахмєтов до Пишного з торбою грошей і каже - я хочу щоб долар був по 36 а не по 38?
 9. Цікаво, тоді а коли долар по 45 був - по 30% рентабельності гребли, і нє жу-жу? Так що не треба маніпулювань, долар як впав на 50 копійок, так може і зрости на гривню. Але лише хитрозроблені просто таки вимагають, щоб гривня дешевшала.
 10. От цікаво - яка по Вашому мотивація НБУ робити саме так, а не як Ви радите? Тобто в НБУ кто сидить? Дурні? Зрадники? Підлабузники Зеленського? Чи може все ж, НБУ має більш повномасштабну картину, ніж звичайний пересічний з його тезами про експортну курку? І що саме цікаво, що долар впав на 50 копійок , а плач Ярославни несеться все більше, ніби долар впав як мінімум до 30 гривень. А це все напевно лише просто через заздрість до доходів гривнедепозитників і жаль через недоотриману вигоду - коли накупився дорогого долара, а він, зараза, взяв і всупереч всім експертам подешевшав.
 11. На валютному ринку кожен намагається грати свою гру ( і експортери зокрема) Але коли програють, то кричать - "караул, міня аграбілі". А читали б експортери наш форум і пана Моцарта зокрема, то знали б, що дно ніколи не спіймаєш, треба продавати "лєсєнкой", усереднятися коротше. І не було б тут "плачу Ярославни по експортерам", хоча підозрюю, що бахато хто не за експортерів переживають, а за власний карман, який був під зав'язку набитий дорогим доларом в надії спекульнути, коли він стане ще дорожче.
 12. Ну.... Чесно кажучи доволі дивна логіка - робити те, що вважаєш, що принесе збиток. Чи все ж "с большой долей вероятности окажется убыточным", але все ж вірогідність, що принесе прибуток(або вийдеш в "0") - все одно вважаєте більшою?
 13. А якщо -я беру умовно - у людини декілька пайок по 100 тис? З однією він бігає, а інші? А тут вже як дозволяє фантазія, розум, та здатність йти на ризики.
 14. Так ) Ну Ви, шановний Маестро, доволі обізнаний про гривневі депо, як на людину, яка недовірливо ставиться до тримання грошей в гривні ) Ще гарний варіант Ідея-О.банк під 20% на 100 днів , але то для тих, у кого ще не було там депозитів
 15. Я також свого часу "рука-ліцо" робив, коли зайома мені людина спочатку казала - "НБУ гади, навіщо девальвують гривню, а потім через рік - НБУ гади, навіщо реаальвують гривню !? А все лише тому, що раніше він отримував зарплатню в гривнях, а потім - у валюті. То ж - "точка сідєнія опрєдєляєт точку зрєнія" І да, люди, які покупають долари на вільну гривню просто для довготермінового збереження - від будь-яких дій НБУ не холодно не жарко. Бо долар він і в Африці долар, а гривня в будь якому разі в далекоглядній перспективі девальвуватиме. А ось ті, які покупають бакс "на всі", щоб потім через місяць "на хлєбушєк" (як вони думали) будуть здавати дороще, або взагалі в намаганні спекульнуути - зараз куплю дешевше, а завтра пролам дорожче - ось таких хитрозроблених НБУ і поголить.
×